Jak pozbyć się Hollow Arrow na iPhonie?

Udostępnij teraz w social media:

Większość aplikacji w dzisiejszych czasach wymaga pozwolenia na lokalizację. Niektóre aplikacje skrupulatnie wykorzystują tę zdolność, a niektóre nadużywają jej. Nie byłoby błędem stwierdzenie, że większość z nas jest śledzona świadomie lub nieświadomie w tym cyfrowym świecie. Różne strzałki na pasku stanu iPhone’a to świetny sposób na powiadomienie go, gdy jest pod obserwacją. Każda strzała ma swoją funkcję i znaczenie. Poznanie ich może uchronić Cię przed potencjalnym niechcianym śledzeniem, ale czasami może być irytujące, gdy zobaczysz szarą strzałkę na ekranie iPhone’a. Zastanawiasz się więc, jak pozbyć się pustej strzałki na iPhonie? Ten przewodnik pomoże Ci pozbyć się pustej strzałki iPhone’a, która nie zniknie.

Jak pozbyć się Hollow Arrow na iPhonie?

Niebieską pustą strzałkę na pasku stanu iPhone’a można wyłączyć w menu Ustawienia iPhone’a. Pozwól nam dowiedzieć się, jak możesz zrobić to samo za pomocą poniższych kroków.

  Jak mój dostawca usług internetowych może powiedzieć, że używam BitTorrent?

Co to jest niebieska strzałka na moim iPhonie?

Niebieska strzałka na pasku stanu wskazuje, że aplikacja na iPhonie może zostać poproszona o korzystanie z usług lokalizacyjnych. Kilka aplikacji, takich jak Mapy Apple, Pogoda, Aparat, Zdjęcia itp., korzysta z usług lokalizacyjnych zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Co to jest czarna strzałka na moim iPhonie?

Czarna strzałka na pasku stanu pojawia się, gdy aplikacja używa Twojej lokalizacji. Jest to wskazanie w czasie rzeczywistym, kiedy jesteś śledzony i może pomóc w zapobieganiu niepożądanemu nadzorowi.

Co oznacza szara strzałka na ekranie iPhone’a?

Szara strzałka na ekranie iPhone’a pokazuje, że element używał Twojej lokalizacji w ciągu ostatnich 24 godzin. Oznacza to, że przekazanie do określonych aplikacji danych dotyczących Twojego miejsca pobytu nastąpiło w ciągu ostatnich 24 godzin.

Co to znaczy, gdy strzałka lokalizacji jest pusta?

Pusta strzałka wskazuje, że Twoja lokalizacja jest używana w określonych warunkach, w tym podczas korzystania z usług lokalizacyjnych podczas korzystania z aplikacji lub gdy aplikacja działa w tle.

Jak pozbyć się pustej strzałki na iPhonie? Jak pozbyć się pustej strzałki na moim iPhonie?

Pusta strzałka na iPhonie wskazuje na geo-ogrodzenie. Ta ikona pustej strzałki została zgłoszona jako przyczyna zmartwień wśród ludzi, ale w rzeczywistości uświadamia Ci, jak korzystasz z GPS. Aby dowiedzieć się, jak pozbyć się pustej strzałki na iPhonie? Postępuj dokładnie według poniższych kroków:

  Jak wyłączyć wygładzanie ruchu na telewizorze Roku

1. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim iPhonie.

2. Przesuń w dół i dotknij Prywatność.

3. Stuknij w Usługi lokalizacyjne.

4. Następnie dotknij Usługi systemowe z listy.

5. Przesuń palcem w dół i wyłącz przełącznik Ikona paska stanu.

Jak pozbyć się pustej strzały na iOS 15?

Jeśli niedawno kupiłeś iPhone’a lub zaktualizowałeś do najnowszej wersji iOS na swoim urządzeniu Apple, być może masz dość strzałki obok siebie na iPhonie iOS 15. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak pozbyć się pustego strzałka na iPhonie:

Uwaga: upewnij się, że wszystkie opcje lokalizacji aplikacji powinny być włączone podczas korzystania z tego ustawienia.

1. Uruchom Ustawienia na swoim urządzeniu z systemem iOS.

2. Stuknij w Prywatność > Usługi lokalizacyjne.

3. Stuknij w Usługi systemowe.

4. Na koniec wyłącz przełącznik ikony paska stanu, jak pokazano poniżej.

Dlaczego Arrow pozostaje na moim iPhonie? Dlaczego iPhone Hollow Arrow nie zniknie?

Istnieje kilka powodów, dla których strzałka pozostaje na pasku stanu. iPhone pokazuje status Twojej lokalizacji oraz sposób jej używania lub udostępniania aplikacjom. Każda strzałka wskazuje, jak i kiedy aplikacja korzysta z Twojej lokalizacji.

Jak pozbyć się ikon lokalizacji na moim iPhonie?

Ikony lokalizacji to narzędzie zabezpieczające zaprojektowane, aby informować użytkowników, kiedy do aplikacji są wysyłane dane o ich lokalizacji. Ale jeśli chcesz wiedzieć, jak naprawić pustą strzałkę iPhone’a, która nie zniknie, spójrz na nadchodzące kroki:

  Jak nowe logo USB4 uprości zakupy

1. Uruchom Ustawienia na swoim urządzeniu z systemem iOS.

2. Przesuń w dół i dotknij Prywatność.

3. Stuknij w Usługi lokalizacyjne > Usługi systemowe.

4. Wyłącz ikonę paska stanu, aby ją wyłączyć.

Jak wyłączyć usługi lokalizacji na iPhonie?

Funkcja usług lokalizacyjnych została opracowana, aby zapobiec rozpowszechnianiu informacji bez Twojej uprzedniej zgody. Aplikacje używają go do świadczenia usług w oparciu o Twoją aktualną lokalizację. Usługi lokalizacyjne określają przybliżoną lokalizację za pomocą GPS, Bluetooth i lokalizacji masztów telefonu komórkowego. Wykonaj podane czynności, aby wyłączyć usługi lokalizacyjne:

1. Otwórz aplikację Ustawienia i dotknij opcji Prywatność.

2. Teraz dotknij Usługi lokalizacyjne.

3. Teraz wyłącz przełącznik opcji Usługi lokalizacyjne.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak pozbyć się pustej strzałki na iPhonie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam znać, na jaki temat chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.

x