Jak poprosić dziewczynę o jej Snapchata

Jedną z głównych cech Snapchata jest to, że obrazy i wiadomości są dostępne tylko przez krótki czas, zanim nie będą już widoczne dla ich odbiorców. Aplikacja zmieniła się z początkowego nastawienia na udostępnianie zdjęć peer-to-peer na teraz obejmującą historie użytkowników, które zawierają 24-godzinne informacje historyczne, a także Discover, który umożliwia firmom wyświetlanie krótkich form, wspieranych reklamami zawartość. Dodatkowo użytkownicy mogą zapisywać zdjęcia w chronionej hasłem sekcji o nazwie tylko moje oczy. Stosowano również szyfrowanie typu end-to-end, aczkolwiek w ograniczonym zakresie, z nadzieją na rozszerzenie jego zastosowania w przyszłości. Jednak lepiej jest mieć jej uchwyty w mediach społecznościowych, jeśli szukasz kobiety. Dzięki temu możesz dowiedzieć się o niej więcej i rozpocząć dyskusje w zależności od tego, co odkryjesz. Jeśli jesteś kimś, kto szuka wskazówek na ten temat, mamy dla Ciebie pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak poprosić dziewczynę o jej Snapchata i powiedzieć dziewczynie, że ją lubisz na Snapchacie. Ponadto dowiesz się, jak poprosić kogoś na Snapchacie i najpierw Snap a girl.

Jak poprosić dziewczynę o jej Snapchata

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak poprosić dziewczynę o jej Snapchata i Snap dziewczynę. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Do czego służy Snap?

Dostęp do oprogramowania multimedialnego można uzyskać za pomocą smartfonów z systemem Android lub iOS Snapchat. Oto kilka podstawowych zastosowań Snapchata:

 • Umożliwia wysyłanie kontaktów Snaps, które są albo obrazami, albo filmami.
 • Witryna ma również funkcję czatu, która jest porównywalna z aplikacjami do obsługi wiadomości błyskawicznych, takimi jak WhatsApp.
 • Możesz także wysłać Snap, emotikon lub zdjęcie z Rolki z aparatu w wątku czatu.
 • Posiada również dodatkowe funkcje, takie jak soczewki, wspomnienia i czaty grupowe.
 • Główną różnicą jest to, że podobnie jak Snapy, czaty znikają po wyświetleniu.
 • Pojedyncze naciśnięcie wiadomości może również ją zapisać, podczas gdy drugie stuknięcie usunie Czat dla dowolnego uczestnika rozmowy.
 • Ekran czatu umożliwia przechowywanie czatów.
 • Ponadto publikacje wykorzystują go do rozpowszechniania pewnych informacji, takich jak krótkie teksty i opowiadania z silnym komponentem wizualnym. W rezultacie jest to przydatna metoda, aby być na bieżąco z wiadomościami, szczególnie tymi, które są istotne dla sektora rozrywki.

Czy ludzie odpowiadają na Snapy?

Tak, większość osób szybko odpowiada na wysłane Snapy. Aby kontynuować passę rozpoczętą przez kogoś, do kogo wysłałeś snap z literami S lub smugą, może on również odpowiedzieć prostym S, aby utrzymać ciągłą passę. Okresowy brak odpowiedzi jest w porządku. Możesz jednak przestać przyciągać osoby, jeśli konsekwentnie ci nie odpowiadają.

Jak możesz poprosić o kogoś na Snapchacie?

Poniżej wymieniono niektóre ze sposobów, w jakie możesz poprosić kogoś na Snapchacie.

 • Wyślij geekową linię odbioru: Wybierz linię, w której wymieniona jest data lub zadano pytanie. Wypróbuj je, jeśli chcesz przejść od flirtu do proponowania randki, zamiast korzystać ze standardowych linii na podryw, które są doskonałym początkiem rozmowy. Snapchat pozwala tylko na określoną liczbę znaków w podpisach, więc możesz albo wyłamać swoją puentę na kilka zatrzasków, albo naszkicować ją na papierze i zrobić jej zdjęcie.

 • Zapytaj ją o banalny żart obrazkowy: użyj filmu, aby pokazać swoje sarkastyczne wyczucie czasu i emocje podczas tworzenia idealnej gry słów. Możesz także użyć wideo, jeśli chcesz stworzyć dłuższą kalambur, aby nie ograniczać Cię ograniczeniami znaków napisów na Snapchacie.

