Jak przestać płacić za AOL, ale zachować e-mail?

AOL, wcześniej znana jako America Online, to firma zajmująca się mediami cyfrowymi, która prowadzi kilka firm internetowych, w tym strony internetowe, wyszukiwarki, usługi poczty e-mail, łączność z Internetem, pomoc techniczną 24×7 i wiele innych. Na początku, gdy się zaczęło, AOL dostarczało usługę łączności internetowej w USA wraz z usługą poczty e-mail. Gdy ich firma zaczęła się rozwijać, rozszerzyli ją na wyszukiwarki i strony internetowe. Jeśli jesteś jednym z użytkowników, którzy mają u siebie połączenie internetowe AOL i chcesz wiedzieć o aktualnych planach i zmianie usługi oferowanej przez AOL, ten artykuł jest dla Ciebie. Poprowadzi Cię przez kroki, jak przestać płacić za AOL, ale zachować pocztę e-mail i ile kosztuje konto e-mail AOL. Dowiesz się również, czy możesz bezpłatnie zachować swój adres e-mail AOL i jak zmienić swój adres e-mail AOL na konto bezpłatne.

Jak przestać płacić za AOL, ale zachować e-mail?

Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające, jak przestać płacić za AOL, ale zachowaj szczegółowe wiadomości e-mail z przydatnymi ilustracjami, aby lepiej zrozumieć.

Czy AOL pobiera opłaty za usługę poczty e-mail?

Nie, AOL nie pobiera opłat i nie pobiera opłat za usługę poczty e-mail, ponieważ jest ona całkowicie bezpłatna dla wszystkich użytkowników. Przed 2006 rokiem firma AOL pobierała od swoich klientów comiesięczne opłaty za korzystanie z usług poczty e-mail. Ale po 2006 roku postanowili udostępnić usługę za darmo. AOL pobiera comiesięczne opłaty za połączenia telefoniczne, pomoc techniczną i kilka innych usług, ale nie za usługę poczty e-mail. Stało się tak dzięki konkurencji ze strony innych dostawców, takich jak Google i Yahoo, które udostępniają go za darmo.

Ile kosztuje konto e-mail AOL?

Konto e-mail AOL jest całkowicie bezpłatne dla wszystkich. AOL pobiera opłaty tylko za połączenia dial-up i inne usługi, które są całkowicie zależne od zakupionego planu.

  • Za 25,90 USD miesięcznie możesz uzyskać konto premium, na którym uzyskasz wszystkie oferowane przez nich korzyści i usługi premium.
  • Za 11,99 USD miesięcznie otrzymasz AOL z oprogramowaniem zabezpieczającym i usługą dial-up oraz całodobową pomoc techniczną dotyczącą problemów z łącznością i bezpieczeństwem.
  • Za 9,99 USD miesięcznie otrzymasz te same usługi, co za 11,99 USD, ale z ograniczoną pomocą techniczną, która pomoże tylko w przypadku problemów z łącznością.

Tyle kosztuje konto e-mail AOL.

Dlaczego AOL pobiera opłatę co miesiąc?

Jeśli zarejestrowałeś się w AOL i kupiłeś płatną usługę, będzie ona pobierać opłatę co miesiąc w zależności od ceny planu.

Czy możesz przechowywać swój adres e-mail AOL za darmo?

Tak, możesz bezpłatnie zachować swój adres e-mail AOL. Nawet jeśli anulowałeś połączenie telefoniczne AOL i nadal masz połączenie z Internetem za pośrednictwem innego dostawcy, nadal możesz bezpłatnie korzystać z oprogramowania AOL, poczty e-mail i kilku innych usług. Oto niektóre usługi, które AOL zapewnia swoim użytkownikom bezpłatnie. Jednak dopiero w 2006 r. użytkownicy musieli płacić co miesiąc za usługę poczty e-mail.

Jak przestać płacić za AOL, ale zachować e-mail?

