Jak powiększać i obracać Netflix w przeglądarce Chrome

Istnieje mnóstwo rozszerzeń przeglądarki, które pozwalają odblokować ukryte kategorie Netflix, uzyskać oceny IMDb, a nawet załadować zewnętrzne napisy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Niewielu skupia się na poprawie jakości oglądania. Być może dlatego, że jeśli chodzi o Netflix, nie ma zbyt wiele miejsca na zmienność, ale jeśli kiedykolwiek chciałeś powiększyć lub obrócić Netflix, możesz w Chrome z rozszerzeniem o nazwie Netflix Flip.

Powiększ i obróć Netflix

Zainstaluj Netflix Flip z Chrome Web Store i odwiedź Netflix w przeglądarce. Rozszerzenie dodaje czerwony przycisk, który wygląda jak przycisk odświeżania w przeglądarce Chrome obok paska adresu URL. Gdy jesteś w serwisie Netflix i wybierzesz tytuł do odtworzenia, kliknij ten przycisk.

Otworzy się menu z trzema przyciskami; Pomniejsz, powiększ i obróć. Są oczywiste.

Nie ma przycisku resetowania, więc jeśli zbytnio powiększyłeś lub pomniejszyłeś, albo będziesz musiał odświeżyć stronę, albo odgadnąć rozmiar, aby przywrócić normalny. Dzięki funkcji obracania możesz znacznie łatwiej stwierdzić, kiedy wrócisz do pierwotnej pozycji.

Możliwe, że zastanawiasz się, dlaczego na świecie miałbyś kiedykolwiek obracać ekran podczas oglądania Netflix. Może być potrzebny do spełnienia pewnych potrzeb dotyczących orientacji monitora. Funkcja powiększania / pomniejszania jest przydatna, jeśli Netflix pozostawia puste miejsce podczas oglądania w trybie pełnoekranowym lub po prostu chcesz dokładniej przyjrzeć się czemuś na ekranie.

Nie ma zdefiniowanego scenariusza użycia innego niż udostępnienie tych narzędzi dla Netflix. Te narzędzia nie są obce dla odtwarzaczy multimedialnych, ale Netflix ma notorycznie prosty odtwarzacz multimedialny, dlatego programiści często tworzą przydatne małe narzędzia, aby nadrobić jego niedociągnięcia. To rozszerzenie jest po prostu kolejnym z nich.

Netflix dodał natywną opcję, która pozwala użytkownikom pominąć wprowadzenie do serii, chociaż nie zawsze działa, szczególnie jeśli oglądasz serial anime. Użytkownicy pierwotnie pominęli wprowadzenie do programu za pomocą rozszerzenia, jednak Netflix szybko się przyłapał i dodał opcję, która pozwala użytkownikom pominąć zarówno wprowadzenie, jak i podsumowanie programu.

Jeśli chodzi o odtwarzacz multimedialny, który ma Netflix, brakuje niektórych funkcji. Na przykład użytkownicy mogą cofnąć się tylko o dziesięć sekund i to również tylko w aplikacji Windows 10. Odtwarzacz multimedialny w wersji internetowej ma jeszcze mniej funkcji, dlatego takie rozszerzenia są opracowywane.