01/18/2022

Jak pobrać High Sierra na macOS Mojave

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli chcesz obniżyć wersję Mojave do High Sierra, możesz to zrobić tylko wtedy, gdy chcesz wyczyścić instalację systemu operacyjnego. Kopie zapasowe Time Machine nie mogą pomóc w przywróceniu starszej wersji systemu operacyjnego. Jedyną sztuczką jest uzyskanie instalatora High Sierra, który, jeśli masz komputer Mac, jest dość łatwy. Prawdziwa sztuczka polega na znalezieniu go. Możesz pobrać High Sierra ze sklepu Mac App Store, ale niestety nie możesz go wyszukać. Wyszukiwanie High Sierra nie daje żadnych rezultatów.

Pobierz High Sierra

Działa to tylko na komputerze Mac. Nie wystarczy skłonić przeglądarki do myślenia, że ​​pochodzisz z komputera Mac, ponieważ poniższy link otworzy Mac App Store.

Sprawdź -   Jak łatwo zmienić wielkość liter w tekście w Dokumentach Google

Pobierz High Sierra z Mac App Store tutaj. Jeśli wcześniej pobrałeś High Sierra z Mac App Store, możesz sprawdzić swoje zakupy w aplikacji i może tam być. Jeśli tak, możesz go stamtąd pobrać.

Kliknij przycisk Pobierz, aby rozpocząć pobieranie.

Rozpoczęcie pobierania zajmie trochę czasu. Zobaczysz okno potwierdzenia z pytaniem, czy chcesz je pobrać, a także okno aktualizacji oprogramowania, które zobaczysz podczas próby uaktualnienia systemu macOS.

Po zakończeniu pobierania zobaczysz komunikat informujący, że jest za stary, aby uruchomić go w bieżącej wersji systemu macOS. Nie ma się czym martwić. Kliknij przycisk „Zakończ”.

Otwórz folder aplikacji w Finderze i przeglądaj aplikacje, aż znajdziesz aplikację „Zainstaluj macOS High Sierra”. To jest to, czego potrzebujesz, aby zainstalować High Sierra na komputerze Mac, jednak nie możesz po prostu uruchomić tej aplikacji. Będziesz teraz musiał utworzyć dysk startowy za pomocą tej aplikacji, aby zainstalować High Sierra.

Sprawdź -   Jak naprawić gry Steam, które nie działają z Nvidią w systemie Linux

Czysta instalacja usunie wszystko na komputerze Mac. Najpierw wykonaj kopię zapasową wszystkiego, chyba że jesteś gotowy na utratę plików. Gdy to zrobisz, musisz znaleźć aplikację, aby utworzyć dysk instalacyjny. Istnieje wiele bezpłatnych aplikacji, które załatwiają sprawę, ale jesteśmy stronniczy w stosunku do Narzędzie do wytrawiania.

Po utworzeniu dysku rozruchowego za pomocą Etchera będziesz musiał uruchomić komputer Mac. Podczas uruchamiania przytrzymaj klawisz Option. Spowoduje to wyświetlenie Menedżera uruchamiania, w którym możesz wybrać dysk startowy. Wybierz Narzędzie dyskowe i użyj go do wymazania dysku Mac. Następnie wybierz opcję Zainstaluj macOS z macOS Utilities, a High Sierra zostanie zainstalowana.

Sprawdź -   Jak pozbyć się komunikatu „Pomóż to ulepszyć” w przeglądarce Firefox

x