Jak skontaktować się z pomocą techniczną TikTok

Większość z was zna TikTok. Jest to skoncentrowana na wideo platforma mediów społecznościowych, która zyskała ogromną popularność. Umożliwiają użytkownikom oglądanie, tworzenie krótkich filmów na dowolny temat w ciągu 15 sekund i udostępnianie ich innym za pośrednictwem telefonu komórkowego. Czasami musisz skontaktować się z TikTok w celu uzyskania pomocy, ponieważ możesz napotkać problemy. Jeśli szukasz sposobu skontaktowania się z TikTok i jaki jest numer telefonu obsługi klienta TikTok lub adres e-mail, ten przewodnik pomoże ci.

Jak skontaktować się z pomocą techniczną TikTok

Dla wielu nieznanym faktem jest to, że pomysł TikTok pochodzi z aplikacji Musical.ly. Czy ta aplikacja wydaje ci się znajoma? Kiedy o tym pomyślisz, możesz dowiedzieć się, że był obecny przed TikTok. W rzeczywistości można powiedzieć, że Musicaly.ly jest poprzednikiem TikTok. Konta Musicaly.ly zostały automatycznie przeniesione do TikTok, gdy nabyła je chińska firma technologiczna ByteDance. Chociaż pochodzi z Musicaly.ly, aplikacja TikTok jest dobrze znana z unikalnych funkcji, takich jak edytowanie nagranych filmów z filtrami, efektami i muzyką w tle oraz bezpośrednie ich przesyłanie, współpracując przy tworzeniu filmów w duecie nawet w różnych lokalizacjach. Problemy są nieuniknione dzięki szerokiej gamie treści, funkcji i opcji.

Dlaczego musisz kontaktować się z TikTok?

Zanim przejdziemy do tego, jak skontaktować się z TikTok, sprawdźmy, dlaczego tak naprawdę musisz to zrobić:

  • Ograniczenie konta: Musisz skontaktować się z TikTok, jeśli Twoje konto zostało ograniczone.

  • Shadow-ban: Jeśli w przypadku, gdy Twoje konto zostało zbanowane, musisz wiedzieć, jak skontaktować się z TikTok, aby rozwiązać problem.

Jaki jest numer telefonu pomocy technicznej TikTok?

Gdy szukasz w Internecie numeru telefonu pomocy technicznej TikTok, zdziwiłbyś się, że nie możesz go znaleźć. Niestety aplikacja TikTok nie ma numeru telefonu, pod który można zadzwonić i uzyskać pomoc. Alternatywnie możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty e-mail obsługi klienta TikTok lub innych platform mediów społecznościowych. Adres e-mail obsługi klienta TikTok to [email protected] Pamiętaj jednak, że dostępnych jest wiele adresów e-mail dla różnych rodzajów potrzebnych informacji lub różnych lokalizacji, w których mieszkasz, które są podane szczegółowo w artykule.

Istnieją również inne sposoby skontaktowania się z TikTok niż z wiadomości e-mail obsługi klienta TikTok. Sprawdź to i dowiedz się, jak skontaktować się z TikTok w zależności od potrzeb.

Metoda 1: przez Facebook

Możesz odwiedzić oficjalne konto TikTok na platformie Facebook, aby znaleźć informacje. Na stronie możesz zobaczyć posty, filmy, informacje o reklamach, zdjęcia itp., które mogą dostarczyć Ci odpowiednich rozwiązań. Pamiętaj, że nie możesz wysłać wiadomości bezpośrednio przez Facebooka, ale skomentowanie ich posta może uzyskać odpowiedź.

Metoda 2: Przez Twitter

Aby skontaktować się z TikTok za pośrednictwem platformy Twitter, musisz omówić problem za pomocą wiadomości i wysłać ją bezpośrednio do @TikTokSupportuj uchwyt Twittera. Odpowiadają na wiadomości, ponieważ są dostępne siedem dni w tygodniu od 8:00 do 17:00 PST.

