Jak się dowiedzieć, czy ktoś jest na Facebooku?

Jeśli uważasz, że metody zalotów i opiekuńczych w OG nie są dla współczesnego Romea takiego jak ty, randki na Facebooku mogą być idealnym wyborem. Uruchomiony w 2019 r. serwis randkowy na Facebooku pomaga pokonać granice geograficzne i łączyć się z ludźmi na całym świecie. To innowacyjny sposób na znalezienie idealnej randki w XXI wieku. Dajemy Ci doskonały przewodnik, który poprowadzi Cię o tym, jak możesz stwierdzić, czy ktoś korzysta z randek na Facebooku. Czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się, czy ktoś umawia się na randki na Facebooku.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś jest na Facebooku?

Dzięki ogromnej bazie użytkowników na całym świecie Facebook jawi się jako najlepszy król wszystkich platform mediów społecznościowych. Pomaga łączyć się z bliskimi, oglądać, jak dorastają dzięki zdjęciom, bawić się ciekawymi filmami i być na bieżąco z najnowszymi plotkami.

Randki na Facebooku: Jak to działa?

Zwykłe konto na Facebooku różni się od Randki na Facebooku konto w różnych aspektach. Chociaż aplikacja uzyskuje dostęp do danych z Twojego konta Fb, nie pozwala w żaden sposób wpływać na Twój profil randkowy. Na przykład, użytkownicy na Twojej liście znajomych nie mogą wiedzieć, gdzie znajduje się Twój profil randkowy.

Podobnie twoja magia zalotów w rozmowach pozostaje oddzielona od czatów na komunikatorze Facebook. Najlepsze jest to, że możesz wyrzucić swój profil randkowy bez zakłócania aktywności głównego konta na Facebooku.

Z kontem Facebook Dating możesz poznawać nowych ludzi i znajdować randki, które przekształcą Twoje marzenia w rzeczywistość. Znalazłeś kogoś interesującego? Wyślij im SMS-a lub polub ich profil, aby zacząć działać. Jeśli druga osoba również cię polubi, gratulacje, jest to mecz!

Nie otrzymasz jednak powiadomienia, jeśli ktoś straci zainteresowanie Tobą. Innymi słowy, aplikacja nie może stwierdzić, czy ktoś zablokował Cię na randkach na Facebooku. Aby to wiedzieć, musisz zwracać większą uwagę na to, z kim pasujesz w aplikacji.

Rzeczy, które możesz zrobić z randkami na Facebooku

Czy jesteś nowy w aplikacji randkowej i zastanawiasz się, co dokładnie ona robi? Jeśli tak, oto 5 najlepszych rzeczy, które oferuje Facebook Dating:

  • Możesz udostępniać posty na Instagramie lub inne zdjęcia na dole swojego konta.
  • Klikając ikonę serca na profilu innego użytkownika Fb Dating, możesz dać mu znać, że go lubisz. Stuknij w X, aby przekazać profil i zobaczyć następną osobę.
  • Jeśli ktoś polubi Twój profil, otrzymasz powiadomienie. Polub ich profil i wsuń się w ich DM jak prawdziwy wielbiciel.
  • Możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich rozmów i meczów, po prostu dotykając opcji Mecze u góry.
  • Facebook Dating pozwala odpowiadać na losowe pytania, aby pomóc ulepszyć potencjalne sugestie dotyczące dopasowania.
  • Możesz łączyć się z różnymi nadchodzącymi wydarzeniami i grupami, aby znaleźć innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach.

Sposoby, aby wiedzieć, czy ktoś jest na Facebooku Randki

Czy tracisz zdrowie psychiczne, wątpiąc w współmałżonka lub kogoś bliskiego? Myślisz, że mają aktywny profil na Facebook Dating? Jeśli tak, to jest to 6 najlepszych sposobów na znalezienie czarnej owcy.

Metoda 1: Zostań użytkownikiem Fb Dating

Jest to prawdopodobnie najłatwiejsza i najskuteczniejsza odpowiedź, aby dowiedzieć się, czy ktoś spotyka się na Facebooku. Dołącz do klubu FB Dating, stwórz nowy profil i uzupełnij charakterystykę swojego idealnego meczu.

1. Otwórz aplikację Facebook na smartfonie i dotknij trzech poziomych linii w prawym górnym rogu.

2. Stuknij w Randki i Rozpocznij.

3. Następnie odpowiedz na pytania na ekranie i dodaj zdjęcie profilowe, aby zakończyć procedurę.

Uwaga: Jeśli jesteś już znajomymi z nimi na Facebooku, prawdopodobnie nie znajdziesz ich na stronie randkowej. Facebook ogłosił niedawno, że znajomi mają najmniejsze szanse na dopasowanie.

