Jak publikować komentarze audio i wiadomości głosowe na Facebooku w przeglądarce Chrome

Jedną z najlepszych cech Facebooka jest to, że utrzymuje nas w kontakcie z naszymi przyjaciółmi i rodziną bez względu na to, gdzie się znajdują, niezależnie od tego, czy siedzimy przed naszymi komputerami, czy spacerujemy po ulicy z naszymi urządzeniami mobilnymi. Ci, którzy używają go w podróży, powinni znać aplikację Facebook Messenger, która umożliwia użytkownikom bezpłatne czatowanie ze znajomymi przez Internet. Oprócz prostego tekstu, Messenger posiada również funkcję nagrywania głosu dla osób zbyt leniwych, aby pisać swoje wiadomości. Facebook jeszcze nie wprowadził tej samej opcji do wersji internetowej (a może nigdy), pozostawiając nas, użytkowników komputerów stacjonarnych, na lodzie. Właśnie tam na ratunek przychodzi Talk and Comment, lekkie rozszerzenie Chrome.

Cel tego narzędzia jest dość oczywisty: umożliwia wysyłanie wiadomości audio i publikowanie komentarzy audio na Facebooku. Rozszerzenie jest dość łatwe w konfiguracji i konfiguruje się automatycznie po instalacji. Kontynuuj czytanie po przerwie, aby dowiedzieć się, jak to działa.

Po zainstalowaniu Talk and Comment wymaga Twojej zgody na używanie mikrofonu komputera. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć „Zezwól” po wyświetleniu monitu.

Rozmawiaj i komentuj_Allow

Powinieneś teraz zobaczyć przycisk mikrofonu w polu komentarza pod wszystkimi postami na Facebooku, a także na czacie na Facebooku.

Aby opublikować komentarz audio lub wiadomość, kliknij i przytrzymaj ten przycisk, aż zmieni kolor na czerwony, powiedz, co chcesz, a kiedy skończysz, po prostu puść przycisk nagrywania, aby przesłać wiadomość głosową. Zapewnia adres URL, który po wysłaniu zamienia się w możliwą do odtworzenia wiadomość głosową.

Rozmawiaj i komentuj_Record

Najlepsze jest to, że wszyscy odbiorcy mogą odtworzyć wiadomość głosową lub komentarz, nawet jeśli nie mają zainstalowanego rozszerzenia Chrome. Ponadto nie ma ograniczeń co do czasu każdego nagrania głosowego.

Jedynym zastrzeżeniem związanym z rozszerzeniem jest to, że nie oferuje żadnych opcji dostosowywania. Z drugiej strony, tak naprawdę nie potrzebuje.

Talk and Comment_Chat

Talk and Comment działa na wszystkich stabilnych wersjach Google Chrome. Możesz go zainstalować za pomocą linku podanego poniżej.

Zainstaluj Talk and Comment z Chrome Web Store