 • Jasno podaj pytanie: Możesz użyć kreatywnej, nowatorskiej metody, używając losowych rzeczy do przeliterowania krótszego zapytania, zamiast pisać: Czy chcesz się ze mną umówić?

 • Pokaż ją na zdjęciu obok siebie: Na Snapchacie możesz wyrazić swoją kreatywność za pomocą narzędzia Ołówek. Zrób sobie zdjęcie z wystarczającą ilością miejsca, aby naszkicować najdokładniejszy obraz jej stojącej obok ciebie. Nie martw się, jeśli możesz rysować tylko figurki z patyków. Nadal będzie zabawnie i fantastycznie. Umieść jej imię lub tylko siebie na grafice.

 • Zrób zdjęcie tego, co robisz i poproś ją, aby do ciebie dołączyła: Jeśli uważasz, że może być wolna, skorzystaj z tej strategii. Zawsze możesz umówić się na rozrywkę z nią później, jeśli nie jest dostępna, ale wydaje się być zainteresowana.

 • Aby zaprosić ją na randkę, odpowiedz na jej historię: Aby zachować swobodne, ale bezpośrednie nastawienie, użyj tej strategii. Możesz użyć jej snapów jako inspiracji i jest to trochę mniej przerażające niż próba wysłania jej prywatnych zdjęć od razu. W swojej odpowiedzi podaj datę, w której chciałbyś iść i coś, co podobało Ci się na zdjęciach.

 • Wyślij prywatną przystawkę: użyj prywatnego przystawki, aby wszystko było proste. Wybierz zrelaksowane, nieustawione ujęcie i zadaj proste pytanie, aby zachować jego urok i przyjemność.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak najpierw przyciągnąć dziewczynę.

Co powinieneś powiedzieć dziewczynie na Snapchacie?

Poniżej wymieniono niektóre z rzeczy, które możesz powiedzieć dziewczynie na Snapchacie.

 • Możesz łączyć się za pośrednictwem wspólnych zainteresowań: łatwiej będzie rozmawiać o rzeczach, które oboje doceniacie. Weź pod uwagę jej zainteresowania, grupy, do których należy i jej marzenia. Każdy z nich może służyć jako punkt wyjścia do obszernej rozmowy na Snapchacie.

 • Opowiedz jej ekscytującą lub zabawną historię: Twoje zdjęcia powinny przekazywać fabułę. Jeśli to zrobisz, będzie bardziej zainteresowana wiadomościami, które przekazujesz.

 • Komentuj jej snapy lub historie: Odpowiedz na jej historie na Snapchacie. Komentuj tylko od czasu do czasu, gdy zaczynasz pstrykać. Zwiększ swoje komentarze, gdy zaczniesz wymieniać więcej snapów. Pozostawiając komentarz, nie musisz być dziwny ani zabawny.

Jak poprosić dziewczynę o jej Snapchata?

Zobaczmy, jak możesz poprosić dziewczynę o jej Snapchat:

1. Złóż miłą, szczerą prośbę o jej identyfikator Snapchat.

Uwaga: możesz sugerować, że to początek serii na Snapchacie.

2. Aby przesłać sobie nawzajem snapy, najprostszą metodą jest poinformowanie jej, że chcesz dodać ją do znajomych.

3. Dodatkowo możesz spróbować wysłać do niej mniej słów, np. Czy używasz Snapchata? Jeśli tak, zamieńmy się.

Bądź pewny, zrelaksowany i spokojny we wszystkim, co robisz, i z wdziękiem staw czoła każdemu odrzuceniu.

Jak możesz powiedzieć dziewczynie, że ją lubisz na Snapchacie?

Poniżej wymieniono niektóre z rzeczy, które możesz zrobić, aby powiedzieć dziewczynie, że ją lubisz na Snapchacie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak najpierw przyciągnąć dziewczynę.

