Jak pominąć wstępy do programów telewizyjnych w odtwarzaczu VLC

Sekwencja tytułów lub wprowadzenie do programów telewizyjnych ma różną długość. Niektóre są dość długie, np. Intro do Gry o Tron, które trwa co najmniej 90 sekund. Inne są znacznie krótsze, jak w przypadku Scrubs, które wynosi około 13 sekund. Jedyna różnica między nimi polega na tym, że Scrubs ma zimny otwarty, podczas gdy Game of Thrones zaczyna się od sekwencji tytułowej. Game of Thrones ma całkiem zgrabną sekwencję tytułów, ale kilka sezonów i może się znudzić. To samo dotyczy wielu programów. Wiele osób pomija intro, szczególnie jeśli jest długie. Niestety, musisz to zrobić ręcznie i pamiętać, ile w rzeczywistości trwa intro. Jeśli oglądasz serial, jest to denerwujące. Dobrą wiadomością jest to, że możesz automatycznie pomijać wprowadzenia do programów telewizyjnych w odtwarzaczu VLC z rozszerzeniem o nazwie Skipper.

Rozszerzenie Skipper

To nie jest natywna funkcja dostarczana z odtwarzaczem VLC. Aby pominąć wprowadzenia do programów telewizyjnych w odtwarzaczu VLC, musisz zainstalować rozszerzenie. Pobierz rozszerzenie Skipper, rozpakuj plik zip i zainstaluj rozszerzenie w odtwarzaczu VLC.

Rozszerzenie Skipper VLC może nie tylko pomijać wprowadzenia do programów telewizyjnych, ale może również pomijać napisy końcowe. To rozszerzenie jest praktycznie zbudowane na sesję oglądania binge.

Ustaw czas wprowadzenia

Po zainstalowaniu Skippera otwórz VLC i przejdź do Widok> Pomiń wprowadzenie.

Skipper może automatycznie uzyskać czas wprowadzenia do Game of Thrones, Dexter i House of Cards. Jeśli oglądasz coś innego, będziesz musiał sam znaleźć długość intro. Łatwo jest uzyskać długość intro; po prostu obserwuj pasek wyszukiwania na dole i spójrz, kiedy kończy się intro.

Aby ustawić długość pokazu, wprowadź go w sekundach w polu „Pomiń intro”. Aby pominąć kredyty, postępuj zgodnie z pakietem w polu „Pomiń kredyty”. Kliknij „Zapisz i zamknij”. Wszystkie pliki multimedialne, które otworzysz od tego momentu, będą automatycznie przeskakiwać podany czas od początku.

Ograniczenia

Skipper ma tylko jedno ograniczenie; zimno otwiera. Wiele programów ma długie intro, ale niektóre zaczynają się zimnym otwarciem. Oznacza to, że nie ma możliwości określenia, kiedy pojawi się intro i kiedy się zakończy. Jeśli intro jest małe, jak w Scrubs lub How To Get Away With Murder, to nic wielkiego, ale w programach takich jak The Walking Dead’s 30s + intro nadal jest problem. Jedynym wyborem jest użycie paska wyszukiwania, aby przejść do przodu.

x