Jak przeglądać ukryte kategorie w serwisie Netflix [Chrome]


Netflix ma więcej treści, niż na pierwszy rzut oka. Jeśli otworzysz menu „Przeglądaj”, zobaczysz raczej ograniczony wybór i kilka naprawdę dziwnych gatunków wymienionych pod nim. Dla każdego nowego w Netflix i biorąc pod uwagę jego niedawną ekspansję, prawdopodobnie jest nas wielu, Netflix ma tak zwane „ ukryte kategorie ”. Te kategorie nie są bezpośrednio dostępne z listy rozwijanej „Przeglądaj”, ale oferują sklasyfikowane gatunkowo spojrzenie na ofertę Netflix. Netflix Super Browse to rozszerzenie przeglądarki Chrome i dodatek do przeglądarki Firefox, które umożliwia dostęp do ukrytych kategorii tak łatwo, jak te domyślne.

Zainstaluj Netflix Super Browse i odśwież Netflix. Obok listy rozwijanej „Przeglądaj” pojawi się nowe menu rozwijane Super Przeglądaj. Jeśli nie widzisz go od razu, odśwież stronę jeszcze kilka razy (rozszerzenie jest nadal w wersji beta). Lista rozwijana zawiera alfabetyczną listę wszystkich gatunków, dla których Netflix ma programy i filmy.

Netflix Super Browse

Wybierz jedną z nich, aby przeglądać kategorię. Oto mała dodatkowa wskazówka; wszystkie kategorie są stronami statycznymi i jeśli dodasz zakładkę do strony kategorii lub po prostu zapamiętasz jej identyfikator, możesz uzyskać do niej bezpośredni dostęp bez konieczności korzystania z rozszerzenia. Na poniższym zrzucie ekranu identyfikator kategorii dla gatunku Anime to 7424. Kategorie działają w różnych regionach i wyświetlają wszystkie tytuły, które są obecnie dostępne w Twoim kraju w wybranej przez Ciebie kategorii.

Netflix - kategorie

Netflix Super Browse jest nadal w wersji beta, ale nie zauważyliśmy żadnych błędów w rozszerzeniu, z wyjątkiem tego, że opcja „Super Browse” nie pojawia się w serwisie Netflix po pierwszym odświeżeniu. Potrzeba kilku prób, aby to się pojawiło, ale nie ma na co narzekać.

Zainstaluj Netflix Super Browse z Chrome Web Store

Zainstaluj Netflix Super Browse for Firefox