Jak pobrać wideo Snapchata:

Snapchat to niezwykle popularna sieć społecznościowa oferująca swoim użytkownikom możliwość wysyłania zdjęć i filmów, które wygasają po maksymalnie 10 sekundach. Chociaż jest to funkcja, którą uwielbia wielu użytkowników, niektórzy użytkownicy woleliby pobierać przychodzące filmy zamiast oglądać je raz i widzieć, jak znikają w cyfrowym eterze. Snapchat oficjalnie nie obsługuje tej funkcji, a zrzut ekranu Snapchata powiadomi nadawcę, więc znaleźliśmy inny sposób pobierania filmów Snapchata – i tutaj pokazujemy, jak to zrobić. Czytaj dalej: Jak korzystać z nowych funkcji Snapchata

Jak pobrać wideo Snapchata

1) Zainstaluj oprogramowanie do nagrywania ekranu. Na urządzeniu z Androidem otwórz Google Play i zainstaluj AZ Screen Recorder – No Root. Jak sama nazwa wskazuje, nie musisz bawić się ustawieniami i nie wymaga zrootowanego telefonu – powinno po prostu działać.

2) Otwórz rejestrator ekranu AZ – bez rootowania. Po zakończeniu pobierania aplikacji po prostu ją otwórz. Na ekranie powinien pojawić się pasek narzędzi oferujący cztery opcje – nagrywanie, ustawienia, galerię i wyjście. Wystarczy dotknąć przycisku nagrywania (duży okrągły czerwony przycisk), aby rozpocząć nagrywanie.

3) Otwórz Snapchata. Teraz aplikacja nagrywa wszystko, co dzieje się na ekranie, możesz bezpiecznie otworzyć Snapchata i odtworzyć wideo. Warto zauważyć, że podczas tej części samouczka dźwięk z telefonu powinien być odtwarzany głośno, ponieważ jeśli telefon jest w trybie cichym, dźwięk nie zostanie nagrany.

4) Zakończ nagrywanie. Po obejrzeniu Snapchata po prostu przesuń palcem w dół od góry ekranu, aby uzyskać dostęp do paska powiadomień. Powinieneś zobaczyć powiadomienie o treści „Kontrola nagrywania”. Po prostu dotknij tego, a nagranie powinno się zakończyć. Powinieneś otrzymać powiadomienie, że wideo jest gotowe do oglądania, i poprosi Cię o otwarcie go w aplikacji AZ Screen Recorder – ale nie rób tego.

5) Udaj się do Galerii. AZ Screen Recorder zapewnia wbudowane narzędzia do edycji wideo, które umożliwiają przycinanie wideo, chociaż zauważa, że ​​jest to funkcja „Pro” i wymaga zapłaty, zanim będzie dostępna. Zamiast tego przejdź do aplikacji Galeria i znajdź ostatnio nagrane nagranie ekranu. Po zlokalizowaniu dotknij paska menu (trzy kropki) i wybierz Edytuj.

6) Edytuj i eksportuj. Przytnij wideo, aby pozostało tylko wideo Snapchat, a następnie zapisz wideo. Voila! Możesz mieć licznik Snapchata w prawym górnym rogu, ale film Snapchata jest zapisany na zawsze – i to bez wiedzy nadawców.

x