Jak przenieść rozmowę ze skrzynki odbiorczej do przefiltrowanej skrzynki odbiorczej na Facebooku Messenger

Udostępnij teraz w social media:

Facebook Messenger ma dwie różne skrzynki odbiorcze dla każdego użytkownika; swoją główną skrzynkę odbiorczą i przefiltrowaną skrzynkę odbiorczą wiadomości. Główna skrzynka odbiorcza to miejsce, w którym pojawiają się wiadomości od Twoich kontaktów i do której trafiają prośby o wiadomości od osób z Twojego kręgu. Filtrowane wiadomości są po prostu tym; ludzi, którzy próbują się z tobą skontaktować i możesz ich zignorować, jeśli chcesz. Dopóki nigdy nie zaakceptujesz prośby i nie odpowiesz, nie otrzymasz powiadomień. Jeśli chcesz, możesz przenieść rozmowę ze skrzynki odbiorczej do przefiltrowanej skrzynki odbiorczej. To lepsze niż wyciszanie rozmowy, ponieważ nadal otrzymujesz alerty o wyciszonej rozmowie.

  Czy Apple naprawdę zablokował Facebooka i aplikacje Google? Czemu?

Jeśli nadawca nie jest znajomym, nie będzie mógł zobaczyć Twojego aktywnego statusu i niezależnie od tego, czy jest przyjacielem, czy nie, nie będzie wiedział, czy wiadomość została dostarczona lub przeczytana, dopóki jej nie zaakceptujesz.

Skrzynka odbiorcza do przefiltrowanej skrzynki odbiorczej

Możesz przenieść rozmowę ze skrzynki odbiorczej do przefiltrowanej skrzynki odbiorczej zarówno z interfejsu internetowego Facebook Messenger, jak i aplikacji mobilnych.

Facebook Messenger Web

Odwiedź Facebook Messenger i wybierz wątek rozmowy, który chcesz przenieść ze skrzynki odbiorczej do przefiltrowanej skrzynki odbiorczej. Po prawej stronie zobaczysz zestaw elementów sterujących oraz nazwę kontaktu / profilu. Obok znajduje się przycisk koła zębatego. Kliknij go i wybierz „Ignoruj ​​wiadomości” z menu, które się otworzy.

  Co się dzieje, gdy przypadkowo podoba ci się, a potem w przeciwieństwie do zdjęcia na Facebooku?

Zobaczysz komunikat potwierdzający, informujący, że zamierzasz przenieść wątek konwersacji. Zaakceptuj to, a wątek zostanie przeniesiony.

Aby to cofnąć, kliknij ikonę koła zębatego w lewym górnym rogu Facebook Messenger i wybierz Żądania wiadomości. Poszukaj opcji Filtrowane wiadomości na liście przefiltrowanych wiadomości i kliknij ją. Znajdź wątek konwersacji wysłany do przefiltrowanej skrzynki odbiorczej, zaznacz go i kliknij Odpowiedz. Nie musisz faktycznie odpowiadać na wiadomość. Kliknięcie przycisku wystarczy, aby powrócić do skrzynki odbiorczej.

Aplikacje Facebook Messenger

Proces przenoszenia konwersacji ze skrzynki odbiorczej do przefiltrowanej skrzynki odbiorczej jest mniej więcej taki sam w aplikacjach na Androida i iOS. Otwórz aplikację Messenger na swoim urządzeniu i dotknij rozmowy, którą chcesz przenieść. Stuknij nazwę kontaktu na samej górze, a na stronie szczegółów kontaktu przewiń w dół. Zobaczysz opcję Ignoruj ​​wiadomości. Dotknij go i zaakceptuj wiadomość potwierdzającą.

  Praktycznie z Facebook Messenger dla Windows Phone 8

Aby cofnąć tę zmianę, przejdź do karty Osoby i dotknij przycisku Żądania u góry. Przewiń w dół do sekcji Filtrowane wiadomości i stuknij wiadomość, którą chcesz przenieść z powrotem do głównej skrzynki odbiorczej. Stuknij Odpowiedz, a powróci do głównej skrzynki odbiorczej.

x