Jak śledzić swój lot za pomocą bota Facebook Messenger

Udostępnij teraz w social media:

Boty Facebook Messenger mogą brzmieć jak tymczasowa moda, a dla niektórych mogą być czymś więcej niż innym sposobem otrzymywania wiadomości, ale te boty nie chcą być gołębiami w jednej funkcji. Bot Facebook Messenger może zrobić wszystko, co mu powiesz. Jakiś czas temu przejrzeliśmy doskonałego bota o nazwie Jarvis, którego można użyć do ustawiania przypomnień, które pokazałyby, jak wszechstronne mogą być. Aplikacja w powietrzu to bot Facebook Messenger, który może śledzić lot, udzielać wskazówek dotyczących podróży, takich jak dostępność Wi-Fi na określonym lotnisku, i powiadamiać Cię, czy niektóre z Twoich przedmiotów podręcznych zostaną skonfiskowane przez TSA.

Odwiedź aplikację w powietrzu i kliknij przycisk „Wiadomość”.

  Dlaczego warto zalogować się do Google, Facebooka czy Apple

Powinno pojawić się okno wiadomości z przyciskiem Rozpocznij. Kliknij go, a bot wyśle ​​Ci pierwsze trzy podstawowe funkcje, które może wykonywać, w postaci przycisków do działania. Aby dowiedzieć się, czy lotnisko, z którego zamierzasz odlecieć lub na które przylecisz, ma WiFi, czy nie, zapytaj bota, używając dokładnej i oficjalnej nazwy lotniska, np. Czy lotnisko JFK ma WiFi lub Czy lotnisko Heathrow w Londynie ma WiFI itp. odpowiedzi przychodzą w formie recenzji użytkowników, tak często, że mogą ci powiedzieć, czy Wi-Fi jest dostępne i czy jest dobre, czy złe.

aplikacja w powietrzu - Wi-Fi

Aby dodać lot, zapytaj bota o jego status lub kliknij przycisk „Status lotu”, a pojawi się monit o dodanie go jako pierwszy. Najpierw zapyta o datę wyjazdu w formacie dzień / miesiąc. Następnie zapyta o nazwę lotu. Nazwy lotów są alfanumeryczne, a część alfabetyczna reprezentuje linię lotniczą, a numer to własny numer. Oba muszą być wprowadzone poprawnie. Informacje te można znaleźć na bilecie lub na stronie internetowej linii lotniczej.

  Ustaw odpowiedź poza biurem dla wiadomości wysyłanych na Twoją stronę na Facebooku

Aplikacja w powietrzu ma aplikacje na smartfony, a także aplikację na Facebooka, więc po znalezieniu Twojego lotu zapyta Cię, jak chcesz go śledzić. Wybierz opcję „Śledź w komunikatorze”.

aplikacja w powietrzu dodaj lot

Bot poinformuje Cię, gdy nastąpi zmiana w harmonogramie lotu. Powie Ci również, kiedy ma zamiar odlecieć i wylądować, między innymi.

aplikacja w samolocie

Bot jest niesamowity, gdy musisz pamiętać, aby odebrać kogoś z lotniska, śledzić lot ukochanej osoby lub po prostu zostać poinformowanym o ogłoszeniu wejścia na pokład. Warto również porozmawiać z nim podczas pakowania i wiedzieć, czemu TSA może się sprzeciwiać.

Dodaj aplikację w Air Bot do Facebook Messenger

x