Jak pobierać utwory Spotify bez Premium

Aplikacje do strumieniowego przesyłania muzyki online przyciągnęły wiele uwagi ze względu na ich elastyczność, różnorodność gatunków utworów i nieograniczoną liczbę godzin strumieniowego przesyłania muzyki. Jedną z takich powszechnie używanych aplikacji jest Spotify. Spotify powstał w 2006 roku i od tego czasu jest powszechnie używany na całym świecie. Spotify to cyfrowa aplikacja do strumieniowego przesyłania muzyki, podcastów i wideo dostępna na urządzeniach mobilnych, systemach, iPodach, iPadach i tabletach. Ta aplikacja ma ogromną bibliotekę muzyczną z artystami z każdego zakątka świata. Spotify jest niezwykle różnorodny, a nawet dostosowuje listy odtwarzania dla swoich użytkowników. Jeśli jesteś już użytkownikiem Spotify, musisz być świadomy wszystkich zalet, jakie oferuje. Jednak, tak jak każda pozytywna rzecz ma również negatywną stronę, Spotify, będąc darmową aplikacją, ma pewne ograniczenia, które można przezwyciężyć tylko dzięki członkostwu premium. Tak więc, jeśli szukałeś sposobu, aby dowiedzieć się, jak pobierać utwory Spotify bez Premium, to znalazłeś się na właściwej stronie. W dzisiejszym samouczku omówimy najlepszy program do pobierania muzyki Spotify, którego możesz użyć. Jeśli więc jesteś gotowy, aby wiedzieć, jak bez obaw pobierać utwory ze Spotify, od razu zacznijmy od naszego przewodnika.

Jak pobierać utwory Spotify bez Premium

Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, jak szczegółowo pobrać utwory Spotify bez premium.

Co to jest Spotify Free i Spotify Premium?

Spotify to platforma do strumieniowego przesyłania muzyki, która oferuje swoim użytkownikom trzy różne rodzaje subskrypcji, w tym Spotify Free, Spotify Premium (9,99 USD miesięcznie) i Spotify Family (14,99 USD miesięcznie). Płatne członkostwo w Spotify pozwala użytkownikom pobrać do 3333 utworów na urządzenie, co jest możliwe na 3 różnych urządzeniach. Jednak pobieranie muzyki Spotify lub muzyka offline nie jest dostępna w ramach bezpłatnego planu. Sprawdźmy szczegółowo różnicę między Spotify Free i Spotify Premium poniżej.

 • Spotify Free: Spotify Free umożliwia teraz użytkownikom pobieranie muzyki. Ta subskrypcja jest obsługiwana przez reklamy. Funkcja odtwarzania losowego jest dostępna tylko na urządzeniu mobilnym. Ponadto jakość dźwięku w ramach tego planu jest niska.

 • Spotify Premium: Spotify Premium umożliwia nieograniczone przesyłanie strumieniowe utworów w wysokiej jakości z dźwiękiem 320 Kb/s. Na 3 urządzenia można pobrać do 3333 utworów. Ponadto użytkownicy mogą cieszyć się nieograniczonymi pominięciami w ramach tego planu.

Dlaczego użytkownicy darmowej wersji Spotify nie mogą pobrać muzyki ze Spotify?

Zanim dowiesz się, jak pobierać utwory Spotify bez Premium, ważne jest, aby wiedzieć, dlaczego użytkownicy planu Spotify Free nie mogą w ogóle pobierać muzyki Spotify. Aby odpowiedzieć na to pytanie, jest to spowodowane zarządzaniem prawami cyfrowymi, znanym również jako DRM, co uniemożliwia użytkownikom cieszenie się muzyką offline. Zasadniczo jest to technologia antypiracka, z której większość właścicieli praw autorskich korzysta w celu ograniczenia korzystania z materiałów cyfrowych i innych prac, w tym oprogramowania, muzyki, filmów i innych. Technologia ta jest stosowana przez Spotify na wszystkich jego utworach. Utrudnia to w ten sposób pobieranie muzyki z platformy na urządzenie bez Premium.

Jak pobierać utwory na Spotify

Aplikacja DRM na wszystkich utworach Spotify sprawia, że ​​pobieranie muzyki ze Spotify na dowolne urządzenie jest prawie niemożliwe. Ponadto, jeśli użytkownik Spotify Premium zrezygnuje z członkostwa w platformie, pobrana lista odtwarzania lub utwory przestaną działać. Istnieje jednak sposób, który może pomóc w uzyskaniu dostępu do tych utworów, jest to nic innego jak nasz przewodnik po najlepszych narzędziach do pobierania muzyki Spotify.

