Jak pobrać wideo Snapchata:

Udostępnij teraz w social media:

Snapchat to niezwykle popularna sieć społecznościowa oferująca swoim użytkownikom możliwość wysyłania zdjęć i filmów, które wygasają po maksymalnie 10 sekundach. Chociaż jest to funkcja, którą uwielbia wielu użytkowników, niektórzy użytkownicy woleliby pobierać przychodzące filmy zamiast oglądać je raz i widzieć, jak znikają w cyfrowym eterze. Snapchat oficjalnie nie obsługuje tej funkcji, a zrzut ekranu Snapchata powiadomi nadawcę, więc znaleźliśmy inny sposób pobierania filmów Snapchata – i tutaj pokazujemy, jak to zrobić. Czytaj dalej: Jak korzystać z nowych funkcji Snapchata

Jak pobrać wideo Snapchata

1) Zainstaluj oprogramowanie do nagrywania ekranu. Na urządzeniu z Androidem otwórz Google Play i zainstaluj AZ Screen Recorder – No Root. Jak sama nazwa wskazuje, nie musisz bawić się ustawieniami i nie wymaga zrootowanego telefonu – powinno po prostu działać.

  Jak zdobyć obiektyw Snapchat Nun

2) Otwórz rejestrator ekranu AZ – bez rootowania. Po zakończeniu pobierania aplikacji po prostu ją otwórz. Na ekranie powinien pojawić się pasek narzędzi oferujący cztery opcje – nagrywanie, ustawienia, galerię i wyjście. Wystarczy dotknąć przycisku nagrywania (duży okrągły czerwony przycisk), aby rozpocząć nagrywanie.

3) Otwórz Snapchata. Teraz aplikacja nagrywa wszystko, co dzieje się na ekranie, możesz bezpiecznie otworzyć Snapchata i odtworzyć wideo. Warto zauważyć, że podczas tej części samouczka dźwięk z telefonu powinien być odtwarzany głośno, ponieważ jeśli telefon jest w trybie cichym, dźwięk nie zostanie nagrany.

4) Zakończ nagrywanie. Po obejrzeniu Snapchata po prostu przesuń palcem w dół od góry ekranu, aby uzyskać dostęp do paska powiadomień. Powinieneś zobaczyć powiadomienie o treści „Kontrola nagrywania”. Po prostu dotknij tego, a nagranie powinno się zakończyć. Powinieneś otrzymać powiadomienie, że wideo jest gotowe do oglądania, i poprosi Cię o otwarcie go w aplikacji AZ Screen Recorder – ale nie rób tego.

  Czy Snapchat automatycznie używa trybu Ghost?

5) Udaj się do Galerii. AZ Screen Recorder zapewnia wbudowane narzędzia do edycji wideo, które umożliwiają przycinanie wideo, chociaż zauważa, że ​​jest to funkcja „Pro” i wymaga zapłaty, zanim będzie dostępna. Zamiast tego przejdź do aplikacji Galeria i znajdź ostatnio nagrane nagranie ekranu. Po zlokalizowaniu dotknij paska menu (trzy kropki) i wybierz Edytuj.

6) Edytuj i eksportuj. Przytnij wideo, aby pozostało tylko wideo Snapchat, a następnie zapisz wideo. Voila! Możesz mieć licznik Snapchata w prawym górnym rogu, ale film Snapchata jest zapisany na zawsze – i to bez wiedzy nadawców.

x