Jak sprawdzić historię komentarzy w YouTube

Udostępnij teraz w social media:

Kluczową częścią korzystania z YouTube jest możliwość komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat filmów na platformie. Jeśli korzystasz z YouTube od jakiegoś czasu, na pewno skomentowałeś wiele filmów na przestrzeni lat. Chociaż nie jest to bezpośrednio dostępne, YouTube oferuje możliwość łatwego przeglądania wcześniejszych komentarzy. W tym artykule wyjaśniliśmy, jak sprawdzić historię komentarzy w YouTube, aby znaleźć swoje stare komentarze.

1. Otwórz YouTube i kliknij przycisk „Historia” z lewego paska bocznego.

2. Z prawego menu wybierz „Komentarze”, aby wyświetlić listę wszystkich opublikowanych dotychczas komentarzy na YouTube.

3. Teraz zobaczysz wszystkie swoje komentarze na YouTube w odwrotnej kolejności chronologicznej. Aby wyświetlić, edytować lub usunąć komentarz, wystarczy kliknąć podświetlony link obok komentarza.

  Jak ukryć, ukryć lub usunąć wideo YouTube z Internetu

4. Kliknięcie w link przeniesie Cię bezpośrednio do filmu i Twojego komentarza. Następnie możesz edytować, usuwać lub dodawać do niego nowe odpowiedzi.

Wyświetlanie historii komentarzy w YouTube za pomocą aplikacji mobilnej (Android i iOS)

1. Aby znaleźć historię komentarzy, otwórz aplikację YouTube i dotknij ikony swojego profilu w prawym górnym rogu. Na ekranie swojego profilu wybierz „Twoje dane w YouTube”.

2. YouTube przekieruje Cię teraz do strony „Twoje dane w YouTube”, na której znajduje się pulpit nawigacyjny Twojego konta. W tym miejscu dotknij „ komentarza”, aby wyświetlić dotychczasowe komentarze.

3. Możesz kliknąć link obok komentarza, aby wyświetlić swój komentarz w aplikacji YouTube. Dotknięcie przycisku z trzema kropkami obok komentarza daje możliwość edycji lub modyfikacji oryginalnego komentarza.

  Jak wyłączyć powiadomienia YouTube na iPhonie, iPadzie i Androidzie

Oto dwa sposoby znajdowania, edytowania i usuwania historii komentarzy w YouTube. Niezależnie od tego, czy chodzi o ponowne odwiedzenie komentarza, który napisałeś lata temu, czy usunięcie jakiejś uwagi, z której nie jesteś już dumny, mamy nadzieję, że ten przewodnik ci pomógł. Tymczasem, jeśli chcesz pozbyć się wzorców korzystania z YouTube, przejdź do naszego połączonego przewodnika, aby usunąć historię YouTube.

x