Jak pobrać pełny rozmiar Twitter Zdjęcie profilowe

Jeśli pobierzesz zdjęcie profilowe do Twitter, domyślnie zostanie automatycznie zmniejszona. Na szczęście istnieją sposoby na rozwiązanie tego problemu.

Jeśli chcesz pobrać a Twitter zdjęcie profilowe bez utraty oryginalnego rozmiaru lub rozdzielczości, czytaj dalej. Ten artykuł przeprowadzi Cię przez niezbędne kroki, jak pobrać pełnowymiarowe zdjęcie profilowe przy użyciu różnych metod.

Pobierz pełny rozmiar Twitter Zdjęcie profilowe

Istnieje kilka sposobów na pobranie zdjęcia profilowego z Twitter w pełnym rozmiarze.

Zmiana adresu URL obrazu

Zdjęcia profilowe dostępne są w różnych rozmiarach. Z GET users/show możesz pobrać najbardziej aktualne zdjęcie profilowe użytkownika, a także inne elementy, które składają się na jego Twitter rachunek. Aby to zrobić, musisz spojrzeć na adres URL zdjęcia profilowego. Obejmuje to przeskalowaną „normalną” formę przesłanego obrazu użytkownika. Zazwyczaj ta „normalna” forma ma wymiary 48 na 48 pikseli.

Możesz uzyskać kilka alternatywnych rozmiarów, zmieniając adres URL, na przykład „większy”, „mały” i „oryginalny”. Dostępne rozmiary do pobrania to:

„Normalny” – 1200px × 800px | 156 KB

„Duży” – 2048px x 1365px | 385 KB

„Oryginał” – 4096 pikseli × 2730 pikseli | 1,5 MB

„Przesłane” – 6000px x 4000px | 10,5 MB

Wykonaj poniższe czynności, aby pobrać zdjęcie profilowe w oryginalnym rozmiarze z Twitter:

 • Otwórz zdjęcie, które chcesz zapisać. Kliknij zdjęcie prawym przyciskiem myszy i wybierz „Otwórz obraz w nowej karcie”.
 • Zastąp „mały” zamiast „oryg” w adresie URL obrazu i naciśnij enter. Alternatywnie możesz podstawić „duży” zamiast „oryg” lub „oryg” zamiast „duży”, jeśli chcesz mieć większy obraz.
 • Zapisz obraz w preferowanej lokalizacji, klikając go prawym przyciskiem myszy.
 • Te kroki działają również w przypadku zdjęć publikowanych jako tweet, a nie tylko zdjęć profilowych. Pamiętaj, że oryginalny formularz jest również skompresowany i zmniejszony. Jest jednak zauważalna różnica w szczegółach w porównaniu z wersją normalną lub dużą.

  Korzystanie z rozszerzenia przeglądarki

  Użytkownicy, którzy często zapisują zdjęcia, mogą korzystać z rozszerzenia Google Chrome o nazwie Twitter Zobacz oryginalne obrazy. Ma kilka opcji dostosowywania i upraszcza opisany powyżej proces.

  Ten dodatek zawiera „Oryginalne” ikony, które umożliwiają przeglądanie zdjęć w ich oryginalnym rozmiarze na Twitter lub TweetDeck. Jeśli chcesz uzyskać wiele zdjęć, są one wyświetlane w jednej zakładce. Dodatkowo możesz pobrać obrazek w oryginalnym rozmiarze poprzez menu kontekstowe.

  Korzystanie z aplikacji

  Istnieją aplikacje i narzędzia internetowe innych firm do pobierania zdjęć w ich oryginalnej formie z Twitter. Jedną z tych aplikacji jest Twitter Pobieranie obrazów. To bezpłatne narzędzie internetowe, które umożliwia użytkownikom pobieranie treści z Twitter, w tym zdjęcia i prezenty. Ta aplikacja pozwoli Ci również zapisywać zdjęcia profilowe w ich oryginalnym rozmiarze na smartfonie lub komputerze.

  Aby użyć tego narzędzia do pobrania zdjęcia profilowego, wykonaj następujące czynności:

 • otwarty Twitter w przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym i zaloguj się.
 • Wyszukaj zdjęcie, które chcesz pobrać.
 • Skopiuj adres URL zdjęcia i wklej go w pasku wyszukiwania w witrynie narzędzia.
 • Wybierz obraz, który chcesz pobrać i kliknij „Pobierz” obok okna podglądu.
 • Wybierz lokalizację pliku na komputerze lub urządzeniu mobilnym, a następnie kliknij przycisk „Pobierz”.
 • Dodatkowe często zadawane pytania

  Jaki jest domyślny rozmiar zdjęcia profilowego Twitter?

  Twój Twitter zdjęcie profilowe powinno mieć rozmiar co najmniej 400 × 400 pikseli i nie więcej niż 2 MB. JPG, PNG lub GIF to wszystkie dopuszczalne formaty plików.

  Jeśli używasz przede wszystkim Twitter w celach komercyjnych, Twój Twitter zdjęcie może być logo Twojej marki lub profesjonalnym zdjęciem w głowę.

  Nawet jeśli używasz Twitter wyłącznie do celów osobistych, ważne jest, aby upewnić się, że Twitter zdjęcie profilowe jest tak duże, jak to możliwe (w granicach). Ziarnisty obraz o niskiej jakości, taki jak Twój Twitter zdjęcie profilowe może sprawiać wrażenie, że Twoje zdjęcie jest starsze niż jest. Może to spowodować, że inni użytkownicy nie rozpoznają Cię na zdjęciu lub pomyślą, że nie jesteś aktywny w swoim profilu.

  Czy mogę pobrać obraz PNG z? Twitter?

  Twitter zawiera funkcję, która umożliwia pobranie obrazu, jeśli jest on ustawiony jako zdjęcie profilowe lub nagłówek. Oto jak to się robi:

  1. Przejdź do „Ustawienia i prywatność” i wybierz zakładkę „Dostosuj profil”.

  2. Wszystkie zdjęcia z Twojego konta będą widoczne na dole strony w sekcji „Zdjęcie profilowe”. Jeśli klikniesz na którekolwiek z nich, możesz je zastąpić innym obrazem z Twitter.

  3. Jeśli wybierzesz opcję „Zapisz zmiany”, kopia obrazu w formacie PNG zostanie zapisana na dysku twardym komputera.

  Wybierz żądany rozmiar zdjęcia

  Korzystając z wyżej wymienionych technik, możesz pobrać zdjęcia profilowe nie tylko w ich oryginalnych rozmiarach, ale także w dowolnym innym dostępnym rozmiarze. Dodatkowo możesz użyć tych metod, aby pobrać dowolny inny obraz z Twitterw tym nagłówki i obrazy w tweetach.

  Jeśli chcesz, aby obraz był wyraźniejszy, a jego rozmiar nie ma dla Ciebie znaczenia, wybierz mniejszy rozmiar. Jeśli chcesz mieć większy obraz, na którym widać więcej szczegółów, wybierz duży rozmiar. Oryginalny rozmiar będzie nieco mniejszy niż przesłane zdjęcie, ale szczegóły nadal będą widoczne bez efektu ziarnistości.

  Czy kiedykolwiek pobrałeś zdjęcie profilowe z Twitter? Jeśli tak, jak to zrobiłeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

  x