Tryb nocny w nowszych modelach iPhone'ów jest niesamowity. Pomaga to, że te nowe modele mają lepsze, mocniejsze aparaty. Nie działa na wszystkich telefonach, mimo że one również mają całkiem niezłe aparaty fotograficzne. Tryb nocny nie jest nowatorską koncepcją wymyśloną przez Apple. W rzeczywistości aplikacja Instagram ma jedno wbudowane. Kamera NeuralCam Pro NightMode to aplikacja na iOS, która może robić zdjęcia w trybie nocnym zarówno na nieobsługiwanych iPhone'ach, jak i na obsługiwanych. Aplikacja nie jest darmowa; kosztuje 4,99 USD. Zrobiliśmy to na spin na iPhone 6, który nie obsługuje trybu nocnego, a nawet iOS 13, a na iPhone 11 z obsługą. Porównaliśmy zdjęcia zrobione przez aplikację z tymi, które zrobiła aplikacja aparatu fotograficznego.

Sprawdź -   Jak zainstalować motyw ikony Ketsa w systemie Linux

Zdjęcia w trybie nocnym na iPhonie 6

Zainstaluj aplikację i zrób zdjęcie. Możesz użyć sterowania ręcznego lub trybu automatycznego. Aplikacja automatycznie koryguje zdjęcie, ale możesz je zmienić przed zapisaniem obrazu.

Dwa zdjęcia, które zrobiliśmy, jedno z aplikacją, a drugie z aplikacją aparatu fotograficznego, znajdują się poniżej.

Oba są ziarniste i oczywiste jest, że naprawdę niewiele było światła do pracy, ale pierwsze zdjęcie to to, które zrobiliśmy z aplikacją, a drugie to standardowa aplikacja Aparat.

Zdjęcia w trybie nocnym na iPhonie 11

W przypadku iPhone'a 11 powtórzyliśmy ten sam test; jedno zdjęcie z aplikacją, a drugie z aplikacją aparatu podstawowego. W kamerze NeuralCam Pro NightMode korzystaliśmy z ustawień automatycznych, a korekta została usunięta na korzyść ustawienia „Zwykłe”. Wyniki są poniżej.

Sprawdź -   Jak używać urządzenia z Androidem do tworzenia kopii zapasowych plików systemu Linux

Zdjęcie u góry to zdjęcie zrobione przez kamerę NeuralCam Pro NightMode Camera, a u dołu zdjęcie ze standardową aplikacją Camera. Jeśli porównasz je, żadne z nich nie jest złe. Zostały zrobione w dokładnie takich samych warunkach oświetleniowych i przy użyciu uchwytu, aby kąt itp. Nie był inny. Drugie zdjęcie jest lepiej oświetlone, ale pierwsze wygląda znacznie bardziej realnie. Można powiedzieć, że zostało zrobione w słabym świetle, ale nadal jest widoczne.

Wyniki są dostępne, zdecyduj, co myślisz. Aplikacja działa dobrze, jeśli iPhone ma mocniejszy aparat. Aparat iPhone'a 6 nie jest do końca odpowiedni, ale jeśli masz nowszego iPhone'a, aplikacja prawdopodobnie poprawi fotografowanie w nocy. Jest wolniejszy niż podstawowy tryb nocny aplikacji Aparat, tj. Musisz trochę dłużej przytrzymać, aby zrobić zdjęcie, co oznacza, że ​​może nie być najlepszym narzędziem do poruszającego się obiektu.