Jak skonfigurować darowizny na Twitchu

Udostępnij teraz w social media:

Wiele osób na Twitchu streamuje jako hobby. Jeśli jednak myślisz o pracy w pełnym wymiarze godzin, musisz zebrać trochę gotówki. Konfigurowanie darowizn na Twitchu to jeden ze sposobów, w jaki możesz to zrobić!

Wraz z wbudowaną usługą subskrypcji Twitcha, niektórzy streamerzy mogą przyjmować darowizny za pomocą waluty wbudowanej w platformę (Bits), którą kupuje się za prawdziwe pieniądze.

Jeśli nie chcesz, aby Twitch pobierał część Twoich darowizn lub nie możesz akceptować subskrypcji lub Bitsów, musisz przyjrzeć się innym metodom. PayPal to jeden z najlepszych sposobów, ale istnieją inne usługi darowizn osób trzecich, które ułatwiają ludziom wysyłanie pieniędzy.

Bity i subskrypcje Twitcha: oficjalna metoda

Jak wspomnieliśmy powyżej, Twitch oferuje ludziom dwie metody wspierania streamerów, wysyłając im gotówkę: subskrypcje i bity.

Subskrypcje pozwalają ludziom „zasubskrybować” kanał jako płatny członek. Daje im to dodatkowe korzyści, takie jak emotikony czatu tylko dla subskrypcji. Za każdym razem, gdy ktoś zasubskrybuje, otrzymasz powiadomienie, abyś mógł rozpoznać i / lub podziękować tej osobie za wsparcie.

  Jak przesyłać strumieniowo do Twitcha z wiersza poleceń w systemie Linux

Ludzie mogą również losowo przekazywać darowizny za pomocą Twitch Bits. Kupują tę wbudowaną walutę za prawdziwe pieniądze, a następnie mogą wysłać ją do streamera, używając polecenia dopingowania na czacie tej osoby na Twitchu.

To tak naprawdę nie daje nadawcy żadnych korzyści, ale możesz rozpoznać darowizny w strumieniu. Zobaczysz także dodatkowy nacisk na wszelkie wiadomości czatu, które zawierają polecenie dopingowania, dzięki czemu jest to dobry sposób na interakcję z odbiorcami.

Komenda kibicowania Twitch w pokoju rozmów Twitch.

Jednak musisz być partnerem lub partnerem Twitcha, aby je zaakceptować. Ponadto, nawet jeśli możesz akceptować bity lub subskrypcje, Twitch pobiera procent, aby wesprzeć usługę.

Bity i subskrypcje są akceptowane i włączane automatycznie na Twoim kanale, gdy tylko osiągniesz status Towarzysza Twitcha i skonfigurujesz ustawienia płatności. Możesz jednak dostosować ustawienia darowizn w swoim Pulpit nawigacyjny kanału Twitch.

Korzystanie z usług darowizn innych firm

Streamerzy Twitch, którzy nie mają statusu Towarzysza lub Partnera, nie mogą przyjmować płatności ani wsparcia finansowego bezpośrednio przez Twitch.

Możesz jednak przekazywać darowizny na swój kanał, korzystając z usług firm zewnętrznych. Usługi takie jak Streamlabs i Muxy pozwalają ci rozszerzyć swój kanał o dodatkowe opcje płatności poza Twitch.

  Jak uzyskać skróty klawiaturowe dla odtwarzacza TwitchTV [Firefox]

Jeśli korzystasz ze Streamlabs, możesz dodać opcję darowizny z Pulpit nawigacyjny Streamlabs. Aby rozpocząć, kliknij „Ustawienia” w menu po lewej stronie.

Aby dodać metody płatności do Streamlabs, przejdź do pulpitu nawigacyjnego Streamlabs i kliknij plik

Przejdź do opcji Ustawienia darowizn> Metody, aby dodać własne konta płatnicze, w tym PayPal, Skrill lub kartę kredytową.

Wybierz preferowaną metodę płatności, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Aby uzyskać dostęp do metod darowizn Streamlabs, kliknij karty Ustawienia darowizny> Metody i wybierz jedną z dostępnych opcji. ”  width = ”648 ″ height =” 450 ″ onload = ”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon (this);”  onerror = ”this.onerror = null; pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon (this);”> </p>
<p> Możesz zmienić walutę, minimalną kwotę darowizny i inne ustawienia dla Streamlabs w sekcji Ustawienia darowizny> Ustawienia. </ p> </p>
<p> <img class =Dodawanie linku do darowizny w systemie PayPal

Możesz także upuścić prosty plik Przycisk darowizny PayPal lub link PayPal.me w opisie kanału. Dzięki temu osoby na Twitchu z kontem PayPal mogą wysyłać darowizny bezpośrednio na Twoje konto.

Aby zmienić opis kanału, przejdź do Witryna Twitch, a następnie kliknij ikonę swojego kanału w prawym górnym rogu. Wybierz „Kanał” z menu rozwijanego, aby uzyskać dostęp do strony kanału Twitch.

  Jak oglądać transmisje Twitch bez przeglądarki w systemie Linux

Aby uzyskać dostęp do swojego kanału Twitch, dotknij ikony kanału w prawym górnym rogu.  Z listy rozwijanej kliknij

Kliknij „Informacje”, a następnie włącz opcję „Edytuj panele”.

Na stronie kanału Twitch kliknij

Kliknij duży przycisk dodawania, który pojawi się poniżej, a następnie wybierz opcję „Dodaj panel tekstu lub obrazu”. Nadaj panelowi nazwę i upewnij się, że łączysz tutaj informacje dotyczące darowizny PayPal.

Gdy skończysz, kliknij „Prześlij”.

Podaj nazwę swojego panelu o Twitchu.  W opisie dodaj informacje o darowiznie PayPal, zanim klikniesz

Link lub przycisk PayPal zostanie dodany do twojego profilu Twitch. Każdy, kto chce przekazać darowiznę, może teraz kliknąć link lub przycisk i bezpośrednio przesłać Ci pieniądze.

Należy pamiętać, że PayPal pobierze opłatę za wszelkie otrzymane darowizny, a także opłaty za konwersję w przypadku darowizn w innych walutach.

x