Opcja I: Odtwórz jedną z jej ulubionych piosenek na swoim Snapchacie

Nagraj film, na którym robisz coś przyjemnego, i użyj piosenki jako podkładu muzycznego. Włącz muzykę, poczekaj, aż pojawi się sekcja, którą chcesz podkreślić, a następnie zrób wideo. Możesz zrobić sobie nagranie, kiedy tańczysz do muzyki, bawisz się ze swoim uroczym szczeniakiem lub jesteś całkowicie poza charakterem i trochę głupkowaty. Oprócz zademonstrowania swojego poczucia humoru, daj jej znać, że chcesz dowiedzieć się więcej o jej preferencjach.

Opcja II: Użyj strategii alternatywnego dnia

Aby nawiązać relację, regularnie wysyłaj zabawne zdjęcia. Zamiast ją przeciążać, wypróbuj strategię co drugi dzień. Nigdy nie jest łatwo ocenić, czy grasz fajnie i wyglądasz na niezainteresowanego, czy też jesteś nachalny, często się z nią kontaktując.

Wariant III: Podążaj za jej tropem

W odpowiedzi na jej pstryk idź za jej przykładem. Jeśli zachowuje się swobodnie, nie staraj się być zbyt romantyczna lub seksowna. Podobnie jak w przypadku każdej formy komunikacji, zrozumienie sygnałów dziewczyny jest kluczem do udanego Snapchata. Trzymaj się tego obszaru i szukaj subtelnie flirtujących możliwości, jeśli zrobi głupie uwagi lub przypadkowe spostrzeżenia na twój temat. Pamiętaj jednak, aby za nią podążać, jeśli zacznie zachowywać się flirtująco.

Jak możesz flirtować z dziewczyną na Snapie?

Poniżej wymieniono niektóre sposoby flirtowania z dziewczyną na Snapie.

 • Pokaż swoje zainteresowania: uwzględnij w Snapie wszelkie zainteresowania, które masz dla swojej sympatii. Dzielenie się interesującym Snapem między wami dwojgiem to doskonałe podejście do rozpoczęcia rozmowy. Subtelnie włącz jej ulubione rzeczy do swoich zdjęć. Staraj się także umieszczać jej ulubione rzeczy w swoich Snapach, kiedy tylko możesz, niezależnie od tego, czy jest to osobisty żart, którym się dzielicie, zdjęcie jej ukochanego zwierzaka czy muzyka, którą lubi.

 • Dodaj sarkastyczne podpisy: Niech Twój podpis będzie zabawny i zalotny, nawet jeśli Twoja migawka ujawnia Twoją uwodzicielską, zadymioną stronę. Utrzymywanie płynności rozmowy i wywoływanie tajemnicy przy zachowaniu powściągliwości.

 • Pochwal się swoimi umiejętnościami: pokaż swoją wiedzę. Wysyłaj Snapy, które przekazują poczucie pewności siebie w zakresie Twoich umiejętności, ponieważ ludzie są przyciągani do pewnych siebie ludzi.

 • Odpowiadaj szybko i właściwie: Odpowiadaj na jej wiadomości na Snapchacie. Twoja sympatia może nadal kwestionować, jeśli jesteś nimi zainteresowany, nawet jeśli uważasz, że Twoje Snapy są zalotne. Podoba mi się to, albo nie wyglądasz tak niechlujnie (mrugająca twarz) są krótkie, flirtujące odpowiedzi, które możesz przekazać ich Snapom i Historiom, aby były jasne, ale nie przytłaczające.

 • Prośba o spersonalizowane zdjęcia: Od ich pięknych cech po zupełnie nowego kociaka, możesz poprosić ich o przesłanie zdjęć, aby pokazać, że interesujesz się ich życiem.

 • Okaż większe zainteresowanie, zadając pytania: Aby rzucić okiem na życie swojej sympatii, zadaj pytanie w rozmowie.

Zdjęcie autorstwa Kristera na Unsplash

Jak najpierw zrobić zdjęcie dziewczynie?

Zobaczmy, w jaki sposób możesz najpierw zrobić zdjęcie dziewczynie.

 • Odpowiedz na jej historię: Najprościej jest zainicjować rozmowę z dowolną dziewczyną, odpowiadając na jej historię bez ujawniania się jako nachalna lub dziwna. Reagując na jej krótką historię, możesz odkryć szansę na nawiązanie z nimi rozmowy i zidentyfikowanie wspólnych zainteresowań. Często odpowiada się na krótką historię, a twoje szanse na otrzymanie od niej odpowiedzi są większe.

