Udostępnij teraz w social media:

Boty Facebook Messenger mogą brzmieć jak tymczasowa moda, a dla niektórych mogą być czymś więcej niż innym sposobem otrzymywania wiadomości, ale te boty nie chcą być gołębiami w jednej funkcji. Bot Facebook Messenger może zrobić wszystko, co mu powiesz. Jakiś czas temu przejrzeliśmy doskonałego bota o nazwie Jarvis, którego można użyć do ustawiania przypomnień, które pokazałyby, jak wszechstronne mogą być. Aplikacja w powietrzu to bot Facebook Messenger, który może śledzić lot, udzielać wskazówek dotyczących podróży, takich jak dostępność Wi-Fi na określonym lotnisku, i powiadamiać Cię, czy niektóre z Twoich przedmiotów podręcznych zostaną skonfiskowane przez TSA.

Sprawdź -   Jak sprawdzić, czy firma Apple odzyskała MacBooka (w celu bezpłatnej naprawy)

Odwiedź aplikację w powietrzu i kliknij przycisk „Wiadomość”.

Powinno pojawić się okno wiadomości z przyciskiem Rozpocznij. Kliknij go, a bot wyśle ​​Ci pierwsze trzy podstawowe funkcje, które może wykonywać, w postaci przycisków do działania. Aby dowiedzieć się, czy lotnisko, z którego zamierzasz odlecieć lub na które przylecisz, ma WiFi, czy nie, zapytaj bota, używając dokładnej i oficjalnej nazwy lotniska, np. Czy lotnisko JFK ma WiFi lub Czy lotnisko Heathrow w Londynie ma WiFI itp. odpowiedzi przychodzą w formie recenzji użytkowników, tak często, że mogą ci powiedzieć, czy Wi-Fi jest dostępne i czy jest dobre, czy złe.

aplikacja w powietrzu - Wi-Fi

Aby dodać lot, zapytaj bota o jego status lub kliknij przycisk „Status lotu”, a pojawi się monit o dodanie go jako pierwszy. Najpierw zapyta o datę wyjazdu w formacie dzień / miesiąc. Następnie zapyta o nazwę lotu. Nazwy lotów są alfanumeryczne, a część alfabetyczna reprezentuje linię lotniczą, a numer to własny numer. Oba muszą być wprowadzone poprawnie. Informacje te można znaleźć na bilecie lub na stronie internetowej linii lotniczej.

Sprawdź -   Jak skonfigurować motyw Bubble GTK w systemie Linux

Aplikacja w powietrzu ma aplikacje na smartfony, a także aplikację na Facebooka, więc po znalezieniu Twojego lotu zapyta Cię, jak chcesz go śledzić. Wybierz opcję „Śledź w komunikatorze”.

aplikacja w powietrzu dodaj lot

Bot poinformuje Cię, gdy nastąpi zmiana w harmonogramie lotu. Powie Ci również, kiedy ma zamiar odlecieć i wylądować, między innymi.

aplikacja w samolocie

Bot jest niesamowity, gdy musisz pamiętać, aby odebrać kogoś z lotniska, śledzić lot ukochanej osoby lub po prostu zostać poinformowanym o ogłoszeniu wejścia na pokład. Warto również porozmawiać z nim podczas pakowania i wiedzieć, czemu TSA może się sprzeciwiać.

Dodaj aplikację w Air Bot do Facebook Messenger