Jak stworzyć piękny Landing Page w WordPressie?

Udostępnij teraz w social media:

Zapoznajmy się z czym jest landing page i dlaczego go potrzebujesz, zanim przejdziemy do tworzenia go.

Co to jest strona docelowa?

Jak sama nazwa wskazuje, strona docelowa przekierowuje użytkownika na konkretną stronę internetową w celu wykonania specjalnej akcji. Może to być przechwytywanie leadów, sprzedaż, ogłoszenie produktu itp.

Możesz przekierować użytkowników do swojej strony docelowej z różnych źródeł, takich jak reklamy na Facebooku, e-maile i posty w mediach społecznościowych, żeby wymienić tylko kilka.

Strony docelowe są doskonałą perspektywą na generowanie leadów, aby powiększyć listę mailingową lub zwiększyć sprzedaż.

Nie możesz na tym poprzestać; technicznie możesz użyć strony docelowej do wszystkiego, co przyciąga użytkowników do większego ruchu i biznesu.

Dlaczego strona docelowa?

Przyjrzyjmy się niektórym z jego zalet.

Generuj odpowiednie dane i informacje

Czy zastanawiałeś się kiedyś, która konkretna kampania lub kanał pomaga w generowaniu większej liczby leadów? Faktem jest, że śledzenie zachowania stron docelowych za pomocą różnych kampanii może być bardzo przydatne, ponieważ uzyskasz właściwy wgląd w grupę docelową.

Ten wgląd może bardzo dobrze pomóc w ustaleniu ogólnej skuteczności i wyników.

Zwiększ listę e-mail

Strony docelowe są najlepiej używane jako sposób na generowanie leadów, co oznacza, że ​​Twoja firma idealnie dostanie e-mail lub numer telefonu, który możesz przekształcić w potencjalnych leadów.

Strona docelowa musi zawierać formularz z prośbą o podanie informacji o użytkowniku, co może być bardzo dobrze wykorzystane jako sposób na powiększenie listy e-mailowej.

Korzystając z tej listy e-mail, możesz wysyłać różne promocje, biuletyny i promocyjne oferty sprzedaży, co z kolei pomaga Twojej firmie utrzymać się na szczycie.

Świadomość marki

Strony docelowe mogą być świetnym sposobem na zwiększenie świadomości Twojej marki. Pomoże to użytkownikom zaangażować się w Twoją markę, a tym samym zwiększyć prawdopodobieństwo rozpoznania Twojej firmy.

Dlatego projektując stronę docelową dla swojej firmy, pamiętaj, że wygląd i styl strony są unikalne, aby klienci łatwo ją zapamiętali. Nie zapomnij umieścić logo marki na swoim landingu.

Wiarygodność

Landing pages mają działać w określonym celu. Być może możesz zoptymalizować elementy strony docelowej, aby jak najwięcej wykonać akcję związaną z tym konkretnym zadaniem. Dzięki temu użytkownicy zrozumieją, że możesz rozpoznać ich problemy, a tym samym pomóc im, rozwiązując ich problemy.

Możesz także dodać referencje różnych osób na stronie docelowej dla określonej usługi lub produktu.

Mam nadzieję, że wiesz, jakie są zalety stron docelowych i jak możesz czerpać z nich korzyści.

Jak stworzyć fantastyczną stronę docelową?

Dzięki poniższym wtyczkom niektóre z najlepszych wtyczek WordPress, które pomogą Ci szybko stworzyć stronę docelową.

OptymalizacjaPrasa

Czy jesteś marketerem cyfrowym lub właścicielem firmy i szukasz narzędzia do tworzenia stron docelowych zorientowanych na konwersję?

OptymalizacjaPrasa może być dla Ciebie najlepszą opcją!

Oferuje ponad 40 szablonów stron docelowych zoptymalizowanych pod kątem konwersji. Możesz go całkowicie dostosować, aby zmienić jego wygląd i styl w oparciu o ofertę Twojej marki i usług, korzystając z jego edytora – OptimizeBuilder. Jest to intuicyjny edytor typu „przeciągnij i upuść”, który pozwala szybko edytować kolor, rozmiar, czcionkę, tekst itp. na stronach docelowych.

