01/20/2022

Jak pobierać filmy z YouTube’a na Windows 10

Udostępnij teraz w social media:

YouTube nie lubi, gdy pobierasz filmy z platformy, ale czasami jest to jedyny sposób na oglądanie wideo w trybie offline. YouTube aktywnie działa na rzecz blokowania aplikacji, które mogą pobierać z niego filmy, dlatego często najlepiej jest korzystać z rozwiązania komputerowego. Oto, jak możesz pobierać filmy z YouTube na Windows 10.

Będziemy używać bezpłatnej aplikacji o nazwie YouTube Multi Downloader. Aplikacja może pobierać wideo zarówno w formacie MP4 (format wideo), jak i MP3 (format audio). Formaty MP4 i MP3 są powszechne, więc otrzymany plik można łatwo odtwarzać w systemie Windows 10, macOS, Linux, iOS i Android. Na wszystkich pięciu platformach standardowe odtwarzacze multimedialne załatwią sprawę, gdy zechcesz odtworzyć plik MP4 lub MP3.

Sprawdź -   Steruj programem Groove oraz aplikacją Filmy i TV z paska zadań w systemie Windows

Pobierz filmy z YouTube

Ściągnij Youtube Multi Downloader, zainstaluj i uruchom aplikację. Aplikacja może pobierać wiele filmów z YouTube jednocześnie. Wystarczy link do filmu. W przypadku wielu filmów wprowadź po jednym linku w wierszu w polu adresu URL.

Aby wybrać, czy plik wideo ma być pobierany jako plik wideo czy audio, otwórz menu rozwijane „Zapisz jako”. W przypadku plików audio możesz wybrać format MP3 lub AAC i wybrać jakość pliku audio. W przypadku plików wideo możesz tylko wybrać format MP4 i rozdzielczość. Aplikacja używa FFMPEG do kodowania filmów, więc jakość jest doskonała.

Wybierz miejsce, w którym pobrany plik zostanie zapisany, i kliknij Rozpocznij pobieranie. Pobieranie może zająć trochę czasu w zależności od długości filmu i jakości, w jakiej go pobierasz.

Sprawdź -   Konfiguracja systemu Windows 10 teraz zapobiega tworzeniu konta lokalnego

Pobrany plik nie będzie zawierał napisów, chyba że zostaną one zakodowane na stałe w filmie. Podobnie żadne adnotacje w filmie i wszystkie zawarte w nim linki nie zostaną pobrane.

Słowo o plagiacie

YouTube nie chce, aby użytkownicy pobierali jego zawartość w celu zwalczania plagiatu. Jeśli chcesz obejrzeć film z YouTube w trybie offline i pobranie go jest jedyną opcją, upewnij się, że nie używasz go do niczego nielegalnego lub nieetycznego. Ponowne przesłanie tego samego filmu w obecnej postaci lub z niewielkimi zmianami w celu usunięcia znaków wodnych itp. Jest plagiatem. Jeśli treść nie jest Twoja, nie udawaj, że jest. Najlepszym przypadkiem jest usunięcie filmu, w najgorszym przypadku pierwotny przesyłający może zostać ukarany, ponieważ algorytm YouTube nie jest najmądrzejszy, jeśli chodzi o rozpatrywanie roszczeń dotyczących praw autorskich.

Sprawdź -   Jak zatrzymać automatyczne odświeżanie kanałów Twittera

x