Jak przesyłać strumieniowo pakiet Office bez kabla

Niewątpliwie jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych swoich czasów, Biuro, jest znany nie tylko ze swojej komedii, ale także z serdecznych momentów w całym programie. Jeśli chcesz to wszystko przeżyć, oto miejsce, w którym możesz to przesłać strumieniowo.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video to idealne miejsce na zakupy o każdej porze roku. Za 13 USD za pierwszy sezon, 20 USD za każdy sezon po pierwszym i 3 USD za odcinek możesz mieć całą serię w swojej bibliotece. Miej wszystkie najlepsze części tego programu dokładnie wtedy, gdy chcesz, dzięki Amazon Prime Video.

iTunes

Logo iTunes na iPhonie

iTunes to świetne miejsce na zakup programu, jeśli używasz głównie produktów Apple. Możesz kupić pierwszy sezon za 13 USD, podczas gdy pozostałe sezony będą kosztować 20 USD za każdy. Zobaczysz każdego Dundiego i każdy podstępny smoczek z dowolnego urządzenia Apple.

Google Play

Logo sklepu Google Play

Jeśli masz urządzenie z Androidem lub lubisz aplikację Filmy Play, najlepiej będzie kupić ten program na Google Play. Każdy sezon ma inną cenę, zaczynając od 10 USD za sezon pierwszy, podczas gdy pozostałe sezony kosztują po 30 USD. Sezon czwarty to jedyny, który kosztuje 25 USD, a każdy odcinek można też kupić za 2 USD.

Vudu

Vudu

Vudu jest idealny dla tych, którzy chcą oglądać Office na wielu platformach, ponieważ firma ma aplikacje dla prawie każdego urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to iPhone, iPad, Android czy Windows. Pierwszy sezon jest dostępny za 10 USD, co drugi będzie cię kosztował 18 USD, a każdy odcinek można kupić za 2 USD za sztukę.

Netflix

Logo Netflix

Na razie, Netflix udostępnia pakiet Office do przesyłania strumieniowego bezpośrednio w aplikacji. Ma prawa do serialu do 2021 roku, po czym trafi do Peacocka NBC. Możesz oglądać program przez resztę roku za 10 USD miesięcznie w przypadku planu podstawowego, 13 USD miesięcznie w przypadku planu standardowego i 16 USD miesięcznie w przypadku planu Premium.

Dzięki tym usługom oszustwa Jima i Dwighta trafiają prosto do Twojego domu, nawet jeśli kradzież tożsamości nie jest żartem. Możesz śmiać się z okropnych żartów Michaela i płakać razem z bohaterami przez szczere chwile we wszystkich dziewięciu sezonach. Nie przegap ani jednej chwili programu, gdy jest on dostępny w tych usługach.

x