Jak przesyłać i umieszczać w kolejce posty Reddit do Chromecasta z telefonu z Androidem

Reddit stał się tak duży, że ludzie nie wstydzą się już przyznać, że odwiedzają witrynę lub że otrzymują z niej większość codziennej dawki wiadomości. Ludzie nadal nie ujawniają tak łatwo swoich nazw użytkowników, ale korzystanie z witryny nie jest wstydem. Jeśli korzystasz z Reddit i szczególnie lubisz udostępniane mu obrazy i filmy, Cast for Reddit to bezpłatna aplikacja na Androida, którą możesz polubić, jeśli masz Chromecasta. Aplikacja umożliwia wysyłanie dowolnego obrazu lub wideo z Reddit do telewizora. Możesz użyć aplikacji, aby przeglądać najlepsze treści na Reddit i stuknąć cokolwiek, aby wysłać je do Chromecasta.

Zainstaluj Cast for Reddit na swoim telefonie i otwórz aplikację. Zaalarmuje Cię automatycznie, jeśli znajdzie Chromecasta w Twojej sieci. Kliknij przycisk przesyłania u góry i wybierz swoje urządzenie. Spowoduje to tylko połączenie aplikacji z Chromecastem. Ekran aplikacji nie zostanie odzwierciedlony na ekranie telewizora. Zamiast tego pojawi się tylko nazwa aplikacji „Cast for Reddit”.

Obsada dla urządzenia Reddit

Aby wysłać wpis do telewizora, dotknij go. Obraz jest wysyłany automatycznie po dotknięciu go. Filmy można przesyłać do odtwarzania bezpośrednio na telewizorze lub dodać je do kolejki, aby odtwarzały się jeden po drugim. Nie można przesyłać linków. Za każdym razem, gdy stukniesz łącze, otworzy się ono w aplikacji, ale nie pojawi się na telewizorze. To samo dotyczy wszystkich postów tekstowych. Linki Imgur, które nie są bezpośrednimi linkami do obrazu, również nie są przesyłane i po prostu otwierają się w aplikacji.

Obsada kolejki RedditObsada dla Reddit-video

Cast for Reddit ma na dole zakładki dla subredditów, które prawdopodobnie będą zawierać posty z obrazami lub filmami. Nie możesz zalogować się na swoje konto Reddit w Cast for Reddit. Gdy przesyłasz obraz lub film, liczba głosów nie pojawia się na ekranie telewizora.

Aplikacja jest nadal w toku, więc spodziewaj się nowych funkcji i ulepszeń. Chociaż koncepcja jest fajna, jest to w zasadzie kolejna aplikacja do castingu. To, co sprawiłoby, że wyróżniałby się bardziej i prawdopodobnie bardziej podekscytowało go używaniem go, to fakt, że interfejs użytkownika, który prezentuje na Chromecaście, byłby podobny do tego z Reddit. Użytkownicy mogą docenić możliwość sprawdzenia, ile głosów otrzymał post lub z jakim tytułem został opublikowany obraz lub film.

Zainstaluj Cast for Reddit ze sklepu Google Play

x