Aby dowiedzieć się, jak przestać płacić za AOL, ale zachować pocztę e-mail, wykonaj następujące czynności:

1. Odwiedź Strona logowania AOL w Twojej przeglądarce.

2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika, numer telefonu lub adres e-mail i kliknij Dalej.

3. Wprowadź swoje hasło i kliknij Dalej.

4. Najedź na MOJE USŁUGI i kliknij Subskrypcje.

5. Kliknij Zarządzaj obok swojego planu subskrypcji.

6. Kliknij Zmień plan.

7. Przejrzyj stronę potwierdzenia.

8. Przewiń w dół i kliknij Anuluj moje rozliczenie.

9. Wybierz żądany powód anulowania.

Teraz nie musisz już płacić za AOL, a Twoja poczta AOL jest również aktywna. Oto jak przestać płacić za AOL, ale zachować e-mail.

Jak zmienić swój adres e-mail AOL na bezpłatne konto?

Gdy już wiesz, jak przestać płacić za AOL, ale zachować pocztę e-mail, aby zmienić swój adres e-mail AOL na bezpłatne konto, wykonaj następujące czynności:

Uwaga: Upewnij się, że masz już konto AOL.

1. Przejdź do Strona logowania AOL i Zaloguj się do swojego konta przy użyciu danych logowania.

2. Najedź na zakładkę MOJE USŁUGI w lewym okienku.

3. Następnie kliknij Subskrypcja.

4. Kliknij Zarządzaj > Zmień plan.

5. Następnie przejrzyj stronę potwierdzenia.

6. Kliknij Anuluj moje rozliczenie i wybierz żądany powód.

Pomyślnie zmieniłeś swój adres e-mail AOL na bezpłatne konto.

Kiedy firma AOL przestała pobierać opłaty za wiadomości e-mail?

W 2006 roku, gdzieś latem, AOL przestał pobierać opłaty za e-maile. Przed 2006 rokiem klienci AOL musieli płacić za usługę poczty e-mail, ponieważ korzystanie z poczty e-mail nie było częste, a internet nie był łatwo dostępny dla ludzi. Natomiast po 2006 roku firma AOL całkowicie usunęła opłaty za e-mail i zaoferowała usługę e-mail za darmo swoim klientom.

Czy możesz przenieść swoje konto AOL do Gmaila?

Tak, możesz przenieść swoje konto AOL do Gmaila. W tym celu będziesz musiał przenieść wszystkie swoje e-maile i kontakty z konta AOL do Gmaila.

Co się stanie, jeśli usuniesz swoje konto e-mail AOL?

Po usunięciu konta e-mail AOL dane powiązane z kontem, takie jak adres e-mail, hasło i inne dane, zostaną trwale usunięte i nie będziesz już mieć dostępu do swojego konta. Gdy najpierw poprosisz o usunięcie, Twoje konto zostanie dezaktywowane na 30 dni. A w tym okresie, jeśli kiedykolwiek zechcesz odzyskać swoje konto, możesz po prostu zalogować się na nie z oficjalnej strony internetowej.

Uwaga: Okresy wstrzymania są różne w różnych krajach. W Australii, Indiach i Nowej Zelandii okres ten wynosi 90 dni. A dla Brazylii, Hongkongu i Tajwanu to 180 dni.

Czy AOL się wyłącza?

Nie, AOL się nie wyłącza. Pomimo plotek wskazujących, że zostanie zamknięty, nie ma oficjalnego potwierdzenia ze strony firmy i właścicieli. Szanse na zamknięcie AOL są prawie zerowe. Ponadto firma ma się dobrze, nie boryka się z żadnymi większymi stratami w swojej działalności, a usługi również działają bez zarzutu. Nawet po zmianie właściciela na Verizon nie wpłynęło to negatywnie na AOL. Jednak firma Verizon zdecydowała się zamknąć swoją wewnętrzną usługę poczty e-mail dla subskrybentów Internetu i przenieść ich do usługi poczty e-mail AOL.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak przestać płacić za AOL, ale zachowaj e-mail ze szczegółowymi krokami, aby pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.