  Napraw błąd „Nieznany lub nieprawidłowy znacznik” podczas otwierania obrazu w programie Photoshop

Kolejną wspaniałą cechą szablonów jest to, że reagują na urządzenia mobilne i świetnie wyglądają na wielu urządzeniach, aby powitać więcej odwiedzających. Zostały opracowane, aby wykazywać dużą szybkość ładowania strony i są już testowane pod kątem wydajności.

Zwiększ współczynniki konwersji swoich stron docelowych, korzystając z dwuetapowych formularzy zgody. Wszystkie funkcje oferowane przez OptimizePress są zgodne z RODO. Jest to pierwszy kreator stron WordPress, który integruje się bezpośrednio z Unsplash, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do ponad 1 miliona obrazów wolnych od opłat licencyjnych.

Plany OptimizePress zaczynają się od 99 USD rocznie za 1 witrynę i obejmują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Rozwijać się, architekt

Zaprezentuj swoją ofertę estetycznie i rozwijaj swoją listę e-mailową, tworząc strony docelowe zoptymalizowane pod kątem większej konwersji z Rozkwit architekta.

Nie musisz być ekspertem od technologii ani wymagać umiejętności kodowania, aby tworzyć i projektować strony docelowe. Jego imponujący edytor, który nazywają „kliknij, aby edytować”, może natychmiast odzwierciedlać zmiany. Zapewniają również 269 pięknych szablonów, które możesz dowolnie dostosowywać.

Używaj ich gotowych elementów, takich jak liczniki czasu, referencje, przyciski itp., zamiast wtyczek. Kreator stron zawiera interesujące elementy, takie jak elastyczne układy kolumn, przyciągające uwagę efekty najechania kursorem, kombinacje obrazów i tekstu, 700 czcionek do wyboru, układy o pełnej szerokości i wiele innych.

Możesz natychmiast wyświetlić podgląd strony na różnych rozmiarach ekranu, aby sprawdzić, jak wygląda, i przełączać widoczność jej elementów. Oprócz elementów otrzymujesz wiele bloków konstrukcyjnych, takich jak tekst, nagłówek, sekcja tła, komentarze na Facebooku, tweety, udostępnianie społecznościowe, dzielniki, niestandardowe menu, pasek postępu, licznik wypełnienia, ikony siatkówki, oceny w postaci gwiazdek, osadzone wideo i wiele innych .

Możesz zarządzać i uruchamiać testy A/B bezpośrednio na swoich stronach docelowych z pulpitu nawigacyjnego. Skorzystaj z członkostwa Thrive za 19 USD miesięcznie, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji lub licencji już od 67 USD na 1 rok.

Elementor

Elementor to jedna z wiodących witryn, do których zwracają się marketerzy, aby tworzyć świetne i nieograniczone strony docelowe. Stwórz dowolny projekt, jaki możesz sobie wyobrazić dla swoich stron docelowych, szybko i łatwo z pełną swobodą projektowania.

Możesz wybierać spośród ponad 100 profesjonalnych szablonów lub stworzyć jeden od podstaw, aby pokazać swoją kreatywność. Zapewnia ponad 20 bloków konstrukcyjnych, w tym unikalne, takie jak Mapy Google, karuzela obrazów, okno ikon, akordeon, SoundCloud, shortcode itp.

Za pomocą Elementora możesz tworzyć różne strony docelowe, w tym strony do sprzedaży, przechwytywania potencjalnych klientów, powitania, wyciskania stron itp. Połącz je z innymi narzędziami marketingowymi do SEO, marketingu e-mailowego, testów A/B, przesyłania audio, wideo itp.

Możesz skorzystać z jego bezpłatnej wersji lub wybrać plan Pro już od 49 USD rocznie za 1 witrynę.

PluginOps

Twórz responsywne strony docelowe, wykorzystując PluginOps. Ta wtyczka jest oparta wyłącznie na CSS lub HTML i została zaprojektowana specjalnie po to, aby pomóc Ci w tworzeniu stron docelowych, w tym stron wiodących, stron opt-in itp.

