Jak sprawdzić, kto zapisał Twój post na Instagramie?

Instagram został uruchomiony w 2010 roku przez Kevina Systroma i Mike’a Kriegera. Instagram to bezpłatna aplikacja do udostępniania zdjęć i filmów na iPhone’a i Androida. Usługa umożliwia użytkownikom przesyłanie i udostępnianie zdjęć i filmów swoim znajomym. W połowie 2017 r. Instagram wprowadził zupełnie nowy sposób zaangażowania, umożliwiając użytkownikom zapisywanie postów zgodnie z ich upodobaniami, które mogą później przeglądać ponownie, zgodnie z ich wolą i życzeniem. Te zapisane posty są widoczne tylko dla użytkownika. Podobnie jak opcja zakładek w innych serwisach społecznościowych, możesz powracać do treści, które lubisz. Chcesz zobaczyć, kto najczęściej śledzi Twój Instagram? Chcesz wiedzieć, czy ktoś wykonał zrzut ekranu Twojej historii na Instagramie lub kiedy ktoś zapisał Twój post na Instagramie? Następnie kontynuuj czytanie tego artykułu, aby odpowiedzieć na wszystkie powyższe pytania. Powiemy Ci również, jak sprawdzić, kto zapisał Twój post na Instagramie.

Jak sprawdzić, kto zapisał Twój post na Instagramie?

W tym artykule dowiesz się więcej, jak sprawdzić, kto zapisał Twój post na Instagramie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy ktoś może zobaczyć, ile razy oglądałeś ich historię na Instagramie?

Nie. W sierpniu 2016 narodziły się historie na Instagramie. Pozwala użytkownikom publikować zdjęcia i filmy przez ograniczony okres 24 godzin wraz z różnymi filtrami, naklejkami itp. Zgodnie z pytaniem, nikt nie może zobaczyć, ile razy oglądałeś ich historię na Instagramie, ale możesz zobaczyć nazwiska profili obserwujących i znajomych, którzy oglądali lub polubili Twoją historię.

Czy ktoś może powiedzieć, czy obejrzałeś ich Instagram?

Nie, nikt nie może powiedzieć, czy spojrzałeś na ich profil na Instagramie, czy nie. Użytkownicy nie mają możliwości sprawdzenia, kto oglądał ich profil na Instagramie. Dlatego jeśli przeglądasz czyjś profil i nie lubisz lub nie komentujesz posta, nie będzie on w stanie stwierdzić, czy oglądałeś jego zdjęcia.

Czy ktoś wie, czy zapiszesz ich zdjęcie na Instagramie?

Nie, Instagram nie powiadamia innych, jeśli zapiszesz którekolwiek z ich zdjęć bez ich zgody. Odradzamy jednak to robić.

Czy ludzie widzą to, czego szukasz na Instagramie?

Nie. Martwisz się, kto obserwuje, lub boisz się, czy Twoja prywatność jest zagrożona? Nie bój się. Twoje wyszukiwania, które obejmują miejsca, osoby, profile, rolki i dźwięk, nie są widoczne dla innych. Żaden z Twoich znajomych ani obserwatorów nie może zobaczyć Twojej historii wyszukiwania.

Skąd możesz wiedzieć, kto najczęściej prześladuje Twój Instagram?

Korzystając z Instagrama, trudno jest zrozumieć, kto śledzi Twoje posty na Instagramie. Ponieważ Instagram nie powiadamia Cię, gdy ktoś zapisuje Twoje posty lub wyświetla Twój profil, wymieniliśmy kilka metod, które mogą pomóc Ci znaleźć Twoich stalkerów:

Uwaga: dla obu Android oraz iOS Użytkownicy Instagrama.

Metoda 1: Poprzez historię na Instagramie

1. Uruchom Instagram na swoim urządzeniu.

2. Stuknij w Twoja historia.

3. Stuknij ikonę Galeria w lewym dolnym rogu.

4. Stuknij żądane zdjęcie/film, który chcesz opublikować.

5. Na koniec dotknij Udostępnij> Gotowe, aby pomyślnie opublikować wideo w swojej historii na Instagramie.

6. Otwórz swoją historię po opublikowaniu.

7. Przesuń w górę swoją historię, aby uzyskać listę widzów.

Rób to codziennie, aby dowiedzieć się, kto regularnie ogląda Twoje historie. Ludzie, którzy często oglądają Twoje historie, są Twoimi prześladowcami.

