Jak sprawdzić, która wersja systemu operacyjnego Chrome jest na Twoim Chromebooku

Jeśli chcesz sprawdzić, która wersja systemu operacyjnego Chrome działa na Twoim Chromebooku, możesz wyświetlić ją i wiele innych szczegółowych informacji o systemie operacyjnym w aplikacji Ustawienia. Oto jak to znaleźć.

Po zalogowaniu się na swoje konto kliknij zegar w prawym dolnym rogu, aby otworzyć zasobnik systemowy i panel powiadomień. Stamtąd kliknij zębatkę Ustawienia.

Następnie kliknij ikonę menu hamburgera, a następnie kliknij „Informacje o systemie operacyjnym Chrome” u dołu menu.

Kliknij menu Hamburger, a następnie Informacje o systemie operacyjnym Chrome

Tutaj możesz zobaczyć aktualną wersję systemu operacyjnego Chrome, którego używasz. Jeśli Twój system nie jest zaktualizowany, tutaj zaktualizujesz Chromebooka.

Tuż pod logo Google Chrome OS znajduje się aktualna wersja, na której działa Twój Chromebook.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej szczegółów na temat używanej wersji systemu operacyjnego Chrome, kliknij przycisk „Szczegółowe informacje o kompilacji”.

Aby zobaczyć więcej informacji o kompilacji, kliknij

Tutaj możesz zobaczyć jeszcze więcej informacji o systemie operacyjnym Chrome, takich jak platforma, oprogramowanie układowe, kanał – i jak to zmienić – wśród innych ciekawych informacji.

Zobacz, która konkretna wersja systemu operacyjnego Chrome jest uruchomiona na Twoim Chromebooku.Wewnątrz znajdziesz mnóstwo ciekawych gadżetów, którymi będziesz się delektować.  Cieszyć się.

Proszę bardzo. Kiedy skończysz, po prostu zamknij okno, aby powrócić na pulpit.

x