Przenieś każdy element i widżet lub zmień kolejność wierszy, przeciągając i upuszczając elementy za pomocą edytora wizualnego. Solidne narzędzie zapewnia najwyższą wydajność Twoich stron docelowych, a jeśli coś pójdzie nie tak, możesz je od razu edytować, co może zostać natychmiast odzwierciedlone.

  Top 18 najlepszych oprogramowania kontrolera prędkości wentylatora

Zapewniają wstępnie zaprojektowane i konfigurowalne szablony oraz bezpłatne widżety. Jest kompatybilny z motywami WordPress, a przetestowali już ponad 50 z nich. Umożliwia dołączenie formularzy subskrybentów lub innych formularzy za pomocą krótkiego kodu.

PluginOps obsługuje edycję z telefonu, aby projektowanie było wygodne i pomagało tworzyć strony docelowe z wielu wariantów urządzeń. Możesz także zoptymalizować SEO swoich stron docelowych, poprawiając tytuły stron, miniatury, meta słowa kluczowe i tagi.

Brizy

Z Brizytworzenie niesamowicie wyglądających stron docelowych jest łatwe i szybkie, bez konieczności posiadania umiejętności projektanta lub programisty.

Brizy nie myli Cię wieloma opcjami dla jednego elementu. Zamiast tego wprost pokazuje, co jest potrzebne dla elementu, który będziesz edytować. Twórz projekty w mgnieniu oka za pomocą innowacyjnego edytora i wybieraj spośród dziesiątek gotowych projektów i 150 bloków.

Otrzymasz ponad 4000 ikon zarówno dla wersji Glyph, jak i Outline i znajdziesz dokładnie tę, która odpowiada Twoim potrzebom, za pomocą wyszukiwania słów kluczowych i filtrowania jej przez różne kategorie. Możesz natychmiast przełączyć się na widok mobilny, aby zobaczyć zmiany, które sprawią, że strony docelowe będą przyjazne dla urządzeń mobilnych.

Kontroluj obrazy bez wysiłku, przesyłając je, zmieniając ich rozmiar, powiększając i ustawiając ostrość w ciągu kilku sekund. Brizy tworzy kopie zapasowe wszystkich Twoich danych w chmurze, a wszelkie wprowadzone przez Ciebie zmiany mogą być również automatycznie zapisywane, dzięki czemu możesz wrócić w dowolnym momencie i edytować.

Divi

Potężny kreator stron WordPress – Divi jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku z doskonałym i intuicyjnym edytorem wizualnym. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalnym projektantem, dzięki ponad 40 spektakularnym elementom projektu możesz efektywnie tworzyć niesamowite strony docelowe.

Umożliwia dodanie własnego niestandardowego CSS i łączenie go z projektami wizualnymi Divi. Kontroluj wygląd swoich stron docelowych poprzez responsywną i wbudowaną edycję tekstu Divi. Możesz zarządzać i zapisywać nieograniczoną liczbę niestandardowych stron i używać ich ponownie, kiedy tylko ich potrzebujesz.

Twórz niesamowite efekty najechania za pomocą Divi i przekształcaj moduły w interaktywne i zabawne elementy. Możesz dostosować wszystkie podstawowe elementy tekstowe, takie jak cytaty blokowe, listy, linki kotwiczne i inne. Dodaj odrobinę osobistego charakteru do swojej witryny, tworząc dynamiczne przejście między blokami treści za pomocą dzielników kształtów.

Dodaj unikalne efekty za pomocą edytora obramowania, aby kontrolować jego kolor, rozmiar, styl i zaokrąglone rogi. Użyj zaawansowanego edytora kodu do podświetlania składni, wybierania kolorów, raportowania błędów, automatycznego uzupełniania, znajdowania i zastępowania, wyszukiwania, zaznaczania wielu wierszy itp. Możesz znaleźć wiele filtrów i efektów, cieni, cieni tekstu i animacji do uczynić strony docelowe interesującymi.

Divi zapewnia zaawansowane testy podzielone, aby sprawdzić, które treści i projekt mogą działać lepiej. Daje również przydatne informacje, które pomogą Ci wybrać lepszą wersję spośród tych dwóch, aby zwiększyć sukces strony docelowej. Jego ceny zaczynają się od 89 USD za 1 rok lub możesz cieszyć się nim przez całe życie, płacąc jednorazową opłatę w wysokości 249 USD.

