01/20/2022

Jak przesłać pliki MP3 do iPhone’a?

Udostępnij teraz w social media:

Dodawanie muzyki spoza iTunes lub Apple Music do iPhone’a to żmudny, mylący proces. W przypadku osób przychodzących do iPhone’a z urządzenia z Androidem fakt, że do wewnętrznej pamięci iPhone’a nie można uzyskać dostępu w taki sam sposób, jak do wewnętrznej pamięci urządzenia z Androidem, może w zasadzie zmusić ich do ponownego nauczenia się, jak umieszczać pliki / dane na telefonie. Muzyka jest często pierwszą przeszkodą, gdy użytkownicy próbują dodać muzykę z telefonu lub komputera do aplikacji Muzyka na iPhonie.

Przenieś pliki MP3 na iPhone’a

Aby przesłać pliki MP3 do iPhone’a, musisz;

Sprawdź -   Przechwytuj, edytuj i opisuj zrzuty ekranu na Androidzie z Ashampoo Snap

Podłącz telefon do komputera (Mac lub PC, wystarczy)
Musisz użyć iTunes (w systemie Windows) lub Findera (w systemie macOS)

Za każdym razem, gdy chcesz dodać nowy plik muzyczny do swojego iPhone’a, będziesz musiał przeprowadzić synchronizację przez iTunes lub Finder. Będziesz także używał tego samego systemu do wszystkich przyszłych synchronizacji. Kiedy synchronizujesz dane z iPhonem, iPhone w zasadzie rozpoznaje komputer jako miejsce, w którym przechowywana jest jego biblioteka i nie będzie działał z żadną inną biblioteką na żadnym innym komputerze, chyba że chcesz usunąć całą bibliotekę muzyczną i zacząć od nowa od zera.

Chodzi o to, że upewnienie się, że cała muzyka, którą chcesz przenieść, jest gotowa, to żmudny proces. Nie chcesz powtarzać tego procesu w kółko.

Sprawdź -   Jak korzystać z Menedżera pakietów systemu Windows 10, „winget”

Jak przesłać pliki MP3 do iPhone’a?

Proces przesyłania plików MP3 na iPhone’a jest podobny na komputerach Mac i Windows PC. Jedyna różnica polega na tym, że na macOS będziesz korzystać z Findera, a na Windows z iTunes.

Zainstaluj iTunes ze sklepu Microsoft Store.
Podłącz iPhone’a do komputera.
Otwórz iTunes lub Findera.
W tym momencie dobrym pomysłem jest wykonanie kopii zapasowej iPhone’a.

W iTunes przejdź do Muzyki w Bibliotece i dodaj do niej swoje pliki MP3 (możesz przeciągać i upuszczać pliki).
Wybierz iPhone’a.
Wybierz Muzyka pod iPhone’em.
Upewnij się, że wybrano opcję „Cała biblioteka muzyki”.
Kliknij przycisk Synchronizuj.

Po zakończeniu synchronizacji możesz odłączyć iPhone’a od komputera. Otwórz aplikację Muzyka na swoim iPhonie, a pliki MP3 zostaną wyświetlone.

Sprawdź -   Jak odblokować BBC iPlayer?

Zapisz pliki MP3 na iPhonie

Jeśli chcesz zapisać plik MP3 na iPhonie po pobraniu go na iPhone’a, będziesz musiał zapisać go w aplikacji Pliki. Aplikacja Pliki to aplikacja standardowa, która umożliwia zapisywanie plików w lokalnej pamięci telefonu. Możesz odtwarzać pliki MP3 w aplikacji Pliki, ale nie możesz ich otwierać w aplikacji Muzyka. Funkcje odtwarzania aplikacji Pliki są podstawowe. Jeśli uważasz, że to niepotrzebne ograniczenie, to ma to na celu zapobieganie piractwu.

x