Jak przesyłać strumieniowo mecze uniwersyteckiej piłki nożnej?

Sezon futbolu uniwersyteckiego nadszedł i możesz oglądać większość, jeśli nie wszystkie mecze, w zaciszu swojego domu. Futbol uniwersytecki, biorąc pod uwagę jego nazwę, może wydawać się drobnostką, ale dla wielu fanów piłki nożnej, którzy śledzą play-offy NFL, te mecze są równie ekscytujące.

Streamuj mecze uniwersyteckiej piłki nożnej

Istnieje wiele legalnych sposobów na strumieniowanie meczów uniwersyteckich w kręgle w zaciszu własnego domu. Prawdopodobnie najłatwiejsze i najtańsze jest ich oglądanie, jeśli masz kabel, ale większość firm kablowych zmądrzała i ma teraz rozwiązania do przesyłania strumieniowego online.

Streamuj mecze uniwersyteckiej piłki nożnej – Hulu

Hulu ma specjalny pakiet LiveTV, który możesz kupić, aby transmitować mecze futbolowe w college’u. Pakiet nie jest tani za 64,99 USD miesięcznie z reklamami i 70,99 USD bez reklam. Zamiast tego możesz uzyskać znacznie tańszy pakiet Disney + i ESPN +, który kosztuje 13,99 USD, co jest znacznie tańsze. ESPN+ zapewni Ci dostęp do wszystkich gier i możesz skorzystać z tej samej subskrypcji, aby oglądać mecze NFL Playoffs.

Streamuj gry w kręgle piłkarskie College – FuboTV i Sling

Obydwa FuboTV oraz Temblak to usługi przesyłania strumieniowego, które możesz subskrybować, i oba zapewniają transmisję na żywo z meczów uniwersyteckiego futbolu. FuboTV kosztuje 64,99 USD miesięcznie, a Sling kosztuje 30 USD miesięcznie za plan najniższego poziomu, który obejmuje ESPN.

Są one ograniczone regionalnie do Stanów Zjednoczonych (FuboTV jest dostępne w Hiszpanii) i jest mało prawdopodobne, że gry będą dostępne w krajach poza USA. Najlepszym wyjściem, jeśli chcesz oglądać poza Stanami Zjednoczonymi, jest wypróbowanie Hulu.

Streamuj mecze piłkarskie College College – CBS Sports

CBS Sports oferuje transmisję na żywo ważnych wydarzeń sportowych, w tym meczów uniwersyteckich w kręgle. Możesz nie otrzymać pełnej listy gier, ale to nic nie kosztuje. Nie zaszkodzi sprawdzić, jakie gry wyświetla usługa, zanim zasubskrybujesz płatną usługę.

Wniosek

Piłka nożna uniwersytecka jest niezwykle popularna i przekonasz się, że wszystkie mecze są transmitowane na żywo na co najmniej jednym, jeśli nie więcej niż jednym kanale. To powiedziawszy, jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe, nie masz tylu opcji. Dzieje się tak po prostu dlatego, że dzięki telewizji kablowej otrzymujesz pakiet kanałów, a w pakiecie na pewno znajdziesz taki, który przesyła strumieniowo grę, którą chcesz oglądać. Dzięki usługom przesyłania strumieniowego masz tylko jedną usługę i gry, do których nie są jeszcze transmitowane ani nie są jeszcze z nimi bezpośrednio powiązane. Może się to zmienić w przyszłości, gdy oglądanie sportu online będzie bardziej powszechne, ale na razie opcje są zarówno ograniczone, jak i droższe niż telewizja kablowa.

x