Jak przesyłać strumieniowo gry na iPhone’a do Twitcha

Twitch ma aplikację na iOS, a aplikacja ma funkcję transmisji na żywo. Niestety, nie pozwala na przesyłanie strumieniowe gier na iPhone’a do Twitcha. Zamiast tego łączy się z kamerą urządzenia i nadaje z niej transmisje na żywo. Gry są całkowicie wyłączone z tej funkcji. Większość ludzi powiedziałaby, że gry na iPhone’a nie są prawdziwymi grami, ale to argument na inny dzień. To, co nas interesuje, to przesyłanie strumieniowe gry na iPhone’a do Twitcha, na co nie pozwala nam oficjalna aplikacja Twitch. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nadal możesz przesyłać strumieniowo gry na iPhone’a do Twitcha, jeśli nie masz nic przeciwko korzystaniu z innej aplikacji.

Wymagania

Aby przesyłać strumieniowo gry na iPhone’a do Twitcha, potrzebujesz;

Ustawiać

Zainstaluj aplikację Mobcrush na swoim iPhonie i zaloguj się. Możesz utworzyć konto Mobcrush lub zalogować się przy użyciu swojego identyfikatora Facebook lub Google.

Po zalogowaniu się do Mobcrush musisz połączyć swoje konto Twitch. Dotknij ikony hamburgera u góry iz szuflady nawigacji wybierz „Transmisja”. W sekcji „Przesyłaj strumieniowo płatności do” dotknij Twitch i połącz swoje konto. Mobcrush poprosi o dostęp do twojego streamkey i bez niego nie możesz przesyłać strumieniowo gier na iPhone’a do Twitcha.

Dodaj nowe narzędzie do nagrywania ekranu w iOS 11 do Centrum sterowania z aplikacji Ustawienia. Wybierz kolejno Centrum sterowania> Dostosuj i dodaj.

Potrzebujesz gry, którą chcesz przesyłać strumieniowo, zainstalowanej na swoim iPhonie. Działa to niezależnie od tego, czy gra jest pełnoekranowa, czy nie. Jeśli przesyłasz strumieniowo grę na pełnym ekranie, nie zobaczysz żadnych oznak, że jest ona nadawana, ale możesz mieć pewność, że działa tak samo.

Przesyłaj strumieniowo gry na iPhone’a do Twitcha

Otwórz grę, którą chcesz przesyłać strumieniowo do Twitcha. Przesuń w górę na urządzeniu, aby otworzyć Centrum sterowania. Stuknij pasek stanu w prawym górnym rogu, aby otworzyć Centrum sterowania na iPhonie X. Długo naciśnij przycisk ekranu nagrywania.

W menu ekranu nagrywania zmień opcję Zapisz w z Rolka z aparatu na Mobcrush. Stuknij Rozpocznij transmisję i zamknij centrum sterowania. Zacznij grać w swoją grę, a będzie ona transmitowana na Twój kanał Twitch.

Mobcrush automatycznie dostosuje orientację strumienia zgodnie z grą. Nie musisz się martwić, że gra rozgrywana w trybie poziomym jest transmitowana w trybie portretowym. Nie musisz też wyłączać blokady orientacji. Aplikacja poradzi sobie ze wszystkim.

Jeśli chcesz, aby dźwięk z gry był transmitowany wraz ze strumieniem, upewnij się, że mikrofon jest włączony, a Twój iPhone nie jest w trybie cichym. Użyj przełącznika po lewej stronie urządzenia, aby włączyć dźwięk. Transmisja gry z iPhone’a znacznie zużywa baterię, więc nie należy tego robić w podróży lub jeśli bateria jest słaba.

x