Metoda 3: Za pośrednictwem formularza opinii TikTok

Możesz skontaktować się z oficjalnym zespołem TikTok, korzystając z jego formularza opinii, gdy napotykasz problemy, takie jak zablokowanie konta, prośba o dodanie funkcji, fundusz twórcy, zgłaszanie nadużyć i tak dalej. Możesz znaleźć różne z góry określone powody na stronie formularza opinii i wybrać jeden zgodnie z Twoim problemem. Oto jak skontaktować się z pomocą techniczną TikTok, wykonując czynności podane poniżej.

1A. Otworzyć Formularz opinii o Tiktoku w przeglądarce internetowej na komputerze stacjonarnym/laptopie.

1B. Otwórz wspomniany link w przeglądarce telefonu, jak pokazano.

2. Wypełnij dane wymagane w formularzu. Tutaj Twój adres e-mail jest obowiązkowy.

3. Podaj swoją nazwę użytkownika TikTok, nawet jeśli jest to opcjonalne.

4. Wybierz odpowiednią opcję w polu Temat i wpisz problem w sekcji Jak możemy pomóc? pole przekroju.

5. Jeśli masz jakieś zrzuty ekranu, które możesz przekazać TikTok, kliknij łącze Prześlij i udostępnij je.

Uwaga: możesz dołączyć do 10 dokumentów. Jest to opcjonalne.

6. Potwierdź deklarację i kliknij Prześlij, aby pomyślnie przesłać formularz. Po przesłaniu TikTok skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem podanego adresu e-mail.

Metoda 4: Wyślij e-mail do pomocy technicznej TikTok

W przypadku każdej platformy mediów społecznościowych możesz znaleźć wsparcie kontaktowe za pośrednictwem poczty e-mail. W ten sam sposób możesz skontaktować się z pomocą techniczną TikTok przez e-mail na ich oficjalnej stronie. W TikTok dostępne są cztery rodzaje wiadomości e-mail. Sprawdź adresy e-mail obsługi klienta TikTok i ich cele podane poniżej. Następnie wybierz jeden zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Opcja I: Zapytania biznesowe

Jeśli jesteś influencerem lub zaczynasz nim być i chcesz dowiedzieć się więcej o procesie wypłaty TikTok, wyślij go na firmowy adres e-mail wymieniony poniżej. Te adresy e-mail są specyficzne dla lokalizacji. Dlatego wybierz jeden dla swojego regionu lub kraju. Możesz również napisać e-mail w swoim ojczystym języku z jasnym wyjaśnieniem, a otrzymasz odpowiedź w tym samym języku. Jeśli otrzymałeś odpowiedź w języku angielskim, możesz przełączyć się na tę samą dla dalszych rozmów. Poniżej znajdują się niektóre adresy e-mail obsługi klienta TikTok.

Opcja II: Zapytania dotyczące reklam

Jeśli chcesz zareklamować swoją firmę lub markę i chcesz zapytać o to, wyślij zapytanie na adres e-mail [email protected] Zespół wsparcia TikTok dostarczy wszystkie szczegóły związane z reklamą, których potrzebujesz, aby wypromować swój zespół.

Jeśli Twoja reklama powoduje problem lub kampania związana z reklamą nie działa, wyślij e-mail na adres [email protected] ze szczegółowym wyjaśnieniem Twojego problemu.

Opcja III: Zapytania prasowe

Aby uzyskać prawdziwe i dokładne informacje o aplikacji TikTok, jej funkcjach i najnowszych aktualizacjach, nie wahaj się skontaktować z zespołem TikTok za pomocą poczty e-mail [email protected]

Opcja IV: Zapytania ogólne

TikTok chętnie przyjmuje wszelkie opinie lub sugestie, które chcesz przekazać. To jest adres e-mail obsługi klienta TikTok [email protected] gdzie możesz przesyłać swoje pomysły, rekomendacje, opinie i ogólne pytania.

