Jak pobrać aplikację Photo Booth na iOS 7 na iPhone’a lub iPoda touch

Może nie jest to najpopularniejsza aplikacja na iPada, ale Photo Booth wciąż ma sporą rzeszę fanów. Wielu edytorów zdjęć i aplikacji do wymiany aparatów próbowało emulować Photo Booth na innych platformach, ale korzystanie z prawdziwej oferty zawsze ma pewien urok. Ponieważ Apple nie oferuje Photo Booth dla iPhone’a, programiści wymyślili porty i alternatywy dla mniejszych ekranów. W systemie iOS 7 Photo Booth (iOS 7) przenosi tę klasyczną aplikację na iPada na urządzenia iPhone i iPod touch z najnowszą wersją oprogramowania iOS. Port oferowany przez ulepszenie jest trochę za prosty, ale służy celowi, do którego został zaprojektowany. Otrzymujesz wszystkie popularne efekty aparatu, a także zestaw wszechstronnych opcji udostępniania.

Efekty Photo Booth (iOS 7)

Photo Booth (iOS 7) pojawia się jako samodzielna ikona na iPhonie Springboard. Nie ma opcji do skonfigurowania w aplikacji Ustawienia fabryczne ani w samej Photo Booth. Użytkownicy są gotowi do robienia zdjęć, gdy tylko uruchomią nową aplikację po raz pierwszy. W sumie dostępnych jest osiem efektów kamery w czasie rzeczywistym. Domyślnie przedni aparat jest aktywny w Photo Booth, ale możesz przełączyć się na drugi obiektyw, stukając dowolny kafelek efektu, a następnie naciskając ikonę aparatu na dolnym pasku.

Dostępne efekty w Photo Booth są następujące.

Ściskać
Kalejdoskop
Kamera termowizyjna
Rogal
Lustro
Rozciągać
Lekki tunel
Rentgen

Jeden z kafelków pokazuje również normalny widok sceny przed tobą. Wszystkie okna podglądu są aktualizowane w czasie rzeczywistym, a dowolny efekt można wybrać, dotykając raz odpowiedniego kafelka.

Photo Booth (iOS 7) Photo Booth (iOS 7) Udostępnij

Ekran przechwytywania oferowany przez Photo Booth (iOS 7) bardzo przypomina standardową aplikację Camera. W dolnej połowie ekranu wyświetlana jest kolekcja zdjęć, które zostały wcześniej zrobione za pomocą aplikacji. Na tym ekranie nie ma wielu innych opcji, a jedyne przyciski to strzelanie, cofanie i przełącznik obiektywu. W galerii Photo Booth znajdują się dodatkowe przyciski do udostępniania zdjęć i ich usuwania. Ulepszenie wykorzystuje standardowe menu udostępniania iOS 7, z opcjami takimi jak SMS, e-mail, Twitter i Facebook.

Photo Booth (iOS 7) to darmowa modyfikacja i działa całkiem dobrze na wszystkich urządzeniach iDevices. Jednak niektórzy użytkownicy skarżyli się na kilka problemów z awariami podczas instalacji poprawki. Spróbuj, udając się do repozytorium BigBoss w sklepie Cydia.