Jak sprawdzić, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie?

Instagram rządzi obecnie światem sieci społecznościowych. Platforma odniosła szybki sukces w ciągu trzech miesięcy od swojego powstania. Platforma służy wielu celom i może być używana zgodnie z potrzebami użytkowników. Od opowieści po marketing, obejmuje wszystkie aspekty życia. W ostatnim czasie odnotował gwałtowny wzrost liczby użytkowników korzystających z aplikacji do prowadzenia biznesu. Ważne jest, aby firmy śledziły swoje postępy na tych platformach. Jeśli jesteś jednym z nich, który znajduje sposób, aby zobaczyć, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie, mamy dla Ciebie pomocny i skuteczny przewodnik. Ten artykuł nauczy Cię, jak sprawdzić, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie i wiele więcej o platformie.

Jak sprawdzić, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie?

Nie możesz dokładnie zobaczyć, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie. Ale z konta swojego twórcy lub biznesowego konta Instagram widzisz liczbę udostępnień za pomocą funkcji Instagram Insights. Przeczytaj ten artykuł do końca, aby zobaczyć kroki, które szczegółowo pokazują to samo z przydatnymi ilustracjami.

Jak korzystać z historii na Instagramie?

Historie na Instagramie mogą być wykorzystywane do wielu celów, takich jak udostępnianie postów, zdjęć itp. rówieśnikom, interakcja i interakcja z fanami lub obserwatorami itp. Wykonaj poniższe kroki, aby korzystać z historii na Instagramie:

1. Otwórz Instagram na swoim telefonie.

2. W górnej części ekranu dotknij Twoja historia.

3. Stuknij w opcję Utwórz.

Uwaga: Możesz również wybrać i przesłać żądany obraz według własnego uznania.

4. Stwórz pożądaną historię za pomocą dodatków, takich jak naklejki, filtry, GIF-y, muzyka itp.

5. Gdy będziesz gotowy do opublikowania historii, dotknij opcji Twoja historia od dołu, jak pokazano poniżej.

Jak dodać historię do mojej historii?

Jeśli zaczynasz od Instagrama i nie masz pojęcia, jak działają historie lub jak możesz stworzyć własną historię, nie musisz się martwić. Nauczymy Cię, jak dodać historię w kilku prostych krokach:

1. Otwórz aplikację Instagram i dotknij Twoja historia w lewym górnym rogu.

2. Stuknij w Utwórz.

3. Stwórz pożądaną historię z różnymi dodatkami.

4. Gdy post będzie gotowy, dotknij Twojej historii od dołu.

Gdy Twoja historia zostanie opublikowana, Twoi obserwatorzy mogą ją przeglądać tylko wtedy, gdy masz konto prywatne lub wszyscy na platformie, jeśli Twoje konto jest publiczne.

Jak widzisz historię na Instagramie?

Instagram umożliwia przeglądanie historii obserwowanych profili i wszystkich kont publicznych. Zlokalizowanie historii osób, które obserwujesz, jest dość łatwe. Ale jeśli go przegapiłeś, wykonaj poniższe kroki:

1. Otwórz Instagram.

2. Stuknij aktywne historie od góry, jak pokazano poniżej.

Uwaga: artykuły można również znaleźć na stronie profilu żądanego użytkownika.

To historie ludzi, za którymi chętnie podążasz. Historie są widoczne przez 24 godziny, po czym są usuwane, ale można je zapisać w archiwum.

Czy widzisz, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie? Czy widzisz, czy ktoś wysyła Twoją historię na Instagramie?

Nie, Instagram nie zapewnia opcji sprawdzenia, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie, ani w wiadomości bezpośredniej, ani w swojej historii. Jednak Instagram Insights pozwala sprawdzić liczbę osób, które udostępniły Twoją historię. Niestety nie możesz tego zrobić, jeśli posiadasz konto osobiste. Instagram Insights to funkcja dostępna wyłącznie dla kont biznesowych lub twórców.

Czy widzisz, czy ktoś robi zrzuty ekranu Twojej historii na Instagramie?

