Jak sfałszować / zmienić lokalizację GPS w systemie Android 13

„Czy Android 13 można sfałszować?”

Wielu z was się nad tym zastanawia. Jednak nikt z was prawdopodobnie nie znalazł dobrego sposobu na idealne sfałszowanie swojej lokalizacji. Fałszowanie Twojej lokalizacji może być ważne, jeśli chcesz kogoś oszukać. Może to być również pomocne, jeśli jesteś profesjonalnym fanem Pokémon Go i nie masz rzadkich Pokémonów w swojej okolicy. Bez względu na powód, podszywanie się może pomóc w wielu aspektach. Chcesz dowiedzieć się, jak sfałszować swoją lokalizację na urządzeniu z Androidem 13? Śledź ten artykuł i poznaj sekret doskonale fałszywego GPS na Androidzie 13 .

Część 1: Jak sfałszować lokalizację GPS na Androidzie 13 bez rootowania

iMyFone AnyTo ( zmiana lokalizacji GPS ) to niesamowite oprogramowanie, które wcześniej było dostępne tylko dla urządzeń z systemem iOS. Jednak dzięki ostatnim aktualizacjom oprogramowanie otworzyło teraz drzwi również dla urządzeń z systemem Android 13. Jeśli szukasz świetnego fałszywego GPS na Android 13, iMyFone AnyTo będzie Twoją odpowiedzią. Oprogramowanie ma kilka fajnych funkcji, które pozwalają idealnie sfałszować twoją lokalizację. Korzystanie z oprogramowania jest również całkiem proste! Podsumowując, możesz łatwo sfałszować swoją lokalizację za pomocą tego niesamowitego oprogramowania!

1) Tryb teleportacji

Tryb teleportacji to podstawowy tryb, który musisz wybrać, aby sfałszować swoją lokalizację na telefonie z Androidem. Ta funkcja pozwala sfałszować swoją lokalizację i przełączać ją z jednej pozycji do drugiej. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać lokalizację, która ma być Twoją fałszywą lokalizacją.

2) Tryb dwóch punktów

Tryb dwóch punktów to funkcja, której można użyć, gdy chcesz dostosować trasę między dwoma lokalizacjami. Ta funkcja umożliwia wybranie źródła i miejsca docelowego. Gdy to zrobisz, zostanie utworzona trasa między dwoma punktami. Lokalizacja jest sfałszowana w taki sposób, że podróżujesz od źródła do miejsca docelowego.

3) Tryb wielu punktów

Podobnie jak tryb dwóch punktów, tryb wielu punktów pozwala wybrać nie jedną, ale wiele lokalizacji na mapie. Trasa jest utworzona w taki sposób, że twoja fałszywa lokalizacja przechodzi przez każdą z wybranych lokalizacji.

4) Tryb joysticka

Tryb joysticka to funkcja w iMyFone AnyTo, która pozwala kontrolować swoją lokalizację za pomocą joysticka. Możesz poruszać się w zakresie 360 stopni za pomocą joysticka iw tym trybie możesz swobodnie poruszać się po mapie , szczególnie w grze AR Pokemon Go .

5) Trasa okrężna

Kiedy wybierzesz punkt początkowy i końcowy blisko siebie na mapie, oprogramowanie zapyta, czy chcesz mieć trasę okrężną. To dodatkowa funkcja oferowana przez iMyFone AnyTo. Po kliknięciu tak punkt początkowy i końcowy zostaną automatycznie wyrównane na mapie.

W ten sposób możesz sfałszować GPS na Androidzie 13 za pomocą iMyFone AnyTo .

Krok 1: Znajdź moją lokalizację

Najpierw uruchom oprogramowanie na urządzeniu z Androidem, a następnie kliknij ikonę „Znajdź moją lokalizację”. Jest to pierwszy przycisk w prawym dolnym rogu. W ten sposób aplikacja wykryje Twoją bieżącą lokalizację.

Krok 2: Użyj trybu teleportacji

Po otwarciu aplikacji musisz wybrać lokalizację docelową. Aby to zrobić, naciśnij i przytrzymaj ekran mapy, w którym chcesz sfałszować swoją lokalizację. Alternatywnie możesz również wyszukać lokalizację, którą chcesz wybrać. Po wybraniu lokalizacji u dołu ekranu pojawi się wyskakujące okienko „Zmień lokalizację”. Kliknij „Przenieś”, aby przejść do celu.

Część 2: 3 inne sposoby na sfałszowanie Androida 13 GPS

1) Fałszywy spoofer lokalizacji GPS Go

Fałszywy spoofer lokalizacji GPS Go to całkiem dobry wybór, jeśli chcesz sfałszować swoją lokalizację na urządzeniu z Androidem. Jeśli masz Androida w wersji nowszej niż 6.0, możesz łatwo sfałszować swoją lokalizację za pomocą aplikacji.

Plusy:

 • Wykonuje całkiem przyzwoitą robotę w fałszowaniu .
 • Dostępnych jest wiele funkcji .
 • Kompatybilny z dowolnym urządzeniem z wersją Androida wyższą niż 6.0 .

Minusy:

 • Nie wszystkie funkcje są dostępne w darmowej wersji aplikacji .
 • Wersja płatna jest trochę droga .

2) Fałszywa lokalizacja GPS: joystick i trasy

Jeśli szukasz prostej aplikacji do fałszowania sterowanej joystickiem, jest to wysoce zalecany wybór. Aplikacja ma szybkie sterowanie joystickiem, które pomaga nawigować po interfejsie mapy w aplikacji. Spoofera można używać do fałszowania lokalizacji, a nawet do wyróżniania się w Pokémon Go!

Plusy:

 • Aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami z Androidem .
 • Nie wymaga jailbreak .
 • Szybkie sterowanie joystickiem jest łatwe w obsłudze .

Minusy:

 • Musisz zmienić ustawienia programisty, co może być trudne dla osób nieobeznanych z technologią .
 • Podczas korzystania z aplikacji wraz z Pokémon Go mogą wystąpić problemy .

3) Fałszywa lokalizacja GPS 2021

Jeden z nowych graczy w branży fałszywych GPS Android 13! Jest to prosta aplikacja z krystalicznie przejrzystymi instrukcjami, jak z niej korzystać. Aplikacja pomaga z łatwością sfałszować lokalizację.

Plusy:

 • Korzystanie z niego jest bezpłatne .
 • Nie musisz jailbreakować swojego urządzenia z Androidem, aby sfałszować korzystanie z tej aplikacji .
 • Posiada przejrzysty zestaw instrukcji .

Minusy:

 • Nie ma funkcji joysticka, dlatego sfałszowana lokalizacja może nie być w 100 procentach dokładna .
 • Nowy uczestnik, dlatego nie ma informacji o historii aplikacji.

Wniosek:

Dzisiaj widzieliśmy wiele niesamowitych aplikacji, które mogą pomóc Ci sfałszować Twoją lokalizację na telefonie z Androidem. Wszystkie te aplikacje były dość proste w użyciu. Jednak niektóre z nich wymagają jailbreaku. Jailbreaking nie zawsze jest zalecany, ponieważ stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa twojego urządzenia. Najbardziej polecanym spooferem lokalizacji jest zatem iMyFone AnyTo, prosta aplikacja, która pomaga sfałszować Twoją lokalizację. Dodatkowo posiada również kilka dodatkowych funkcji. Jeśli szukasz fałszywego GPS dla Android 13 , to ta aplikacja jest jedną z najbardziej polecanych.

x