Metoda 2: Użyj ich e-maila

Musisz się zastanawiać, jak możesz sprawdzić, czy ktoś korzysta z randkowania na Facebooku, używając swojego adresu e-mail. Cóż, ta metoda jest trochę przebiegła, ale warto spróbować:

1. Wyszukaj facebook.com/dating/ na smartfonie i dotknij opcji Zaloguj się.

2. Wprowadź ich adres e-mail i dotknij Zapomniałem hasła.

3. Gdy zostaniesz przekierowany do Znajdź swoje konto, wprowadź ponownie adres e-mail i dotknij Szukaj.

Metoda 3: Wyszukaj nazwę użytkownika

Czy twój partner jest tajemniczo powściągliwy i zdystansowany? Jeśli tak, za tą tajemnicą może kryć się coś niepokojącego. Ludzie często popełniają poważne błędy, ukrywając swoje zbrodnie i to jest, kiedy sprawy przybierają zły obrót. Zawirowania psychologiczne i społeczne zaczynają się znacznie wcześniej od różnic fizycznych. Niemniej jednak w ten sposób możesz użyć ich nazwy uchwytu w mediach społecznościowych. Oto jak możesz stwierdzić, czy ktoś korzysta z randek na Facebooku, wyszukując jego nazwę użytkownika.

1. Uruchom aplikację Facebook na dowolnym smartfonie i zaloguj się na swoje konto Facebook Dating.

2. Skopiuj i wklej nazwę użytkownika w pasku wyszukiwania randkowego, aby zobaczyć obszerną listę potencjalnych wyników.

3. Następnie zastosuj kilka filtrów, w tym miejsce pracy, miasto rodzinne i płeć, aby zawęzić wyszukiwanie.

Być może gwiazdy są po twojej stronie i używają tej samej nazwy użytkownika na wszystkich platformach społecznościowych.

Metoda 4: Sprawdź historię przeglądania

Zaufanie komuś z całą swoją miłością i wciąż bycie zdradzonym to trudna pigułka do przełknięcia. Ale odwrócenie się od prawdy nikomu nie służy. Jeśli dana osoba gra łatwo i ma włączone powiadomienia, możesz łatwo zauważyć z powiadomień.

Wręcz przeciwnie, jeśli powiadomienia zostaną wyłączone, będziesz musiał kopać głębiej i dłużej szukać, aby zdobyć coś cennego. Inną alternatywą jest zajrzenie do ich historii przeglądania i zobaczenie, co robili przez cały ten czas.

Metoda 5: Porozmawiaj ze swoimi partnerami

Zaufanie, uczciwość i szacunek to fundamenty każdej relacji. Zadzierasz z jednym i na pewno stracisz pozostałe dwa. Dlatego zanim staniesz się ekspertem od technologii i spróbujesz włamać się do ich kont, postaraj się przeprowadzić pokojowe negocjacje.

Dobra komunikacja jest zawsze doceniana i wykracza daleko poza cokolwiek innego. Daje także szansę odbudowania tego, co w związku zepsute i wydłużenia jego trwania. Jeśli więc podejrzewasz, że twój współmałżonek ma konto na Facebooku, ułatw sobie konfrontację, rozmawiając z nim.

Metoda 6: Użyj Finderów innych firm

Jeśli chcesz, aby poszukiwanie idealnego partnera miłosnego było mniej pracochłonne i bardziej efektywne czasowo, jest to najlepsza opcja. Narzędzia innych firm mogą napędzać Twoje wyszukiwanie dzięki ich w pełni rozwiniętym funkcjom i zaangażowaniu. Ponieważ nie wszyscy marnują swój czas na tworzenie fałszywych profili, jest to lepsza alternatywa.

Aby wiedzieć, czy ktoś jest na Facebooku, musisz mieć o nim podstawowe informacje. Może zawierać imię i nazwisko, płeć, datę urodzenia, adres e-mail, numer telefonu itp. Następnie możesz użyć internetowych narzędzi do wyszukiwania osób, takich jak Spokeo, aby znaleźć igłę w sianie. Nieustannie przeszukują i przesiewają miliardy rekordów, aby za każdym razem wypluć wiarygodne odpowiedzi wyszukiwania.

Jeśli jesteś zainteresowany, wykonaj następujące kroki:

1. Odwiedź urzędnika Spokeo na swoim laptopie.

2. Wpisz pełną nazwę i kliknij SZUKAJ TERAZ.

3. Wpisz miasto i stan, aby zawęzić wyniki wyszukiwania i kliknij Kontynuuj.

W związku z tym są to sposoby, w jaki można stwierdzić, czy ktoś korzysta z randek na Facebooku.

Nie możesz znaleźć kogoś na Facebooku?

Wiele osób często ma wrażenie, że po dopasowaniu na Facebooku są w drodze do ołtarza weselnego. Na szczęście tak nie działa w prawdziwym świecie. Zamiast tego ludzie korzystający z aplikacji randkowych spotykają się ze znacznym odsetkiem odrzuceń, niezależnie od tego, czy poszedłeś na randkę, czy rozmawiałeś z nimi całą noc.

Tak więc, jeśli zastanawiasz się również, jak sprawdzić, czy ktoś nie pasuje do Ciebie na randkach na Facebooku, jest to najkrótsza odpowiedź. Jeśli użytkownik Facebook Dating nie pasuje do Ciebie w aplikacji, Twoja rozmowa z tym konkretnym użytkownikiem zostanie automatycznie przeniesiona do innej sekcji o nazwie dezaktywowana rozmowa.

***

Wszystkie wyżej wymienione metody są przydatne i łatwe do rozpoznania, jeśli ktoś jest na Facebooku. Najlepszą częścią ich istnienia jest to, że są wydajni i wykonują swoje zadania bez wydawania ani grosza. Do tej pory na pewno wybrałeś z nich swojego ulubionego, więc daj nam znać w komentarzach. Daj nam również znać, co chcesz przeczytać dalej i podziel się swoimi sugestiami.