01/26/2022

Jak pobrać zawartość Netflix w systemie Windows 10

Udostępnij teraz w social media:

Pod koniec 2016 roku Netflix wprowadził funkcję pobierania w swoich aplikacjach na iOS i Androida. Ta funkcja umożliwia użytkownikom pobieranie wybranych treści na telefon lub tablet. Ta funkcja pomaga zmniejszyć zużycie danych w planie komórkowym. Użytkownicy serwisu Netflix mogą pobierać treści, gdy dostępne jest połączenie Wi-Fi, i oglądać je w trybie offline. Ta sama funkcja jest teraz dostępna w aplikacji Netflix dla systemu Windows 10. Aplikacja Netflix jest dostępna tylko w Sklepie Windows, co oznacza, że ​​ta funkcja jest dostępna dla użytkowników systemów Windows 8 i Windows 10. Oto, jak możesz pobrać zawartość Netflix w systemie Windows.

Pobierz zawartość Netflix

Otwórz aplikację Netflix i kliknij ikonę hamburgera w lewym górnym rogu. Na wysuwanym panelu kliknij opcję „Dostępne do pobrania”.

Serwis Netflix pokaże Ci wszystkie programy telewizyjne i filmy, które możesz pobrać. Kliknij program lub film. Jeśli wybierzesz program do pobrania, zobaczysz listę wszystkich dostępnych odcinków. Odcinki, które można pobrać, będą miały przycisk pobierania. Kliknij go, a rozpocznie się pobieranie odcinka.

Po rozpoczęciu pobierania u dołu aplikacji pojawia się niebieski pasek postępu. Jest wszechobecny i zniknie tylko wtedy, gdy w coś zagrasz. Jeśli klikniesz pasek postępu, przeniesie Cię do strony Moje pobrane pliki.

Sprawdź -   Jak znaleźć i pobrać najlepsze tarcze zegarka Apple

Wstrzymaj i anuluj pobieranie

Z ikony hamburgera w lewym górnym rogu przejdź do strony „Moje pobrane”. Ta strona zawiera listę wszystkich zakończonych i trwających pobierania. Wybierz odcinek serialu lub aktualnie pobierany film. W oknie podsumowania znajduje się przycisk wskazujący postęp pobierania. Kliknij go i wybierz z menu „Wstrzymaj” lub „Anuluj”.

Wyświetl pobrane treści

Kliknij ikonę hamburgera w lewym górnym rogu. Wybierz „Pobrane rzeczy” z panelu, który się wysunie.

Zostaniesz przeniesiony do strony „Moje pliki do pobrania”. Tutaj możesz kliknąć dowolny odcinek filmu lub serialu, który został pobrany i go obejrzeć.

Usuń pobrane treści

Pobrane treści można usunąć ze strony Moje pobrane pliki. Kliknij przycisk edycji, ikonę pióra w prawym górnym rogu. Wybierz odcinki serialu i filmy, które chcesz usunąć. Kliknij ikonę kosza na śmieci w prawym górnym rogu, aby usunąć je wszystkie.

Sprawdź -   Jak sprawdzić swoje konta i hasła na iPhonie lub iPadzie

Z oczywistych powodów nie zadziała to w aplikacji internetowej Netflix. Użytkownicy macOS nie będą mogli pobierać treści Netflix, ponieważ nie ma oficjalnej aplikacji Netflix na macOS. Ta funkcja przyniesie korzyści właścicielom Surface Book i prawdopodobnie to oni byli jej celem na początku.

x