Jak przeglądać historie na Instagramie bez konta?

W dzisiejszych czasach zaskakujące jest słyszeć, że ktoś nie ma konta na Instagramie. Ale nawet ci, którzy byli w stanie oprzeć się tej sieci społecznościowej, wiedzą, jakie są historie na Instagramie. Jeśli słyszałeś o historii, której po prostu nie możesz przegapić, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy istnieją sposoby, aby ją zobaczyć bez konieczności tworzenia konta.

W tym artykule powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o przeglądaniu historii na Instagramie i zasugerujemy, które narzędzia mogą Ci w tym pomóc.

Czy mogę przeglądać historie na Instagramie bez konta?

Dowiedziałeś się, że ktoś ważny dla Ciebie opublikował historię i chcesz to jak najszybciej sprawdzić. Ale nie masz konta. Ponieważ osoba, która opublikowała historię, może zobaczyć, kto ją otworzył, nie chcesz prosić znajomych o pomoc. Jeśli spróbujesz wejść na Instagram stronie internetowejzobaczysz tylko opcję utworzenia konta i nie ma obejścia, aby uzyskać dostęp do kanału.

Na szczęście istnieje sposób na przeglądanie historii na Instagramie bez konta, ale aby to zrobić, musisz użyć odpowiedniego oprogramowania innej firmy. Przygotowaliśmy tę listę najlepszych z nich, wraz z instrukcjami, jak z nich korzystać:

Insta-historie online

Insta-historie online to bezpłatne i łatwe w użyciu narzędzie, które umożliwia przeglądanie historii bez konta. Jest to strona internetowa, więc nie wymaga pobierania żadnych aplikacji ani programów. Poza tym nie musisz zakładać do tego konta.

Oto jak z niego korzystać:

 • Otwórz przeglądarkę i przejdź do Insta-historie online stronie internetowej.
  Wpisz nazwę użytkownika osoby, której historię chcesz zobaczyć w pasku wyszukiwania i naciśnij „Enter” lub kliknij ikonę lupy po prawej stronie. Zwróć uwagę na myślniki, podkreślenia, kropki i wszelkie inne znaki interpunkcyjne znajdujące się w ich nazwie użytkownika.
 • Zobaczysz profil pojawi się w lewym górnym rogu. Naciśnij fioletowe kółko po lewej, aby uzyskać dostęp do ich historii. Możesz także przewinąć w dół, aby zobaczyć wszystkie aktualne artykuły tego użytkownika i wybrać ten, który chcesz zobaczyć.
 • Jeśli chcesz zobaczyć inne historie opublikowane przez użytkownika, naciśnij strzałkę w lewo lub w prawo.
 • Insta-Stories Online pozwala pobierać historie na urządzenie, naciskając przycisk „Pobierz” w prawym górnym rogu. Dodatkowo możesz zapisać swoje ulubione profile, naciskając ikonę serca po prawej stronie nazwy użytkownika. To oprogramowanie umożliwia również przeglądanie i pobieranie postów.

  Instadp

  Oprócz przeglądania i pobierania historii z Instagrama, Instadp umożliwia przeglądanie i pobieranie zdjęć profilowych, rolek, postów, najważniejszych informacji i filmów z Instagrama.

  Oto jak przeglądać historie na Instagramie za pomocą tego narzędzia:

 • Otwórz przeglądarkę i odwiedź Instadp stronie internetowej.
 • Wpisz nazwę użytkownika osoby, której historię chcesz wyświetlić w pasku wyszukiwania „Nazwa użytkownika” i naciśnij „Enter” lub wybierz ikonę lupy.
 • Naciśnij „Kontynuuj”.
 • Przewiń w dół, aby zobaczyć wszystkie artykuły opublikowane przez użytkownika w ciągu ostatnich 24 godzin. Jeśli chcesz zapisać któryś z nich, naciśnij przycisk „Pobierz”.
 • Każdy profil, który przeszukujesz, pojawi się w „Historii”, dzięki czemu zawsze możesz uzyskać do nich dostęp później bez problemu.

  Instadp działa na wszystkich platformach i jest całkowicie darmowy.

  HistorieIG

  HistorieIG to kolejna prosta i darmowa strona internetowa do przeglądania i pobierania historii z Instagrama. Możesz go używać zarówno na komputerze, jak i urządzeniu mobilnym, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby z niego skorzystać:

 • W przeglądarce wejdź na StoriesStrona internetowa IG.
 • Wpisz nazwę użytkownika profilu w pasku wyszukiwania i naciśnij „Enter” lub dwie strzałki po prawej stronie. Zwróć uwagę na wszelkie znaki interpunkcyjne w nazwie użytkownika.
 • Zobaczysz liczbę bieżących artykułów wyświetlanych pod nazwą użytkownika. Przewiń w dół, aby je wyświetlić. Aby zapisać je na swoim urządzeniu, wybierz „Pobierz”.
 • To narzędzie umożliwia również przeglądanie i pobieranie Najciekawszych z Instagrama. Po prostu wybierz „Najważniejsze” po wyszukaniu nazwy użytkownika.