Tlen

Ciesz się szeroką kontrolą i elastycznością tworzenia stron docelowych od Tlen. Jego edytor wizualny jest potężny i może łatwo przeciągać krawędzie elementów projektu, aby zastosować przestrzenie i uporządkować je tak, jak chcesz.

  Internet Security 2018 z 63% rabatem (ważny 6 grudnia)

Jest przyjazny dla programistów z podstawowymi elementami HTML i umożliwia pisanie na żywo JS, CSS i PHP. Korzystaj z zaawansowanych funkcji, takich jak adaptowalne elementy konstruktora i dynamiczne dane za pośrednictwem pętli i wzmacniaczy.

Jego podstawowa cena zaczyna się od jednorazowej opłaty 99 USD i obejmuje 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Szukasz przyjaznego dla początkujących i najłatwiejszego narzędzia do tworzenia stron docelowych dla WordPressa?

WPOnepager może pomóc!

Pomaga tworzyć różne strony docelowe dla firm, usług, produktów, aplikacji, wydarzeń i wznawiać strony docelowe. Oferuje ponad 100 znakomicie zaprojektowanych bloków i szablonów premium. Dodaj bloki jednym kliknięciem i spraw, aby był przyjazny dla SEO i responsywny dla urządzeń mobilnych.

Zapewnia również niesamowite efekty animacji, które przyciągają wzrok, slajdy do przewijania i piękną typografię dla każdego bloku, dzięki czemu ludzie czują się komfortowo, gdy czytają Twoje strony docelowe. Możesz zapisać całą swoją pracę w swojej bibliotece i uzyskiwać do niej dostęp, ponownie używać lub edytować w dowolnym momencie na różnych stronach.

Możesz także sprawdzić responsywność swoich stron docelowych na tablecie, telefonie komórkowym i komputerze. WPOnepager obsługuje wiele języków, dzięki czemu możesz służyć globalnej publiczności.

Jego ceny zaczynają się od 39 USD rocznie za 1 witrynę i 99 USD na całe życie, w tym 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

SiteOrigin

Kreator Stron przez SiteOrigin to jedna z najpopularniejszych wtyczek WordPress, z ponad 1 milionem zainstalowanych. Działa z prawie każdym rodzajem motywu, a stronę można utworzyć bez kodowania.

Niektóre funkcje:

  • Edytor na żywo – zobacz jak to wygląda bez zapisywania/odświeżania strony
  • Dostępne w 17 językach
  • Kontrola wersji – nie martw się, jeśli coś zepsułeś nową zmianą. Zawsze możesz jednym kliknięciem cofnąć lub przewinąć do przodu.
  • Niestandardowy CSS – potrzebujesz niewielkiego dodatku CSS? Nie ma problemu.

Co najważniejsze, to BEZPŁATNE.

Budowniczy bobrów

Bóbr jest jednym z bardzo cenionych kreatorów stron WordPress, który działa bezbłędnie z Ramy Genesis.

Beaver jest przyjazny dla programistów, zoptymalizowany pod kątem SEO, responsywny i obsługuje WooCommerce. Może współpracować z dowolnym motywem WordPress.

Ponad 275 000 witryn zaufało Beaverowi. Możesz stworzyć stronę docelową od podstaw lub wybrać spośród ponad 30 szablonów.

Bóbr dostał lekka wersja z ograniczoną funkcjonalnością ZA DARMO, więc spróbuj i zobacz, jak to działa.

kwarty

kwarty by Designmodo to fantastyczna wtyczka do tworzenia niebanalnej strony docelowej w stylu karty lub prezentacji. Możesz stworzyć stronę promocyjną, startową, artykuł lub fotorelację w kilka minut. Qards jest w pełni responsywny i obsługuje edycję w linii.

Nie tylko strona docelowa, ale możesz stworzyć kompletną stronę internetową za pomocą Qards bez kodowania.

Wcześniej tworzenie Landing Pages było kosztownym procesem, ale dzięki powyższej wtyczce możesz szybko utworzyć atrakcyjną stronę docelową w przystępnej cenie. Niektóre z nich są BEZPŁATNE.

x