Jak słuchać Spotify offline na zegarku Samsung

Smartwatche mogą być bardzo przydatne, gdy pozwalają zostawić smartfon. Zegarki Samsung Galaxy oferują kilka funkcji, które to umożliwiają, w tym odtwarzanie muzyki w trybie offline Spotify. Pokażemy Ci, jak skonfigurować to na zegarku.

Pobieranie muzyki do słuchania offline jest świetne do biegania i ćwiczeń. Możesz podłączyć słuchawki Bluetooth i słuchać muzyki bez telefonu. Może również pomóc w oszczędzaniu danych mobilnych, jeśli Twój zegarek Samsung jest wyposażony w LTE.

Zanim zaczniemy, powinieneś wiedzieć, że słuchanie Spotify w trybie offline (na zegarku lub innym urządzeniu) wymaga aplikacji subskrypcja premium.

Najpierw upewnij się, że masz zainstalowaną aplikację Spotify na swoim Zegarek Samsung Galaxy I twój iPhone lub Android urządzenie.

W zależności od posiadanego zegarka Samsung Galaxy proces logowania do Spotify może się nieco różnić. Aplikacja zegarka automatycznie połączy się z aplikacją Spotify na telefonie, poprosi o sparowanie lub zażąda wpisania poświadczeń.

Po zalogowaniu się musimy zmienić Spotify z trybu „Remote” na „Standalone”. W aplikacji zegarka Spotify przewiń w dół i kliknij „Ustawienia”.

Spotify ustawienia aplikacji zegarka

Następnie wybierz opcję „Odtwarzanie”.

odtwarzanie aplikacji zegarka spotify

Wybierz ustawienie „Samodzielne”. W tym momencie może pojawić się prośba o „sparowanie” z telefonem.

aplikacja spotify zegarek przełączyć się na samodzielną

Teraz możemy znaleźć muzykę do pobrania do słuchania offline. Możesz przeglądać swoją bibliotekę muzyczną, przeglądać wyselekcjonowane listy Spotify lub „szukać” czegoś konkretnego.

aplikacja do oglądania spotify

Wszystkie swoje listy odtwarzania można znaleźć w sekcji „Twoja muzyka”. U góry listy odtwarzania ustaw przełącznik na „Pobierz”, aby zapisać całą listę odtwarzania na swoim smartwatchu.

Spotify lista odtwarzania aplikacji do pobierania aplikacji

Aby zapisać pojedynczy utwór, otwórz odtwarzacz multimedialny, a następnie dotknij trzech kropek u dołu interfejsu.

dotknij menu odtwarzacza multimedialnego

Następnie kliknij przycisk „Zapisz”.

dotknij zapisz utwór

Spowoduje to dodanie utworu do „Twojej kolekcji”, którą można znaleźć w sekcji „Moja muzyka”. Włącz „Pobierz”, aby automatycznie pobierać wszystko, co zapiszesz do Twojej kolekcji do słuchania offline.

zapisz swoją kolekcję w trybie offline

To wszystko. Po otwarciu aplikacji Spotify na zegarku Samsung Galaxy bez połączenia z Internetem utwory niedostępne w trybie offline będą wyszarzone. Będziesz jednak mógł odtwarzać wszystko, co pobrałeś.

x