  Mystalk

  Inne witryny, o których wspomnieliśmy powyżej, są doskonałe, ale istnieje niewielka szansa, że ​​uzyskasz błędne wyniki, zwłaszcza jeśli istnieje wiele kont o podobnej nazwie użytkownika. Pozwalają wprowadzić nazwę użytkownika, ale witryna wybiera losowo jedną, jeśli istnieje wiele podobnych profili.

  Mystalk pozwala wprowadzić nazwę użytkownika, a następnie wybrać odpowiedni profil, który chcesz wyświetlić. Z tego powodu nie musisz znać dokładnej nazwy użytkownika. Co więcej, możesz znaleźć profil po prostu używając prawdziwego imienia osoby (jeśli dodała je do Instagrama).

  Oto, co musisz zrobić:

 • Otwórz przeglądarkę i przejdź do Mystalk stronie internetowej.
 • Wpisz nazwę użytkownika lub imię i nazwisko osoby w pasku wyszukiwania u góry i naciśnij „Enter” lub lupę po prawej stronie.
 • Wybierz profil, który chcesz wyświetlić.
 • Historie profilu zobaczysz pod nazwą użytkownika. Przejrzyj je, aby znaleźć ten, który Cię interesuje, lub przejrzyj je wszystkie. Aby zapisać je na swoim urządzeniu, naciśnij „Pobierz” w prawym dolnym rogu historii.
 • Dumpor

  Dumpor umożliwia wyszukiwanie i pobieranie historii, postów i filmów. Inną ciekawą funkcją jest to, że umożliwia prowadzenie wyszukiwania na podstawie hashtagów lub lokalizacji.

  Wykonaj poniższe czynności, aby wyświetlić historie na Instagramie:

 • Otwórz przeglądarkę i odwiedź Dumpor stronie internetowej.
 • Wpisz nazwę użytkownika w pasku wyszukiwania.
 • W wynikach pojawi się kilka profili. Wybierz ten, który Cię interesuje.
 • Przewiń w dół i naciśnij „Pokaż historie”.
 • Wybierz ten, który chcesz wyświetlić. Jeśli chcesz zapisać go na swoim urządzeniu, naciśnij zieloną ikonę w prawym górnym rogu.
 • Czy są jakieś wady korzystania z witryn internetowych do przeglądania historii bez konta?

  Wspomniane przez nas strony internetowe są bezpłatne i służą swoim celom, ale istnieje kilka potencjalnych wad, o których należy pamiętać:

  Bezpieczeństwo

  W większości przypadków korzystanie z przeglądarek historii na Instagramie jest bezpieczne. Jednak te witryny mogą nadal śledzić Twoją aktywność i informacje. Ci, którzy martwią się o swoje bezpieczeństwo w Internecie, prawdopodobnie nie powinni używać tych narzędzi ani badać ich dalej przed podjęciem decyzji o jednym.

  Niektóre witryny twierdzą, że umożliwiają przeglądanie historii opublikowanych przez prywatne profile, a następnie przekierowywanie na inne strony, które często nie są legalne. Strony te mogą nawet zawierać wirusy, które mogą uszkodzić Twoje urządzenie.

  Inne strony internetowe mogą prosić o podanie adresu e-mail, numeru telefonu lub innych prywatnych informacji. Chociaż zależy to wyłącznie od Ciebie, odradzamy to. Wielu przeglądających historie na Instagramie nie wymaga podawania żadnych danych osobowych.

  Reklamy

  Większość przeglądarek historii na Instagramie zawiera reklamy, które mogą być denerwujące i prowadzić do witryn, które nie są godne zaufania. Najlepiej je zignorować.

  Czy można przeglądać historię wszystkich bez konta?

  Nie jest możliwy dostęp do historii wszystkich. Przede wszystkim możesz zobaczyć tylko historie z kont publicznych. Użytkownicy Instagrama mają dwie opcje dla swoich kont: publiczne i prywatne. Gdy konto jest ustawione jako „publiczne”, każdy może przeglądać swoje posty i historie. Ale gdy prywatne konto publikuje post lub historię, tylko jego obserwatorzy mogą to zobaczyć. Tak więc, jeśli próbujesz obejrzeć historię opublikowaną przez prywatny profil, nie masz szczęścia.

  Dodatkowo Instagram oferuje opcję „Bliscy przyjaciele”. Włączając ją, użytkownicy dzielą się swoją historią tylko z wybranymi przez siebie osobami. Te historie są niedostępne, chyba że masz konto i nie zostaniesz dodany do ich Bliskich Przyjaciół.

  Na koniec pamiętaj, że każda historia trwa tylko 24 godziny. Nie możesz uzyskać dostępu do wygasłej historii, chyba że użytkownik zapisał ją w sekcji „Najważniejsze”.

  Nie potrzebujesz konta, aby przeglądać historie Insta

  Instagram nie umożliwia dostępu do historii ludzi, jeśli nie masz konta. Ale z pomocą wielu przeglądających historie na Instagramie nie stanowi to problemu. Różne narzędzia są dostępne online i mogą być używane na dowolnej platformie, niezależnie od systemu operacyjnego. Ponadto są przyjazne dla użytkownika i całkowicie bezpłatne.

  Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny i że teraz wiesz, jak przeglądać historie na Instagramie bez konta.

  Czy próbowałeś przeglądać historie na Instagramie bez konta? Jakiego narzędzia użyłeś? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.