 • Formułowanie tekstów wartych odpowiedzi: Aby stymulować dalszą rozmowę w obie strony, chciałbyś sformułować odpowiedź, która wymaga odpowiedzi.

 • Zadaj jej pytanie lub zacznij od żartu: Zadanie pytania lub podzielenie się odpowiednią historią lub żartem może pomóc w rozpoczęciu prawdziwej rozmowy. Jeśli to zrobisz, masz większą szansę na zaangażowanie kogoś w prawdziwą rozmowę.

 • Wyślij jej bezpośrednią wiadomość: bezpośrednia komunikacja jest najlepszą strategią, ale czasami może przynieść odwrotny skutek. Kiedy znasz dziewczynę, a ona cię dodała, ta sytuacja jest idealna. To tylko wiadomość, więc nie myśl o tym zbyt wiele. Nie ma powodu do zmartwień. Wyślij SMS-a lub zdjęcie jako pierwsze, jeśli czujesz się odważny. Spróbuj czegoś świeżego, aby przyciągnąć jej uwagę. Nie mów tylko Cześć lub Hej.

 • Zacznij od ożywionej uwagi, żartu lub podrywu: Każdy temat, który może prowadzić do ożywionej i nieformalnej rozmowy, powinien być Twoim punktem wyjścia. Możesz użyć zalotnej uwagi, słodkiej lub humorystycznej linijki na podryw lub żartu typu „puk-puk”. Na pewno ją rozśmieszysz i odpowiesz żartobliwie, jeśli zdecydujesz się na taki sposób działania.

 • Wyślij jej jednosekundowe zdjęcie: zrób zdjęcie i ustaw minutnik na jedną sekundę. Losowy lub ulubiony przedmiot, taki jak szczeniaki, koty lub inne zwierzęta, może być idealnym jednosekundowym ujęciem. Ponieważ byłaby zainteresowana tym, co dostarczyłeś, istnieje duża szansa, że ​​dziewczyna dobrze się temu przyjrzy. To sprytny chwyt, aby zwrócić uwagę dziewczyny na to, z kim chcesz porozmawiać. Wypróbuj strategię twórczą. Nie ma w tym nic złego. Możesz użyć tego otwarcia, gdy szczególnie trudno jest zidentyfikować okazję, gdy nie znasz dobrze dziewczyny lub gdy rzadko aktualizuje swoją historię.

Były to więc sposoby, w jakie możesz najpierw Snap dziewczynę. Przeczytaj ten artykuł od początku, aby zrozumieć, jak poprosić dziewczynę o jej Snapchata.

Jak możesz Snapchatować swoją sympatię?

Możesz Snapchatować swoją sympatię przez:

 • Wysyłanie selfie: Zachęcamy do robienia najlepszych selfie. Udostępnianie komuś selfie może być świetnym sposobem na poznanie go, zwłaszcza jeśli je lubisz. To powiedziawszy, wyślij unikalne selfie zamiast standardowego. Pamiętaj o dołączeniu zalotnego podpisu, aby zwiększyć skuteczność. Zostaną zrażeni i zmuszeni do rozmyślania o tym, co wysłałeś w wyniku tego.

 • Korzystanie z funkcji Snapchata: Zmień swój głos lub obraz w pomysłowy sposób. Tępe ujęcie może zostać przekształcone w arcydzieło dzięki szerokiej gamie narzędzi dostępnych na Snapchacie. Po lewej stronie ekranu głównego znajduje się funkcja, która umożliwia zmianę głosu, dodawanie naklejek i personalizację snapów.

 • Nie wysyłanie ciągłych wiadomości: wysyłanie snapów i wiadomości jest w porządku, ale bombardowanie nimi nigdzie Cię nie zaprowadzi. W mgnieniu oka zmieni się z przyjemnego w irytujące. Jeśli nie odpowie, nie wysyłaj im niekończących się wiadomości. Zostaw miejsce, aby mogli cię złapać.

 • Tworzenie zabawnych i wciągających ujęć: Twoja sympatia będzie bardziej skłonna do interakcji z Tobą, jeśli Twój materiał będzie bardziej angażujący. Prawdopodobnie znasz już większość ich zainteresowań i działań, jeśli się w nich podkochujesz. Przeszukaj obszar Odkryj w poszukiwaniu przedmiotów, które mogą zainteresować twoją sympatię, wykorzystując te informacje na swoją korzyść. Musisz wiedzieć, co zrobić, jeśli chcesz ich uwagi.

