iOS

Jak ręcznie dodawać dane w aplikacji Zdrowie na iOS


Aplikacja Zdrowie na iOS zasygnalizowała, jak ważne jest śledzenie kondycji. Aplikacja pozwalała użytkownikom na korzystanie z dowolnego wybranego przez siebie urządzenia do monitorowania kondycji i sprawdzanie ich aktywności oraz ważnych informacji zdrowotnych w jednym miejscu. Aplikacja zaczęła działać imponująco i uzupełniła niektóre brakujące funkcje później w iOS 9, takie jak możliwość synchronizowania danych dotyczących miesiączki z aplikacją. Brakowało mu możliwości ręcznego wprowadzania danych w aplikacji. Aplikacja Zdrowie do iOS 9 zawsze synchronizowała dane z innych aplikacji. Aktywność jest dodawana automatycznie, gdy telefon wykryje Twoją aktywność za pomocą wbudowanych mierników, ale nie możesz niczego ręcznie wprowadzić. Dzięki iOS 10 aplikacja Zdrowie ma wreszcie możliwość ręcznego wprowadzania danych dotyczących zdrowia i aktywności. Jest to wyjątkowo przydatne przy wprowadzaniu ciśnienia krwi i poziomu cukru, które można mierzyć za pomocą dedykowanych mierników bez aplikacji. Możesz także ręcznie wprowadzić aktywność, tj. Ćwiczenia i spalone kalorie. Oto jak.

Otwórz aplikację Zdrowie i wybierz typ danych, który chcesz dodać. Istnieją skróty do rejestrowania wzorców snu, uważności, aktywności i spożycia składników odżywczych. Z listy można wybrać inne typy danych, tj. Dane dotyczące reprodukcji, pomiary ciała, parametry życiowe itp.

Aby ręcznie dodać np. Odczyt ciśnienia krwi, dotknij Wartości witalne> Ciśnienie krwi. Kliknij przycisk plusa u góry. Możesz to powtórzyć dla wszystkich danych zdrowotnych, które chcesz dodać.

Health-add-ios-10

Ciśnienie krwi można wprowadzić dla dowolnej daty i godziny. Prawdopodobnie będziesz tego potrzebować, jeśli masz monitor pracy serca zamiast urządzenia do monitorowania kondycji. Podobnie możesz ręcznie wprowadzić ćwiczenie. Aplikacja Zdrowie pozwala wybrać rodzaj wykonywanej aktywności, np. Bieganie itp., Wprowadzić czas jej trwania i spalone kalorie, a także wprowadzić czas rozpoczęcia i zakończenia aktywności. Jest to przydatne, gdy używasz sprzętu do ćwiczeń, który raportuje liczbę spalonych kalorii i wolisz polegać na tych informacjach, a nie na monitorach sprawności.

health-ios-10-add-bpzdrowie-trening-ios-10

To rozczarowujące, że każdy, kto nie ma urządzenia obsługującego iOS 10, będzie musiał wypróbować tę bardzo istotną funkcję. Dobra wiadomość jest taka, że ​​można teraz dodać do niej dane z aplikacji fitness, których używasz od dawna, ale które nie zostały jeszcze zintegrowane z aplikacją Zdrowie.

x