Jak pobrać aplikację Photo Booth na iOS 7 na iPhone’a lub iPoda touch

Udostępnij teraz w social media:

Może nie jest to najpopularniejsza aplikacja na iPada, ale Photo Booth wciąż ma sporą rzeszę fanów. Wielu edytorów zdjęć i aplikacji do wymiany aparatów próbowało emulować Photo Booth na innych platformach, ale korzystanie z prawdziwej oferty zawsze ma pewien urok. Ponieważ Apple nie oferuje Photo Booth dla iPhone’a, programiści wymyślili porty i alternatywy dla mniejszych ekranów. W systemie iOS 7 Photo Booth (iOS 7) przenosi tę klasyczną aplikację na iPada na urządzenia iPhone i iPod touch z najnowszą wersją oprogramowania iOS. Port oferowany przez ulepszenie jest trochę za prosty, ale służy celowi, do którego został zaprojektowany. Otrzymujesz wszystkie popularne efekty aparatu, a także zestaw wszechstronnych opcji udostępniania.

  Jak używać znaków wodnych w programie PowerPoint

Efekty Photo Booth (iOS 7)

Photo Booth (iOS 7) pojawia się jako samodzielna ikona na iPhonie Springboard. Nie ma opcji do skonfigurowania w aplikacji Ustawienia fabryczne ani w samej Photo Booth. Użytkownicy są gotowi do robienia zdjęć, gdy tylko uruchomią nową aplikację po raz pierwszy. W sumie dostępnych jest osiem efektów kamery w czasie rzeczywistym. Domyślnie przedni aparat jest aktywny w Photo Booth, ale możesz przełączyć się na drugi obiektyw, stukając dowolny kafelek efektu, a następnie naciskając ikonę aparatu na dolnym pasku.

Dostępne efekty w Photo Booth są następujące.

Ściskać
Kalejdoskop
Kamera termowizyjna
Rogal
Lustro
Rozciągać
Lekki tunel
Rentgen

Jeden z kafelków pokazuje również normalny widok sceny przed tobą. Wszystkie okna podglądu są aktualizowane w czasie rzeczywistym, a dowolny efekt można wybrać, dotykając raz odpowiedniego kafelka.

  Szukasz komputera Microsoft Signature Edition? Oto, co należy zrobić

Photo Booth (iOS 7) Photo Booth (iOS 7) Udostępnij

Ekran przechwytywania oferowany przez Photo Booth (iOS 7) bardzo przypomina standardową aplikację Camera. W dolnej połowie ekranu wyświetlana jest kolekcja zdjęć, które zostały wcześniej zrobione za pomocą aplikacji. Na tym ekranie nie ma wielu innych opcji, a jedyne przyciski to strzelanie, cofanie i przełącznik obiektywu. W galerii Photo Booth znajdują się dodatkowe przyciski do udostępniania zdjęć i ich usuwania. Ulepszenie wykorzystuje standardowe menu udostępniania iOS 7, z opcjami takimi jak SMS, e-mail, Twitter i Facebook.

Photo Booth (iOS 7) to darmowa modyfikacja i działa całkiem dobrze na wszystkich urządzeniach iDevices. Jednak niektórzy użytkownicy skarżyli się na kilka problemów z awariami podczas instalacji poprawki. Spróbuj, udając się do repozytorium BigBoss w sklepie Cydia.

  Z łatwością twórz linki symboliczne z GUI zamiast z wiersza poleceń

x