Jak sprawić, by celebryci podążali za tobą na Instagramie

Instagram to bezpłatna aplikacja do udostępniania zdjęć i filmów, z której można korzystać zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS. Użytkownicy mogą przesyłać i udostępniać zdjęcia i filmy swoim znajomym i obserwującym. Mogą również komentować i polubić przesłane zdjęcia i filmy. Miliony celebrytów można znaleźć na Instagramie to platforma, na której promują swoje marki milionom innych użytkowników, prezentując jednocześnie swój styl życia. Jest to oprogramowanie, które pozwala, jako oddanemu obserwatorowi, być na bieżąco z codziennymi działaniami celebryty i ważnymi wydarzeniami, jednocześnie wyrażając swoje wsparcie online. Wyobraź sobie, że zaraz po przebudzeniu otrzymałeś prośbę o obserwację od swojej ulubionej gwiazdy na Instagramie. Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony, ponieważ jest to dość proste do zrozumienia. Co by było, gdybyśmy ci powiedzieli, że możesz zrobić więcej niż tylko to sobie wyobrazić? Możesz poprosić swoją ulubioną gwiazdę, aby śledziła Cię z powrotem na Instagramie. Dobrze to przeczytałeś. Poniżej znajduje się kilka sposobów na to, jak sprawić, by celebryci obserwowali Cię na Instagramie. Ten artykuł pomoże Ci również zrozumieć, ilu obserwujących czyni Cię sławnym na Instagramie i kto jest najpopularniejszą osobą na Instagramie.

Jak sprawić, by celebryci podążali za tobą na Instagramie

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak sprawić, by celebryci obserwowali Cię na Instagramie oraz ilu obserwujących sprawiło, że jesteś sławny na Instagramie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Ilu obserwujących sprawia, że ​​jesteś sławny na Instagramie?

Jeszcze kilka lat temu wszyscy radziliby ci, abyś wybrał karierę aktorską lub wokalną. Ale w XXI wieku popularność i fanów można zyskać nawet nie będąc celebrytą. Ludzie pragną sławy na Instagramie, ponieważ pozwoli im to stać się bogatymi influencerami. Są użytkownicy Instagrama, którzy uzyskują dochody z zaledwie 5000 do 10 000 obserwujących. Ale niekoniecznie oznacza to, że są sławni na Instagramie.

Cristiano Ronaldo z około 509 milionami obserwujących jest najpopularniejszą osobą na Instagramie. Nie denerwować! Nie musisz mieć tylu zwolenników. Ponieważ w opinii większości doświadczonych influencerów na Instagramie, aby być traktowanym poważnie jako autorytet w swojej domenie, potrzebujesz co najmniej 30 000 obserwujących. Dążenie do 100 000 obserwujących to dobry pomysł, jeśli chcesz stać się popularną osobą na Instagramie. Teraz wiesz, ilu obserwujących czyni Cię sławnym na Instagramie.

Jak sprawić, by celebryci obserwowali Cię na Instagramie?

Zobaczmy kilka sposobów, które możesz wdrożyć, aby celebryci obserwowali Cię na Instagramie.

Metoda 1: Oznacz je w poście

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie jest zrobienie czegoś i oznaczenie ich Instagram. Niezależnie od tego, czy jest to grafika fanowska, czy post o nich, wszystko, co wyraża twoją motywację do nich, a także oznaczanie ich w poście, może wywołać od nich odpowiedź. Wiem, co myślisz, że każdego dnia muszą być oznaczani w tysiącach rzeczy. Co osiągnąłby Twój jeden mały tag w porównaniu do wszystkich innych? Przynajmniej zaryzykowałeś, będąc tam innowacyjnym. Co więcej, ludzie mają tendencję do zapamiętywania pomysłowości zamiast ogólnego przekazu.

Metoda 2: Bądź pierwszym, który skomentuje

Oto kilka dodatkowych strategii, które mogą pomóc Ci zdobyć ich zainteresowanie i podążać za nimi. Musisz wykorzystać fakt, że ludzie są zainteresowani tym, jak inni o nich myślą. Dlatego jeśli dotrzesz do ich komentarzy jako pierwszy, masz większe szanse na uzyskanie odpowiedzi. Zawsze możesz włączyć powiadomienia dla tej gwiazdy, aby zawsze wiedzieć, kiedy publikuje. Inną ogólną zasadą jest unikanie używania zwrotów takich jak pierwszy w komentarzach. Wow, lub inne frazy nie wywołują odpowiedzi.

