Udostępnij teraz w social media:

Gra o tron ​​przejdzie do historii jako prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w historii, a także jeden z najbardziej pirackich. Ma świetne postacie i świetne jednowierszowe, które tworzą doskonałe podpisy do zdjęć. Nie chodzi jednak tylko o dialog; jego krój jest tak popularny, jak te używane w serii Harry Potter i Władca Pierścieni. Jeśli chcesz podpisywać obrazy czcionką Game of Thrones na swoim iPhonie, możesz to zrobić za pomocą aplikacji o nazwie Game of Fonts.

Czcionka Game of Thrones

Game of Fonts to darmowa aplikacja, którą możesz pobrać z App Store. Uruchom go, a przyciski na dole pozwolą ci wybrać obraz lub wideo, do którego chcesz dodać podpis i ramkę.

Sprawdź -   Jak naprawić uszkodzone aplikacje w publicznej wersji beta systemu iOS 12

Najpierw dodaj wideo / zdjęcie, a następnie dodaj czcionkę (pierwszy przycisk od lewej) lub ramkę (trzeci przycisk od lewej).

Aplikacja ma poprawną czcionkę, a ramki, które ma, są istotne dla programu, ale oba są ograniczone. Rozmiar czcionki można zmienić, ale najmniejszy, jaki można uzyskać, jest nadal dość duży. Istnieją trzy ramki; żelazna rama tronu, rama ognia i rama lodowa. Czcionka jest dostępna w tych samych odmianach i oprócz rozmiaru można zmienić wyrównanie tekstu.

Po podpisaniu obrazu możesz zapisać go na swoich zdjęciach lub udostępnić w jednej z wielu obsługiwanych aplikacji społecznościowych. Obraz nie zawiera znaku wodnego ani niczego.

Sprawdź -   Jak włączyć, dostosować intensywność odcienia i zaplanować zmianę nocną [iOS]

Gra o tron ​​jest w końcowej fazie rozwoju, a aplikacje takie jak ta staną się powszechne wraz z postępem ostatniego sezonu. Inne aplikacje społecznościowe również wprowadziły specjalne filtry, a Snapchat ma nawet specjalny obiektyw z blokadą geograficzną, który działa tylko w Nowym Jorku, choć mógł już wygasnąć.

Prawdziwą sztuczką będzie stworzenie odpowiedniego wizerunku i udostępnienie go w mediach społecznościowych. Czcionki nie nadają się do dobrego czytania na wszystkich typach obrazów. Jeśli używasz ciemniejszego obrazu, możesz użyć czcionki i ramki żelaznego tronu lub lodu. Jeśli używasz maga światła, wersja ognia będzie prawdopodobnie najłatwiejsza do odczytania. Jeśli chcesz połączyć czcionkę tej aplikacji z innymi aplikacjami społecznościowymi, najpierw utwórz obraz w aplikacji społecznościowej i zapisz go na rolce z aparatu. Załaduj go w grze czcionek, a następnie dodaj podpis.

Sprawdź -   Jak sprawić, by pasek zadań systemu Windows 10 był przezroczysty