Jak ponownie uruchomić Fitbit Inspire bez ładowarki

Z biegiem lat Fitbits Inspire stał się podstawą życia każdego człowieka. Ten łatwy w użyciu tracker jest wyposażony w najnowszą technologię i funkcje ułatwiające monitorowanie stanu zdrowia. Trwa do 10 dni i pomaga śledzić kroki, bicie serca, spalone kalorie i nie tylko. Ale czy możesz wyłączyć Fitbit 2 Inspire lub ponownie uruchomić Fitbit Inspire bez ładowarki? Przeczytaj i śledź ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak wymusić ponowne uruchomienie Fitbit Inspire 2 i ponowne uruchomienie Fitbit Inspire. Zacznijmy!

Jak ponownie uruchomić Fitbit Inspire bez ładowarki

Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak szczegółowo zrestartować Fitbit Inspire bez ładowarki, korzystając z ilustracji dla lepszego zrozumienia.

Dlaczego mój Fitbit Inspire 2 nie uruchamia się ponownie?

Wielokrotnie najnowsze urządzenia techniczne nie spełniają naszych oczekiwań. Na przykład nie włączają się lub nie reagują na dotyk. Oto możliwe przyczyny, dla których mogło ci się to przytrafić:

  • Problemy z baterią: chociaż naładowany Fitbit Inspire działa naprawdę długo, w twoim przypadku może to nie być prawdą. Na przykład, jeśli ładowarka nie działa prawidłowo, nie będzie ładować urządzenia Fitbit, a bateria w urządzeniu ostatecznie się wyczerpie. Podobnie wadliwa bateria jest również odpowiedzialna za brak włączania lub ponownego uruchamiania.

  • Port ładowania: Możliwe, że wnętrze portu ładowania Fitbit jest pełne brudu i zanieczyszczeń. W takim przypadku nie będzie dużo ładować bez względu na to, ile spróbujesz i nie uruchomi się ponownie.

  • Problemy z ładowarką: Używanie niewłaściwej ładowarki, która nie została dostarczona z Fitbit Inspire, może również spowodować poważne uszkodzenie urządzenia.

  • Aplikacje działające w tle: urządzenie nie działa tak wydajnie, jak oczekiwano, ponieważ w tle działa wiele aplikacji. W związku z tym bateria wyczerpuje się szybciej niż urządzenie się ładuje.

  • Wtargnięcie wody: jeśli urządzenie jest mokre od wewnątrz, może nie być możliwe włączenie lub ponowne uruchomienie.

Jak zrestartować Fitbit Inspire 1?

Ponowne uruchomienie Fitbit powoduje jego wyłączenie i włączenie bez ingerencji w zapisane dane. Różni się od resetowania, które usuwa wszystko, w tym pobrane aplikacje i przywraca Fitbit do ustawień fabrycznych. Innymi słowy, ponowne uruchomienie Fitbit nie powoduje utraty dostosowanych ustawień.

1. Podłącz Fitbit Inspire 1 do ładowarki i upewnij się, że jest prawidłowo podłączona.

2. Naciśnij i przytrzymaj przyciski zasilania przez około 10 sekund lub do momentu wyczucia wibracji.

3. Gdy ikona uśmiechu pojawi się na ekranie, oznacza to, że Fitbit został ponownie uruchomiony.

Jak ponownie uruchomić Fitbit Inspire bez ładowarki?

Naładowany Fitbit Inspire może działać dłużej, niż się spodziewasz. Dlatego nie potrzebujesz ładowarki za każdym razem, gdy chcesz go ponownie uruchomić. Zamiast tego możesz wykonać poniższe czynności, aby ponownie uruchomić Fitbit Inspire:

1. Naciśnij przycisk zasilania, aby aktywować zegarek Fitbit Inspire.

2. Przesuń palcem w dół i dotknij Ustawienia.

3. Następnie przesuń palcem do końca i dotknij Uruchom ponownie urządzenie.

4. Dotknij i przytrzymaj ekran przez 3 sekundy, aby ponownie uruchomić Fitbit Inspire.

5. Po pomyślnym ponownym uruchomieniu urządzenia pojawi się uśmiechnięta buźka.

Jak zrestartować Fitbit Inspire?

Urządzenia mogą się nagle zaciąć z kilku powodów. Na szczęście ponowne uruchomienie lub ponowne uruchomienie może sprawić, że będą idealnie dopasowane i dobrze. Podobnie, jeśli Fitbit zaczyna się opóźniać, wyłącza się lub przestaje reagować na dotyk, możesz go ponownie uruchomić, wykonując czynności wymienione powyżej.

Jak wymusić ponowne uruchomienie Fitbit Inspire 2?

Jeśli masz zamrożony, czarniawy i niereagujący Fitbit, możesz wymusić ponowne uruchomienie Fitbit Inspire 2. Pomaga to we właściwym czasie zamiast utraty wszystkich danych.

1. Rozpocznij proces, łącząc się Fitbit Inspire 2 z jego ładowarką.

2. Następnie mocno naciśnij przycisk zasilania na trackerze przez 4-5 sekund, aż ekran stanie się czarny i wyświetli się ikona uśmiechu.

Po tym kroku poczujesz delikatne wibracje, które wskazują, że tracker został ponownie uruchomiony.

Jak zrestartować Fitbit Inspire 2 bez ładowarki?

Jeśli Twój Fitbit nie jest w stanie śledzić Twoich statystyk zdrowotnych, być może nadszedł czas, aby ponownie uruchomić Fitbit Inspire 2:

1. Naciśnij przycisk zasilania, aby aktywować Fitbit Inspire i dotknij Ustawienia, wchodząc do menu.

2. Przesuń palcem w dół i dotknij Uruchom ponownie urządzenie.

3. Dotknij i przytrzymaj ekran przez 3 sekundy, aby ponownie uruchomić Fitbit Inspire.

Po pomyślnym ponownym uruchomieniu urządzenia pojawi się uśmiechnięta buźka.

Jak wyłączyć i ponownie uruchomić Fitbit Inspire 2?

Miękki reset to świetna alternatywa dla przywracania ustawień fabrycznych, jeśli Twój Fitbit Inspire 2 ma usterkę. Ta metoda może również potencjalnie naprawić zamrożone Fitbity w niektórych przypadkach bez utraty danych:

1. Podłącz ładowarkę Fitbit do Fitbit Inspire 2 i upewnij się, że połączenie nie jest luźne.

2. Delikatnie naciśnij przycisk zasilania i przytrzymaj przez 3-5 sekund.

3. Puść przycisk, gdy na ekranie pojawi się ikona uśmiechu.

Jak wyłączyć Fitbit 2 Inspire?

Inne serie Fitbit, takie jak Versa, pozwalały użytkownikom dotknąć opcji wyłączania i łatwo wyłączyć urządzenie w ciągu kilku sekund. Nie jest to jednak możliwe w przypadku Fitbit Inspire 2. Jedyne, co możesz tutaj zrobić, to poczekać, aż bateria całkowicie się wyczerpie i wyłączyć urządzenie.

***

Często zdarza się, że urządzenia od czasu do czasu zachowują się dziwnie. W takich przypadkach wiedza o tym, jak ponownie uruchomić Fitbit Inspire bez ładowarki, jest nie mniej niż wybawieniem. Kroki wymienione powyżej są łatwe do wykonania i szybko przywracają Fitbit do pierwotnego kształtu. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, o którym chcesz, abyśmy napisali artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy wiedzieli.

x