Jak stworzyć wirusowy wykres kołowy Spotify, aby zobaczyć swoje najlepsze gatunki muzyczne i artystów?

Większość z nas wie o Spotify Wrapped, funkcji przeglądu firmy na koniec roku, która podkreśla najlepsze utwory, wykonawców i gatunki, których słuchałeś w ciągu ostatniego roku. Chociaż wciąż dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od Spotify Wrapped 2022, nowy trend stał się wirusowy w mediach społecznościowych i powoduje, że użytkownicy dzielą się wykresem kołowym z Twoimi najlepszymi gatunkami i wykonawcami Spotify. W tym artykule przyjrzymy się, jak wygenerować wykres kołowy Spotify i zobaczyć swoje najlepsze gatunki muzyczne i wykonawców.

Sprawdź swój wykres kołowy Spotify (2022)

1. Odwiedź witrynę Spotify Pie na Github tutaj i kliknij zielony przycisk „Zaloguj się do Spotify”, aby zalogować się na swoje konto Spotify.

2. Gdy pojawi się ekran logowania, wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło Spotify, a następnie kliknij przycisk „Zaloguj się”, aby zalogować się na swoje konto.

3. Po wyświetleniu monitu o pozwolenie kliknij przycisk „Zgadzam się”, aby kontynuować. Jest to wymagane, aby usługa mogła uzyskać dostęp do Twojej aktywności w zakresie słuchania Spotify. Możesz odwiedzić stronę połączonych aplikacji Spotify, aby później cofnąć to uprawnienie.

4. Spotify Pie wygeneruje teraz wykres kołowy przedstawiający Twoje najlepsze gatunki muzyczne wraz z najlepszymi wykonawcami w tych gatunkach. Przewijanie strony w dół pokazuje listę twoich najlepszych artystów z różnych gatunków. Możesz sprawdzić mój wykres kołowy tutaj:

Wypróbowałem Spotify Pie na swoim koncie i spodobało mi się przedstawienie moich ulubionych gatunków w tortach. Myślę jednak, że byłoby wspaniale, gdyby witryna miała natywny sposób udostępniania wykresów. W tej chwili będziesz musiał zrobić zrzut ekranu, aby udostępnić swoje statystyki. Poza drobnymi niedogodnościami Spotify Pie to wygodne narzędzie do wyszukiwania i udostępniania ulubionych wykonawców i gatunków ze znajomymi.

Zobacz swoje statystyki Spotify na wykresie kołowym

Oto kroki, które musisz wykonać, aby zobaczyć i udostępnić wykres kołowy Spotify. Chociaż jest to fajny sposób na wizualizację aktywności słuchania w Spotify, nie jest to jedyne wyjście. W rzeczywistości możesz sprawdzić naszą listę zawierającą osiem sposobów sprawdzania statystyk Spotify. Aby uzyskać więcej takich wskazówek, nie zapomnij zapoznać się z naszymi najlepszymi wskazówkami i poradami dotyczącymi Spotify.

x