Jak pobrać każdą tapetę iOS i macOS Ever

Apple jest znane z dwóch rzeczy; świetny interfejs użytkownika i produkty wolne od błędów. Może już nie być wolne od błędów, jeśli weźmie się pod uwagę liczbę skarg użytkowników w tym roku i rok wcześniej. Wszystko to powiedziawszy, Apple nadal tworzy piękne produkty, dobrze zaprojektowany system operacyjny i ma najlepsze tapety na stanie. Są szanse, że jeśli nie masz urządzenia Apple, możesz nadal używać niektórych ich tapet. ZA Redditor skompilował album ze wszystkimi tapetami iOS i macOS, jakie Apple kiedykolwiek wydało. Możesz je wszystkie pobrać.

Albumy zawierają nie tylko tapety, ale także inne kultowe obrazy, których Apple używał w przeszłości. Na przykład album na iOS zawiera tańczące sylwetki, które były używane na kartach upominkowych iTunes.

Wszystkie tapety na iOS

Album iOS zawiera tapety na iPhone’a X, iOS 12, iOS 11, aż do pierwszego iOS. Wszystkie są HD. Tapety na iOS 3 mają wymiary 2048 × 2048, ale nowsze są dopasowane do ekranu nowoczesnego smartfona.

Jeśli okaże się, że tapety są zbyt małe lub zbyt kwadratowe dla Twojego urządzenia, sprawdź wybór tapet na iPada. Oczywiście, ponieważ iPad został wydany później, nie znajdziesz tapet iOS 3 pasujących do iPada. Uwzględniono również specjalne tapety, takie jak te wydane dla iPhone’a X Red, a także obrazy używane do wprowadzenia WWDC.

Pobierz je tutaj.

Wszystkie tapety macOS

Podobnie jak album iOS, album z tapetami macOS zawiera tapety z czasów, gdy system operacyjny nosił nazwę OS X i został nazwany na cześć kotów. Możesz znaleźć tapety od Puma, Snow Leopard, Lion i nie tylko.

Wszystkie tapety są HD, a rozmiar będzie pasował idealnie do większości ekranów. W przeciwieństwie do iPhone’a, który przez lata przeszedł drastyczną zmianę rozmiaru, różnica w rozmiarze ekranu nie była tak drastyczna w przypadku komputerów Mac.

Pobierz je tutaj.

Warto wspomnieć, że może być konieczna zmiana rozmiaru tapet dla odpowiedniego urządzenia. Użytkownicy komputerów stacjonarnych, tj. Każdy na komputerze z systemem Windows lub Linux korzystającym z tapet macOS nie powinien mieć większych problemów, ale użytkownicy smartfonów prawdopodobnie będą musieli zmienić rozmiar obrazu, zanim będą mogli go używać na swoich telefonach. Jeśli używasz telefonu z systemem Android i chcesz użyć jednej z tapet systemu iOS lub macOS, sprawdź, jak telefon zmienia rozmiar obrazów tapety. Na niektórych telefonach, jeśli obraz ma niewłaściwy rozmiar, powstająca tapeta jest rozmytym, pikselowym bałaganem, który sprawia, że ​​puste, czarne tło dobrze wygląda.