12/05/2021

Jak sprawdzić, czy Minecraft Realms nie działa?

Udostępnij teraz w social media:

Istnieją tysiące serwerów Minecraft, na których możesz grać. Dopóki jesteś właścicielem gry, możesz dołączyć do dowolnego serwera. Serwery Minecraft są świetne, a wiele z nich działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale rozgrywka w dużej mierze zależy od tego, z kim grasz. W przypadku niektórych serwerów jest to po prostu anarchia, dlatego istnieje Minecraft Realms.

Krainy Minecrafta

Serwery Minecraft są łatwe do skonfigurowania, ale musisz je gdzieś hostować i nie każdy jest w stanie sprostać temu zadaniu. Jest to proste, ale czasochłonne, a konfiguracja dowolnego serwera po raz pierwszy wiąże się z komplikacjami, które wymagają dużo Googlingu.

Sprawdź -   Jak nagrywać głośniki w systemie Linux

Minecraft Realms to oficjalny hosting serwerów firmy Minecraft. Są łatwiejsze w konfiguracji i są skierowane do mniejszych grup składających się z dziesięciu graczy.

Czy Minecraft Realms nie działa?

Serwery mogą ulec awarii, a Realms nie jest inny. Są to dobrze zarządzane serwery, z dużą ilością kopii zapasowych, a profesjonaliści mają wszystko na oku, ale serwer może ulec awarii. Jeśli ty i twoi znajomi nie możecie połączyć się z królestwem, możliwe, że usługa Realms nie działa.

Minecraft Realms nie ma oficjalnej strony statusu usługi. Aby sprawdzić, czy usługa nie działa, pierwszym miejscem do sprawdzenia jest Konto Mojang Status na Twitterze.

Sprawdź -   Powiadomienie to miejsce, w którym projekt materiału spełnia powiadomienia na ekranie blokady

Jeśli usługa powiązana z Minecraft nie działa, powinna pojawić się aktualizacja z konta. Następnie musisz poczekać na rozwiązanie problemu.

Sprawdź wykrywacz

Jeśli Mojang nie opublikował aktualizacji lub nie jest świadomy problemu z Realms, możesz spróbować Wykrywacz w dół. Down Detector działa na trendach wyszukiwania użytkowników. Jeśli wiele osób, nawet tych, które nie grają na tym samym świecie co Ty, korzysta z Google, jeśli usługa Realms nie działa, pojawi się ona w Down Detector.

Jeśli tak, można bezpiecznie założyć, że występuje problem po stronie serwera. Możesz wysłać tweeta na konto wsparcia Twitter Mojang, aby zwrócić ich uwagę.

Sprawdź -   Jak przełączyć się na lokalny serwer aktualizacji w Linux Mint

Wniosek

Minecraft Realms to mniejsze serwery, ale wiele osób ma własną konfigurację Realm. Jedno królestwo może zaspokoić tylko garstkę ludzi, ale sama usługa jest ogromna. Nie jest niczym niezwykłym, że usługa tej wielkości i charakteru spada. To powiedziawszy, jeśli każdy może połączyć się z królestwem, a ty nie, jest mało prawdopodobne, że Realms nie działa. Sprawdź swoje połączenie, definicje antywirusowe i ustawienia zapory. Mogły zostać zaktualizowane lub zresetowane i mogą blokować połączenie.

x