Metoda 2: Poprzez interakcje post

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Przejdź do swojego profilu, dotykając ikony profilu w prawym dolnym rogu.

3. Otwórz swój najnowszy post.

4. Stuknij ikony obok opcji Lubiane przez.

5. Powtórz krok 4 dla kilku postów.

Jeśli możesz znaleźć osoby, które stale lubią Twoje posty, oznacza to, że Cię prześladują.

Metoda 3: Użyj aplikacji Instagram Stalker

W Internecie dostępna jest szeroka gama aplikacji i narzędzi innych firm do identyfikacji prześladowców. Te aplikacje śledzą, jak często ktoś wchodzi w interakcję z Twoim kontem. Te aplikacje mogą pomóc Ci poznać prześladowców. Poniżej wymieniono kilka aplikacji:

  • InStalker – Śledzenie profilu IG (Android)
  • Analyzer Plus – Obserwatorzy Insta (iOS)

Jak możesz powiedzieć, kto patrzy na Twój Instagram przez 24 godziny?

Ustalenie, kto przez cały dzień przegląda Twój Instagram, jest prawie niemożliwe wyłącznie za pomocą aplikacji Instagram. W przypadku wschodzących wpływowych osób lub osób, które chcą stworzyć obserwujących, kilka aplikacji uważnie obserwuje interakcje na Twoim koncie i podaje imiona osób, które cały dzień przeglądają Twój Instagram. Niektóre z nich zostały wymienione poniżej:

  • Analyzer Plus – Obserwatorzy Insta (iOS)
  • InStalker – Śledzenie profilu IG (Android)

Czy widzisz, czy ktoś robi zrzuty ekranu Twojej historii na Instagramie?

Nie, w przeciwieństwie do innych aplikacji, takich jak Snapchat, nie otrzymasz powiadomienia, gdy ktoś wykona zrzut ekranu Twojej historii na Instagramie.

Czy możemy zobaczyć, kto zapisał Twój post na Instagramie?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawdzić, kto zapisał Twój post na Instagramie, nie ma na to ostatecznego sposobu. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, kto zapisał Twój post na Instagramie, jest zapytanie swoich obserwatorów za pomocą relacji na Instagramie.

Skąd możesz wiedzieć, czy ktoś zapisał Twój post na Instagramie?

Instagram nie pozwala swoim użytkownikom wiedzieć, kto zapisał ich posty. Jeśli jednak posiadasz konto firmowe lub twórcy, możesz dowiedzieć się, ile osób zapisało Twój post na Instagramie, korzystając z wbudowanej funkcji Insights. Aby dowiedzieć się, jak sprawdzić, czy ktoś zapisał Twój post na Instagramie, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej:

Uwaga: Instagram Insights to funkcja dostępna tylko dla kont biznesowych i twórców.

1. Otwórz aplikację Instagram i przejdź do strony swojego profilu.

2. Stuknij opcję Insights pod biografią na Instagramie.

3. Wybierz Posty.

4. Stuknij Zasięg, aby otworzyć rozwijane menu, jak pokazano poniżej.

5. Stuknij w Zapisz.

6. W poście pojawi się liczba osób, które zapisały Twój post na Instagramie, jak pokazano poniżej.

Jak sprawdzić, kto uratował Twój post na Instagramie po nowej aktualizacji?

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawdzić, kto zapisał Twój post na Instagramie, nie ma na to sposobu. Użytkownicy Instagrama nie są powiadamiani o tym, kto zapisuje ich posty. Jednak dzięki nowej aktualizacji można wykonać następujące czynności na koncie firmy lub twórcy, aby dowiedzieć się, ile osób zapisało Twój post na Instagramie:

1. Uzyskaj dostęp do Instagrama na smartfonie lub tablecie.

2. Przejdź do swojego profilu.

3. Wybierz Informacje > Wpisy.

4. Stuknij w Zasięg > Zapisy. Liczba w tym poście wskazuje liczbę osób, które zapisały Twój post na Instagramie.

Co się dzieje, gdy ktoś zapisuje Twój post na Instagramie?

Gdy ktoś zapisze Twój post na Instagramie, zostanie on automatycznie zapisany w jego aplikacji Instagram w folderze Zapisane. Dostęp do zapisanych postów można uzyskać, przechodząc do profilu i klikając trzy linie w prawym górnym rogu. Mogą tylko przeglądać zapisane posty użytkownika.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i udało Ci się dowiedzieć, kto najczęściej śledzi Twój Instagram i jak sprawdzić, kto uratował Twój post na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o jakim temacie chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.