Jak możesz wysłać zalotną przystawkę?

Na Snapchacie prywatne snapy są często używane do flirtowania, jednak przesłanie historii lub snapów z zaszyfrowanymi wiadomościami może ożywić Twój flirt.

Jak sprawić, by dziewczyna cię polubiła?

Poniżej wymieniono niektóre ze sposobów, w jakie możesz sprawić, by dziewczyna Cię polubiła:

 • Dodaj ją jako znajomą: Dodaj ją jako znajomą na Snapchacie, aby ją polubić. Dodanie dziewczyny na Snapchacie to bezpieczne podejście do poznawania jej i zdobywania jej, jeśli się w niej podkochujesz i chcesz, aby cię lubiła.

 • Opublikuj intrygującą historię: aby zwrócić jej uwagę, opublikuj fascynującą historię. Jeśli uważa, że ​​to fascynujące, może to polubić, a nawet odpowiedzieć. Dowie się o Twojej obecności i zacznie w ten sposób z Tobą korespondować.

 • Wysyłaj zdjęcia, które wiesz, że jej się spodoba: poczuje się swobodniej przy tobie, jeśli wyślesz jej materiał, z którym może się połączyć lub docenić. Nie będzie zainteresowana rozmową z tobą, jeśli wyślesz jej coś nieciekawego.

Możesz przeczytać ten artykuł od samego początku, aby dowiedzieć się, jak najpierw Snap dziewczynę.

Jak możesz stwierdzić, czy dziewczyna cię lubi?

Poniższe sposoby podpowiedzą ci, gdzie możesz stwierdzić, czy dziewczyna cię lubi, czy nie:

1. Udostępnia zdjęcia wszystkiego, co robi na Snapchacie

Chce, żebyś chciał być częścią jej życia. Może z różnych powodów gadać z tobą o wszystkim i o wszystkim, co robi. Jednak przez większość czasu oznacza to, że cię lubi.

2. Snapchatuje, gdy jest znudzona i samotna

Jeśli wyśle ​​ci Snapchata, w którym jest oczywiste, że jest znudzona i niezajęta, może próbować nakłonić cię, abyś zaproponował jej spotkanie. Niektóre kobiety są po prostu zbyt powściągliwe i ostrożne, by rażąco błagać cię o relaks. Mogła jednak rzucać wskazówki, aby zmotywować cię do działania.

3. Zaprasza Cię na spotkanie na Snapchacie

Wiele dziewczyn może być zbyt zdenerwowanych, by wprost zaprosić Cię na randkę. Wolą, kiedy wykonujesz pierwszy ruch. Chociaż nie każda kobieta jest taka. Zazwyczaj jest to dobra wskazówka, że ​​lubi cię, jeśli regularnie zaprasza cię na Snapchata, zapraszając cię na spotkanie z nią. Chciałaby spędzić z tobą czas, bo myślała o tobie.

4. Wysyła Snapchata z napisem „Dzień dobry”

Kiedy wysyła ci snapchaty zaraz po przebudzeniu, może to być istotny znak, że cię lubi. Gdy tylko się obudzi, zaczyna o tobie myśleć. Chce z tobą porozmawiać. Jeśli od razu przychodzisz do jej myśli, jest to zazwyczaj pozytywna wskazówka.

5. Jej Snapchaty mają filtry

Stara się wyglądać na miłą, jeśli przez cały czas wysyła ci przefiltrowane zdjęcia i ujęcia siebie. Oczekuje, że uwierzysz, że jest atrakcyjna, ponieważ czuje się słodka. Zwróć uwagę, jak często udostępnia Ci swoje zdjęcia.

6. Próbuje wyglądać słodko na każdym Snapchacie, który do Ciebie wysyła

Ciągle eksperymentuje z kątami, robi makijaż i stara się wyglądać atrakcyjnie we wszystkim, co ci wysyła. Nawet jeśli nie używa filtrów w swoich zdjęciach lub filmach, to ona przesyła Ci czaty. Pragnie twojej aprobaty. Próbuje przyciągnąć twój wzrok.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik okazał się pomocny i nauczyłeś się najpierw poprosić dziewczynę o jej Snapchata i Snap a girl. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.