Jak podzielić ekran na iPhonie

Udostępnij teraz w social media:

iPhone jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów firmy Apple Inc i zapewnia kilka praktycznych funkcji opartych na popularnym systemie operacyjnym iOS. Jedną z najczęściej omawianych funkcji jest funkcja podzielonego ekranu. Jest to obecnie najbardziej pożądana funkcja na smartfonach, ponieważ ludzie lubią i chcą cały czas wykonywać wiele zadań na swoich telefonach. W tym artykule przyjrzymy się funkcji podzielonego ekranu iPhone’a i jej dostępności na iPhonie. A jeśli można go używać na iPhonie, będziesz wiedział, jak podzielić ekran na iPhonie X, 11, 12 lub 13 i jak podzielić ekran na iPhonie iOS 14 i 15.

Jak podzielić ekran na iPhonie

Wbudowana funkcja podzielonego ekranu nie jest jeszcze dostępna w iPhone’ach, ale możesz podzielić ekran za pomocą dowolnej dostępnej aplikacji. Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak jednocześnie wyświetlać dwie aplikacje na ekranie iPhone’a, korzystając z jednej aplikacji.

Co oznacza podzielony ekran na iPhonie?

Funkcja podzielonego ekranu dzieli ekran na dwie części, aby uruchomić dwie aplikacje jednocześnie, aby zaoszczędzić czas. Ta funkcja dzieli ekran telefonu i umożliwia załadowanie dowolnych dwóch aplikacji w celu ich przeglądania i używania. Nie możesz jednak korzystać z funkcji podzielonego ekranu w systemie iOS, ponieważ nie ma takiej opcji dla użytkowników w Ustawieniach systemu iOS. A jeśli nadal chcesz wiedzieć, jak podzielić ekran na iPhonie X, 11, 12 lub 13, musisz zainstalować aplikację innej firmy, taką jak Split Screen – Dual Window. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcji podzielonego ekranu oferowanej przez Apple dla systemu macOS lub iPada, możesz odwiedzić ich Wsparcie Apple dotyczące podzielonego ekranu.

  Jak usunąć zdjęcie z urządzenia, ale nie z Dysku Google

Czy dane komórkowe powinny być włączone czy wyłączone na podzielonym ekranie?

Nie ma to znaczenia, ponieważ dane komórkowe w żaden sposób nie wpływają na działanie funkcji podzielonego ekranu. Ale jeśli potrzebujesz połączenia internetowego, aby korzystać z określonej aplikacji aktywnej w trybie podzielonego ekranu, musisz mieć WŁĄCZONE dane komórkowe lub Wi-Fi na swoim urządzeniu.

Jak podzielić ekran na iPhonie?

Możesz podzielić ekran na iPhonie, ale za pomocą aplikacji innej firmy. W systemie iOS nie ma wbudowanej funkcji obrazu w obrazie, która pozwalałaby podzielić ekran iPhone’a z tego miejsca. Wykonaj kolejne kroki, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

1. Otwórz aplikację App Store na swoim iPhonie.

2. Stuknij ikonę Szukaj w prawym dolnym rogu.

  Jak skonfigurować i używać aplikacji Microsoft Family Safety

3. Teraz dotknij paska wyszukiwania.

4. Wpisz Split Screen – Dual Window w pasku wyszukiwania i dotknij go w wynikach wyszukiwania.

5. Zainstaluj aplikację Split Screen – Dual Window na swoim iPhonie.

6. Otwórz zainstalowaną aplikację i uruchom dowolne aplikacje w oknach przeglądarki aplikacji wraz z ich wersjami internetowymi.

Jak korzystać z 2 ekranów na moim iPhonie?

Aby używać 2 ekranów lub używać podzielonego ekranu iPhone’a, musisz zainstalować aplikację innej firmy i używać jej, wykonując czynności wymienione poniżej:

1. Otwórz aplikację App Store i dotknij ikony Szukaj.

2. Stuknij w pasek wyszukiwania i wpisz Split Screen – Dual Window. Stuknij w odpowiedni wynik wyszukiwania.

3. Następnie pobierz i zainstaluj Split Screen – Dual Window.

4. Teraz uruchom żądane aplikacje w oknach przeglądarki aplikacji wraz z ich wersjami internetowymi.

Jak podzielić ekran na iPhonie? Jak podzielić ekran na iPhonie X, 11, 12 lub 13?

Aby korzystać z tej funkcji na niektórych najnowszych iPhone’ach, takich jak iPhone X, 11, 12 i 13, musisz zainstalować aplikacje innych firm, możesz użyć następującej metody:

1. Otwórz aplikację App Store na swoim iPhonie.

2. Stuknij ikonę Szukaj > Pasek wyszukiwania.

3. Wyszukaj Split Screen – Dual Window i wybierz żądany wynik.

4. Stuknij GET, aby zainstalować aplikację Split Screen – Dual Window.

5. W ten sposób możesz używać dowolnych okien przeglądarki aplikacji z podzielonym ekranem jako ich wersji internetowych.

  Importuj listy odtwarzania iTunes do aplikacji Modern UI Music w systemie Windows 8

Jak wykonywać wiele zadań jednocześnie z obrazem w obrazie na iPhonie iOS 14 i 15?

Wielozadaniowość w trybie Obraz w obrazie na iPhonie iOS 14 i 15 oznacza dzielenie ekranu. Postępuj zgodnie z nadchodzącymi krokami, aby dowiedzieć się, jak podzielić ekran na iPhonie iOS 14 i 15:

Uwaga: tylko najnowsze iPhone’y z iOS 14 i 15 mają dostęp do tej funkcji. Co więcej, trybu Obraz w obrazie można używać tylko do oglądania filmów lub podczas kontaktu z twarzą, ponieważ żadne inne aplikacje nie są dozwolone w trybie Obraz i obraz.

1. W czasie twarzy lub podczas odtwarzania wideo przesuń palcem w górę i przeciągnij wideo lub czas twarzy na górze ekranu.

2. Jeśli chcesz ukryć wideo lub facetime, przeciągnij to okno w lewo.

***

Mamy nadzieję, że nauczyłeś się dzielić ekran iPhone’a. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x