Nie, taka funkcja nie została ponownie wprowadzona przez Instagram. Mimo że Instagram przetestował to w 2018 roku, kiedy użytkownicy mogli śledzić, kto robił zrzuty ekranu z ich historii, funkcja ta została wkrótce wycofana z nieznanych powodów. Możesz zobaczyć tylko, kto oglądał Twoją historię, ale nie otrzymasz powiadomienia, jeśli ktoś wykona zrzut ekranu. Jeśli użytkownicy, których znikające zdjęcia są wysyłane w wiadomościach bezpośrednich, zostaną zrzuty ekranu, zostaną o tym powiadomieni.

Jak sprawdzić, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie? Jak się dowiedzieć, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie?

Nie możesz zobaczyć nazwisk osób, które udostępniły twoją historię, ale raczej liczbę, ile razy została udostępniona. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej, aby dowiedzieć się, jak zobaczyć, ile osób udostępniło Twoją historię na Instagramie:

Uwaga: Instagram Insights to funkcja dostępna tylko dla kont biznesowych i twórców.

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij zakładkę Insights w sekcji Bio.

4. Przesuń palcem w dół i dotknij żądanych historii w zakładce Treść, którą udostępniłeś.

5. Stuknij w Zasięg.

6. Wybierz Udziały z menu rozwijanego, jak pokazano poniżej.

7. Znajdź wybraną historię. Liczba w czarnym okrągłym polu wskazuje liczbę akcji, jak pokazano poniżej.

Jak zobaczyć, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie jako wiadomość?

Chociaż Instagram nie zapewnia opcji sprawdzenia, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie, ma funkcję znaną jako Instagram Insights, która może podać liczbę udostępnień, które otrzymała Twoja historia. Jeśli chcesz zobaczyć, ile razy Twoja historia została udostępniona, wykonaj proste i skuteczne kroki wymienione poniżej:

Uwaga: Instagram Insights to funkcja dostępna tylko dla kont biznesowych i twórców.

1. Otwórz Instagram i dotknij ikony Profil.

2. Stuknij w Insights > pożądana historia w sekcji Treści, którą udostępniłeś, jak zaznaczono poniżej.

3. Stuknij w Zasięg > Udostępnienia z menu rozwijanego.

4. Wybierz żądaną historię.

5. Możesz znaleźć czarne okrągłe pudełko z numerem wskazującym liczbę akcji.

Historia na Instagramie vs post na Instagramie

Poniżej znajdują się funkcje, które sprawiają, że historie i posty na Instagramie są wyjątkowe i atrakcyjne dla użytkowników na swoich kontach na Instagramie.

A. Historia na Instagramie

  • Historie na Instagramie są bardziej swobodne i tymczasowe i oferują ogromną liczbę narzędzi do interakcji i zaangażowania, takich jak ankiety i liczniki ocen.
  • Trwają 24 godziny i mogą trwać maksymalnie 15 sekund.
  • Mogą być edytowane za pomocą tekstu, naklejek, filtrów i wielu innych, zanim zostaną opublikowane.
  • Widzowie mogą odpowiadać na artykuły wysyłane za pomocą wiadomości bezpośrednich.

B. Post na Instagramie

  • Posty na Instagramie są trwałe i poważne, ponieważ są wyświetlane w Twoim kanale.
  • Dla każdej organizacji biznesowej korzystającej z Instagrama do swoich usług kluczowe staje się staranne zaplanowanie swojego kanału, ponieważ tworzy on pierwsze wrażenie na widzu.
  • W porównaniu do historii nie są tak zdolne do edycji, z wyjątkiem kilku filtrów.
  • Posty zawierają sekcję komentarzy do dyskusji, która jest widoczna dla wszystkich.

Najlepsza aplikacja, aby zobaczyć, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie

Nie ma aplikacji innej firmy, która mogłaby wymieniać nazwiska osób, które udostępniły Twoją historię na Instagramie. Aby korzystać z funkcji Statystyki, która pozwala sprawdzić, ile razy historia została udostępniona, wystarczy przełączyć się na konto biznesowe lub konto twórcy.

Uwaga: statystyki będą dostępne tylko w przypadku artykułów opublikowanych po przejściu na konto firmowe lub konto twórcy. Wszystko, co zostanie opublikowane przed zmianą, nie będzie częścią Instagram Insights.

***

Mamy nadzieję, że ten poradnik był pomocny i udało Ci się uzyskać odpowiedź na pytanie, jak sprawdzić, kto udostępnił Twoją historię na Instagramie. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, możesz je umieścić w sekcji komentarzy poniżej. Daj nam również znać, czego chcesz się nauczyć dalej.