Jak streamować Spider-Mana No Way Home

Filmy Marvela były nadal publikowane w tym roku, ale większość premier pojawiła się w drugiej połowie, biorąc pod uwagę, że kina nie były wcześniej otwarte. Teraz, gdy kina są otwarte, filmy Marvela są już w sprzedaży, a Spider-Man No Way Home ma się ukazać 17 grudnia 2021 r.

Streamuj Spider-Mana bez drogi do domu

Marvel jest częścią Disneya, a wszystkie wcześniejsze filmy Marvela są dostępne w Disney+. To zrozumiałe, że nowe filmy Marvela pojawią się w Disney+ i będzie można je wszystkie przesyłać strumieniowo online. To prawda i biorąc pod uwagę, jak szybko Black Widow była dostępna online, Spider-Man No Way Home pojawi się w Disney+, ale nie tak szybko.

Jak streamować Spider-Mana No Way Home

Aby streamować Spider-Man No Way Home, trzeba poczekać 45 dni, licząc od daty premiery. Premiera zaplanowana jest na 27 grudnia 2021 r., kiedy rozpocznie się odliczanie. Film będzie dostępny w Disney+ do 31 stycznia 2021 roku.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego musisz tak długo czekać, gdy Black Widow zostanie wydany znacznie wcześniej, ma to związek z tym, że film będzie dostępny wyłącznie w kinach przez 45 dni, po czym będzie dostępny do strumieniowego przesyłania online. W przypadku Black Widow Disney w zasadzie wylądował w procesie sądowym, udostępniając film online, gdy był jeszcze w kinach. To nie jest powtórzenie błędu w Spider-Man No Way Home. To samo dotyczy Wiecznościowców i innych filmów Marvela. Filmy Marvela nadal będą pojawiać się w Disney+ i prawdopodobnie będzie to pierwsza usługa przesyłania strumieniowego, która je otrzyma.

Po zakończeniu ekskluzywnej premiery kinowej możesz spodziewać się, że film będzie dostępny również w iTunes. Jeśli chcesz go obejrzeć na Hulu, będziesz potrzebować subskrypcji Disney+.

Jeśli szukasz strumienia online Spider-Man No Way Home przed wygaśnięciem 45-dniowej premiery kinowej, znajdziesz tylko bootlegowane wersje filmu. Nie tylko są nielegalne, ale jakość jest najgorsza. Zyskujesz tę zaletę, że ekran jest blokowany przez wysoką osobę siedzącą przed Tobą w zaciszu Twojego domu.

W tej notatce film wychodzi dość blisko świąt, więc kina mogą być wypełnione (lub nie) w zależności od tego, jak się sprawy mają z blokadami w Twojej okolicy. Jeśli planujesz czekać, aż Spider-Man No Way Home będzie dostępny w Disney+, staraj się unikać spoilerów. Zainstaluj rozszerzenie, jeśli musisz, ponieważ trudno będzie ich uniknąć.