Jak połączyć Spotify z Facebookiem

W dzisiejszych czasach, w których wszyscy są zajęci i spięci, konto Spotify może pomóc Ci złagodzić i odświeżyć nastrój. Spotify zapewnia różnorodne utwory, ponieważ jest to wiodąca aplikacja do strumieniowego przesyłania muzyki. Jeśli chcesz, możesz połączyć swoje konto Spotify z różnymi innymi aplikacjami. W tym poście omówimy z Tobą Jak połączyć Spotify z Facebookiem, jak usunąć Spotify z Facebooka, zalogować się do Spotify bez Facebooka i inne informacje, które mogą Ci się przydać. Możesz połączyć swoje konto Spotify z Facebookiem i udostępniać swoją ulubioną playlistę lub utwory w Spotify rodzinie i znajomym.

Jak połączyć Spotify z Facebookiem

Kiedy połączysz swoje konto Spotify z Facebookiem, możesz zalogować się do Spotify również za pomocą swojego konta na Facebooku. Po połączeniu obu tych kont możesz wyświetlać swoje zdjęcie i imię z Facebooka w aplikacji, a także szukać znajomych i członków rodziny w Spotify. Kroki wyjaśniające, jak połączyć Spotify z Facebookiem, są następujące:

1. Najpierw otwórz Aplikacja Spotify na Twoim urządzeniu.

2. Następnie dotknij ikony koła zębatego znajdującego się w prawym górnym rogu, aby otworzyć okno Ustawienia w aplikacji Spotify.

3. Następnie w sekcji Ustawienia kliknij Społeczności.

4. Następnie przewiń w dół i wybierz opcję Połącz z Facebookiem.

5. Na koniec wprowadź dane logowania do konta Facebook i wybierz opcję OK, aby połączyć Spotify z Facebookiem.

Jak usunąć Spotify z Facebooka?

Jeśli nie chcesz już łączyć swojego konta Spotify z Facebookiem, nie martw się, ponieważ wystarczy wykonać te proste kroki podane poniżej, które wyjaśniają, jak usunąć Spotify z Facebooka.

Krok I: Utwórz hasło Spotify

Jeśli logujesz się na swoje konto Spotify za pomocą Facebooka, musisz najpierw utworzyć nowe hasło do swojego konta w Spotify, zanim usuniesz swoje konto z Facebooka.

Krok II: Usuń Spotify z Facebooka

1. Najpierw otwórz przeglądarkę na komputerze i zaloguj się do swojego konto na Facebooku.

2. Następnie w witrynie Facebook kliknij ikonę strzałki w dół w prawym górnym rogu ekranu.

3. Z menu rozwijanego wybierz Ustawienia i Prywatność.

4. W menu Ustawienia i Prywatność wybierz Ustawienia.

5. Następnie wybierz Aplikacje i strony internetowe w menu po lewej stronie paska bocznego.

6. Następnie w sekcji Aplikacje i strony internetowe zobaczysz aplikacje, które są połączone z Twoim kontem na Facebooku.

7. Następnie poszukaj aplikacji Spotify, a następnie wybierz niebieski przycisk Usuń.

8. Po wybraniu opcji Usuń pojawi się wyskakujące okienko z ostrzeżeniem, że usunięcie Spotify z konta na Facebooku może spowodować usunięcie konta i aktywności.

9. Stuknij pole wyboru obok opcji Usuń posty, filmy lub wydarzenia opublikowane przez Spotify na Twojej osi czasu. Wybierz niebieski przycisk Usuń.

10. Na koniec na Twoim urządzeniu pojawi się wyskakujące okienko z informacją, że Twoje konto Spotify zostało pomyślnie usunięte.

Jak zalogować się do Spotify bez Facebooka

Poniższe kroki pokazują, jak możesz zalogować się do Spotify bez Facebooka.

Metoda 1: dla nowego konta Spotify

Wykonaj te proste kroki, aby to zrobić:

1. Otwórz Zarejestruj się w Spotify na urządzeniu. Ta strona pokaże dwie opcje rejestracji. Możesz zarejestrować się przez Facebooka lub swój adres e-mail.

2. Następnie, jeśli chcesz zalogować się na swoje konto Spotify bez Facebooka, wpisz swój adres e-mail, a następnie potwierdź go.

3. Następnie wpisz hasło, którego chcesz użyć, oraz wszystkie inne niezbędne informacje. Po zakończeniu wybierz opcję Zarejestruj się.

Metoda 2: Dla istniejącego konta Spotify

Jeśli masz już konto Spotify, które utworzyłeś za pomocą Facebooka, możesz zalogować się do Spotify bez Facebooka, odłączając Facebooka. Po rozłączeniu z Facebookiem będziesz mógł zalogować się na swoje konto Spotify bez Facebooka.

Jak zalogować się do serwisu Spotify?

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w Spotify, pospiesz się i zrób to od razu. Możesz pobrać Spotify na telefon komórkowy, komputer stacjonarny, tablet, telewizor i nie tylko. Spotify zapewnia również różne opcje rejestracji, takie jak użycie numeru telefonu lub adresu e-mail lub konta Apple lub Facebook. Więcej informacji o rejestracji, takich jak data urodzenia i płeć, jest opcjonalne. Metody logowania do serwisu Spotify są następujące

1. Przede wszystkim Pobierz aplikację Spotify na swoje urządzenie.

2. Po drugie, wybierz opcję Zarejestruj się na ekranie logowania.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Co się stanie, gdy połączysz Spotify z Facebookiem?

Odp. Odpowiedź na pytanie, jak połączyć Spotify z Facebookiem, została już omówiona powyżej. Teraz powinieneś wiedzieć, jakie korzyści możesz uzyskać, łącząc konta. Tak więc, gdy połączysz swoje konto Spotify z Facebookiem, Spotify umożliwia udostępnianie ulubionej listy odtwarzania muzyki lub utworów w Spotify rodzinie i znajomym. Po połączeniu obu kont, Twoi znajomi na Facebooku będą mogli zobaczyć, jakiej muzyki słuchasz na Spotify, a Ty możesz też łatwo współpracować na liście odtwarzania.

Q2. Czy dezaktywacja konta na Facebooku wpływa na Spotify?

Odp. Usunięcie lub dezaktywacja konta na Facebooku nie ma wpływu na Spotify, nadal możesz słuchać ulubionych utworów, logując się podobnym hasłem lub adresem e-mail.

Q3. Dlaczego nie mogę połączyć Spotify z Facebookiem?

Odp. Powodem tego problemu jest to, że może on wystąpić, jeśli użytkownicy odmówią udostępnienia swoich informacji Facebookowi lub jeśli konta użytkowników nie są poprawnie połączone.

Q4. Jak odłączyć konta Spotify i Facebook?

Odp. Sposoby na odłączenie kont Spotify i Facebook to odłączenie konta Facebook od Spotify i odłączenie aplikacji Spotify od konta na Facebooku.

***

Mam nadzieję, że podobało Ci się czytanie naszego artykułu i że wiesz, jak połączyć Spotify z Facebookiem, jak usunąć Spotify z Facebooka, Spotify zalogować się bez Facebooka itp. Nie panikuj, gdy natkniesz się na którekolwiek z tych pytań ponieważ możesz wypróbować metody, które podaliśmy powyżej i rozwiązać problem. Powinieneś regularnie sprawdzać naszą stronę pod kątem aktualizacji. Jeśli masz jakieś sugestie lub pytania, upuść je w sekcji komentarzy poniżej.