Metoda 3: Bądź znaczący w komentarzach

Zamiast tego napisz coś znaczącego, ponieważ jeśli zadajesz pytanie lub komentujesz z prawdziwą wagą, są szanse, że celebryta zostanie poruszony twoją wiadomością, odpowie ci, a może nawet pójdzie za tobą. Ponieważ większość ludzi naprawdę lubi wchodzić w interakcje z fanami ich twórczości i jest gotowa poświęcić trochę czasu na publikowanie komentarzy i odpowiadanie na nie.

Metoda 4: Oznacz ich znajomych

Istnieją różne metody, które możesz zastosować, aby przyciągnąć ich uwagę, ale jedną z nich, którą radzę ci wypróbować, jest oznaczenie celebryty i jego znajomego w poście w nadziei, że przyjaciel w końcu ci odpowie, ponieważ podnosi to twoją wiadomość w wzrok celebryty. Ze względu na powiadomienie pochodzące od Twojego znajomego, a nie tylko od Ciebie, istnieje większe prawdopodobieństwo, że je zobaczą. Poza tym, że będzie to wyglądało na spam, nie radzę oznaczać wszystkich osób, z którymi ta osoba często rozmawia. Postaraj się jednak dodać trochę kontekstu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by celebryci obserwowali Cię na Instagramie.

Metoda 5: Wyślij bezpośrednie wiadomości (DM)

Inną opcją jest wysłanie bezpośredniej wiadomości. W takim przypadku możesz być oddanym wyznawcą, a jednocześnie przerażać lub przypominać prześladowcę. Chociaż gwiazdy chcą wchodzić w interakcje ze swoimi wyznawcami, mają również granice, których należy przestrzegać, a obserwujący, który jest zbyt chętny do podążania, może posunąć się za daleko. Wiadomość powinna być dokładnie przemyślana pod kątem preferowanej gwiazdy.

Próbujesz wszystkich tych technik i porad, ale nic nie działa. Pogodzenie się z tym w tej sytuacji jest najlepszym sposobem działania. Pamiętaj, że gwiazdy potrzebują odpoczynku. Doceń fakt, że odpowiadają fanom, biorąc pod uwagę, że mają na to tylko krótkie okno.

Jak stać się sławnym na Instagramie?

Tak więc Instagram jest najlepszym miejscem, jeśli chcesz zdobyć sławę online. W rzeczywistości wspomniana wcześniej analiza Quintly wykazała, że ​​na wszystkich platformach mediów społecznościowych wskaźnik wzrostu liczby obserwujących kanał jest najwyższy. Gdybym Ci powiedział, że możesz stać się sławny na Instagramie, musiałbyś nie tylko śledzić znane osoby, które Instagram obsługuje. Teraz możesz również znaleźć się wśród najpopularniejszych osób na Instagramie, postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami

Metoda 1: Zdefiniuj swoją specjalizację

Możesz być całkiem utalentowany i mieć szeroki zakres zainteresowań, w tym literaturę, modę, styl życia i fitness. Ponadto możesz używać Instagrama do jednoczesnego tworzenia treści dla każdej z tych kategorii. Jeśli jednak chcesz, aby Twoje treści były wiarygodne i możliwe do zidentyfikowania, problem polega na tym, że nie wszyscy z grupy docelowej będą podzielać wszystkie te zainteresowania. A jeśli nadal będziesz tworzyć treści niezwiązane z ich zainteresowaniami, ryzykujesz utratę obserwujących.

Metoda 2: Twórz bębny z modną muzyką

Kołowrotki to pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl, gdy mówimy o popularności na Instagramie. Jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​jesteś sławny i pomaga Ci stać się wirusowym w ten sposób, są szpule na Instagramie. Jedną rzeczą, o której powinieneś pamiętać, jest to, że jeśli robisz szpulę, zdecydowanie chcesz skupić się na modnej muzyce. Zdecydowanie zaleca się, aby za każdym razem, gdy tworzysz bębny, używaj muzyki z kolekcji muzycznej Instagrama zamiast własnej muzyki, ponieważ są one już popularne. Dlatego jeśli ich użyjesz, niewątpliwie zwiększysz prawdopodobieństwo pojawienia się swojej rolki.