Narzędzie do pobierania muzyki Spotify to narzędzie, które pomaga pobierać i słuchać muzyki nawet w trybie offline. Jest to bezpłatna aplikacja, która pomaga nawet pobierać listy odtwarzania z platformy. To narzędzie jest kompatybilne zarówno z komputerami stacjonarnymi, jak i urządzeniami mobilnymi.

Funkcje Spotify Music Downloader

Zanim wybierzesz idealne narzędzie do pobierania muzyki ze Spotify, upewnij się, że posiada ono wszystkie wymienione poniżej funkcje:

 • Konwerter muzyki Spotify powinien być łatwy w użyciu i instalacji.
 • Powinien być kompatybilny z większością twoich urządzeń, w tym z Androidem lub iPhone’em, Windows PC, Mac OS i innymi.
 • Powinien zapewniać dobrą jakość dźwięku.
 • Musi oferować konwersje w wielu formatach audio.
 • Powinien również zachować tagi ID3 i wszystkie metadane po konwersji.
 • Powinien mieć wbudowany internetowy odtwarzacz muzyczny Spotify.
 • Musi być w stanie pobrać całą listę odtwarzania ze Spotify.
 • Szybkość pobierania i konwersji powinna być szybka.
 • Powinno to być bezpłatne narzędzie.

Kroki, aby pobrać utwory Spotify bez Premium

Teraz, gdy znasz wszystkie możliwe informacje na temat narzędzia do pobierania muzyki dla Spotify i jego funkcji, nadszedł czas, aby wiedzieć, jak dokładnie z niego korzystać.

1. Najpierw uruchom przeglądarkę i pobierz wybrany przez siebie konwerter muzyki Spotify, w tym przypadku pobieramy MuConvert Spotify Music Converter. Kliknij przycisk Wypróbuj za darmo, aby go zainstalować.

2. Po zainstalowaniu uruchom program na komputerze i zaloguj się w nim na swoje konto Spotify.

3. Teraz możesz bezpośrednio przeglądać różne utwory muzyczne i listy odtwarzania w MuConvert Spotify Music Converter.

4. Następnie uruchom Ustawienia w aplikacji i wybierz odpowiedni format, taki jak MP3, FLAC, AAC i inne.

5. Następnie przejdź do list odtwarzania, albumów i utworów bezpośrednio z aplikacji i kliknij ikonę Dodaj, aby dodać utwory do listy.

6. Następnie możesz wybrać z listy utwory, które chcesz pobrać.

7. Następnie kliknij ikonę Konwertuj, aby rozpocząć pobieranie i konwertowanie utworów Spotify do wybranego formatu.

8. Następnie możesz sprawdzić folder wyjściowy, aby zlokalizować pobrane utwory.

9. Możesz łatwo przenieść te utwory na dowolne urządzenie i odtwarzać je.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Jak mogę odtwarzać muzykę offline ze Spotify bez konta premium?

Odp. Słuchanie muzyki Spotify w trybie offline jest teraz możliwe dzięki konwerterowi muzyki Spotify, który pomaga pobierać listy odtwarzania i utwory offline w wielu formatach.

Q2. Czy można pobierać listy odtwarzania Spotify za pomocą narzędzia do pobierania Spotify?

Odp. Tak, konwersja wsadowa i pobieranie całej listy odtwarzania są teraz możliwe za pomocą narzędzia konwertującego Spotify MP3.

Q3. Czy można używać narzędzia do pobierania na każdym urządzeniu?

Odp. Tak, większość narzędzi Spotify do pobierania muzyki jest kompatybilna z wieloma urządzeniami, w tym urządzeniami z systemem Windows, Mac, Android i iPhone.

Q4. Jakie rodzaje plików muzycznych można pobrać za pomocą konwertera muzyki Spotify?

Odp. Konwerter muzyki Spotify umożliwia pobieranie albumów, podcastów i list odtwarzania do słuchania offline.

Pytanie 5. Czy konwerter muzyki Spotify pomaga zachować oryginalną jakość pobranego utworu/listy odtwarzania?

Odp. Tak, dobry program do pobierania muzyki pomaga zachować jakość pobranego utworu. Zwykle narzędzia te oferują jakość dźwięku 320 Kb/s dla bezpłatnych treści przy zachowaniu 100% oryginalnej wysokiej jakości dźwięku.

***

Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na wszystkie Twoje wątpliwości i pytania dotyczące pobierania utworów Spotify bez Premium, konwertera muzyki Spotify, jego funkcji i nie tylko. Jeśli masz inne pytania dotyczące innego tematu i sugestie, zostaw je w sekcji komentarzy poniżej.

x