Metoda 5: Za pośrednictwem TikTok Zgłoś problem ze stroną

Jeśli zmagasz się z niektórymi funkcjami aplikacji, możesz to zgłosić za pośrednictwem samej aplikacji TikTok. Oto jak skontaktować się z pomocą techniczną TikTok z aplikacji. Aby to zrobić, wykonaj czynności podane poniżej.

1. Otwórz TikTok i zaloguj się na swoje konto.

2. Teraz dotknij Ja, aby przejść do swojego profilu TikTok.

3. Stuknij trzy kropki, aby przejść do strony ustawień i prywatności

4. Stuknij w Wsparcie w nagłówku, a następnie wybierz Zgłoś problem.

5. Wylądujesz na stronie opinii i pomocy.

6. Na końcu strony dotknij Nie, jeśli problem nie został rozwiązany.

7. Stuknij opcję Nadal masz problem.

8. Opisz swój problem na stronie Zgłoś problem

9. Stuknij Zgłoś, aby przesłać raport do TikTok.

Po skontaktowaniu się z zespołem pomocy technicznej zwykle odpowiadają w ciągu kilku godzin. Jeśli nie odpowiedzieli, może to być spowodowane zwiększonym ruchem e-maili, na które muszą odpowiedzieć. Musisz jeszcze trochę poczekać. Ale jeśli minęło zbyt dużo czasu, możesz wysłać e-mail uzupełniający i to sprawdzić.

Wskazówka dla profesjonalistów: Wskazówki dla użytkownika TikTok

Zawsze upewnij się, że Twoje konto TikTok nie zrobiło nic niezgodnego z wytycznymi TikTok. A następnie ten przewodnik pomoże Ci skontaktować się z zespołem pomocy technicznej TikTok. Rzeczy, których nie należy robić w TikTok, są wymienione poniżej.

  • Nie publikuj żadnych sloganów ani symboli związanych z terroryzmem lub jakąkolwiek inną grupą nienawiści, ponieważ są one uważane za niebezpieczne treści w TikTok. Jednak TikTok robi wyjątek dla treści edukacyjnych.

  • Unikaj publikowania nielegalnych treści związanych z narkotykami, wyrządzania krzywdy i niebezpiecznych psikusów, propagowania nienawiści i podejmowania jakichkolwiek działań niezgodnych z prawem.
  • Nigdy nie publikuj treści, które ranią innych, takich jak mowa nienawiści, zastraszanie i nękanie, a najprawdopodobniej TikTok zablokuje Twoje konto.
  • Uważaj na publikowanie brutalnych treści dotyczących samookaleczeń, samobójstw, znęcania się nad zwierzętami i zabójstw.
  • Nie publikuj niczego, co przedstawia nagość, ponieważ w TikTok są osoby nieletnie, które można uznać za znęcanie się i wykorzystywanie dzieci.
  • Nie sprzedawaj broni i amunicji za pośrednictwem aplikacji, ponieważ TikTok ogranicza sprzedaż broni.
  • Nigdy nie wykonuj niebezpiecznych działań, aby się pokazać.
  • Uważaj na bezpieczeństwo platformy. Nie próbuj omijać zabezpieczeń, ograniczeń i zasad ustawionych przez TikTok.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Jak długo zespół wsparcia TikTok zajmie odpowiedź?

Odp. Zespół wsparcia TikTok zajmie tylko kilka godzin, ale czas może się wydłużyć, jeśli będzie dużo informacji zwrotnych.

Q2. Jaki jest limit wiekowy korzystania z TikTok?

Odp. Aby mieć konto TikTok, musisz mieć co najmniej 13 lat. Ale aplikacja nie ma żadnego narzędzia do weryfikacji, aby potwierdzić wiek.

Q3. Czy TikTok jest dostępny na iOS?

Odp. Tak, możesz pobrać TikTok na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja jest dostępna w 40 językach.

***

Mamy nadzieję, że nauczyłeś się kontaktować z pomocą techniczną TikTok. Daj nam znać, czego chcesz się nauczyć dalej. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy.

x