Jak pobrać film z Twittera

Twitter jest w dużej mierze oparty na tekście; większość treści to tekst, ale platforma obsługuje obrazy i filmy, a także transmisje na żywo. Wiele treści wideo jest udostępnianych na Twitterze, a większość z nich można znaleźć na innych stronach internetowych, które oferują lepsze oglądanie, np. YouTube. Jeśli chcesz pobrać film z Twittera, przekonasz się, że jest to dość łatwe. Nie możesz tego zrobić bezpośrednio z Twittera, ale jest mnóstwo aplikacji internetowych, które mogą to zrobić.

Zalecamy użycie Twitter Video Downloader.

Pobierz wideo z Twittera

Odwiedzić Twitter Video Downloader i wprowadź adres URL oryginalnego tweeta, do którego dołączony jest film. Staraj się unikać używania linku do tweeta, który cytuje oryginalny, jeśli możesz. Kliknij przycisk Pobierz.

Filmy na Twitterze są zwykle krótsze, więc Twój film będzie gotowy w ciągu kilku sekund. Jeśli jest długi, jedna minuta powinna wystarczyć. Aplikacja pozwala wybrać jakość wideo, dlatego wolimy ją od innych aplikacji wykonujących tę samą pracę. Wybierz rozdzielczość, w której chcesz pobrać wideo, a otworzy się w przeglądarce.

Po otwarciu filmu w przeglądarce możesz go pobrać. Ta metoda działa niezależnie od używanej przeglądarki, ale sposób pobierania końcowego filmu może się nieco różnić. W Chrome możesz kliknąć przycisk trzech kropek w prawym dolnym rogu wideo i wybrać opcję Pobierz. W innych przeglądarkach opartych na Chromium ta sama sztuczka powinna działać. W przypadku przeglądarek innych niż Chromium spróbuj kliknąć film prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję „Zapisz jako” w menu kontekstowym. Wideo zostanie zapisane jako wideo MP4.

Słowo o plagiatach

Jeśli pobierasz film, aby udostępnić go na innej platformie, naprawdę nie ma w tym nic złego, ale jeśli celowo wycinasz części filmu, np. Znak wodny i próbujesz przekazać go jako własną pracę, po prostu plagiatujesz to, czego nie powinieneś. Jeśli możesz, zawsze kredytuj oryginalną osobę, która udostępniła lub utworzyła treść wideo.

Jeśli tweet został usunięty, ale jego adres URL jest oznaczony zakładką, nie będzie można pobrać dołączonych do niego multimediów. Jest tak, ponieważ media, takie jak tweet, już nie istnieją. Albo będziesz musiał znaleźć kopię filmu, albo nie będziesz miał szczęścia.

x