Metoda 3: Publikuj codziennie

Inną sugestią, którą chciałbym przedstawić, jest publikowanie codziennie, zamiast nie publikować wcale. Rozważ publikowanie na swoim blogu dwa do trzech razy dziennie, dwa do trzech dni w tygodniu. Przez pozostałe dni możesz publikować raz dziennie. Cokolwiek zdecydujesz, pamiętaj, aby stale przestrzegać swojego harmonogramu, aby utrzymać motywację obecnych zwolenników i przyciągnąć nowych. Faktem jest, że konsekwentne publikowanie postów zwiększy zasięg odbiorców, ogólny zasięg i wzrost liczby obserwujących. Przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by celebryci obserwowali Cię na Instagramie.

Metoda 4: Użyj hashtagów

Jedną z niesamowitych funkcji Instagrama jest to, że możesz używać hashtagów, aby dotrzeć do maksymalnej liczby odbiorców, a także oznaczać profile znanych osób na Instagramie w celu uzyskania uznania od ich ulubionej gwiazdy. Baw się hashtagami; być może słyszałeś różne opinie na temat optymalnej strategii hashtagowej dla widoczności. Inni zalecają używanie jak największej liczby hashtagów, podczas gdy inni mogą zalecać używanie mniejszej liczby hashtagów, aby zapobiec uznaniu ich za spam. Postaraj się umieścić jednocześnie jak najwięcej trafnych hashtagów w niektórych postach. Przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, ilu obserwujących czyni Cię sławnym na Instagramie.

Metoda 5: Utrzymuj komunikację z odbiorcami

Możesz śledzić niektóre konta, które nigdy nie odpowiadają na twoje uwagi. Możesz nie wahać się przestać ich obserwować w pewnym momencie, nawet jeśli nie masz do nich wrogości. Jeśli nawet nie zawracają sobie głowy interakcją z tobą, tak naprawdę nie poczujesz związku. Dlatego ważne jest, aby influencerzy tworzyli trwałe więzi ze swoimi obserwatorami. Celem jest zdobycie ich lojalności, aby nie stracić ich jako zwolenników. Aby pokazać, że zwracasz uwagę na uwagi swoich obserwujących, poświęć trochę czasu na odpowiadanie na nie.

Metoda 6: Zachowaj ostrożność podczas dołączania wezwań do działania

Pamiętaj, że Instagram jest platformą konwersacyjną, a nie transmisyjną, jeśli zawiera wezwanie do działania. Po przeczytaniu artykułu, co chcesz, aby zrobili Twoi zwolennicy? Zachęca do uczestnictwa i wyjaśnia, czego oczekujesz od członków swojego zespołu. Wezwanie do działania to sprytne posunięcie, które może zachęcić czytelników do interakcji z Twoim materiałem i udostępniania go, zwiększając w ten sposób jego wirusowy potencjał.

W końcu jest to proces; jest mało prawdopodobne, aby opublikować jedną treść, która stanie się wirusowa i sprawi, że staniesz się sławny na Instagramie. Jeśli jednak konsekwentnie podejmujesz działania i publikujesz świetne treści, zwłaszcza rolki, zobaczysz nagrody na dłuższą metę, niezależnie od tego, co. Ale uważaj, aby nie przesadzić, aby twoja ulubiona gwiazda nie wypadła tak przerażająco.

Nigdy nie nadużywaj swojego podejścia tylko dlatego, że masz pomysł, jak sprawić, by celebryci obserwowali Cię na Instagramie. Utrzymanie zdrowej reputacji jest ważne, ponieważ może również spowodować, że twoja ulubiona celebrytka pozwie cię do sądu. Najwyraźniej, aby stać się popularnym na Instagramie, musisz mieć określoną liczbę obserwujących. Ale nie musisz się martwić, ilu obserwujących sprawi, że staniesz się sławny na Instagramie, jeśli Twój materiał spodoba się odbiorcom. Po prostu czerp przyjemność z tego procesu i twórz dalej.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak sprawić, by celebryci obserwowali Cię na Instagramie i ilu obserwujących czyni Cię sławnym na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.