Jak stworzyć własną mapę śledzenia Pokémonów w czasie rzeczywistym

Aktualizacja: programiści wycofali tę aplikację w odpowiedzi na zaprzestanie działalności Niantic. Zamiast tego sprawdź technikę śledzenia pobliskich słupków.

Pokémon Go rodzi się nie tylko wokół Pokémonów, co zaowocowało powstaniem wielu różnych aplikacji, narzędzi i produktów, aby zaspokoić potrzeby graczy zarówno techniczne, jak i nostalgiczne. Jeśli chodzi o narzędzia i aplikacje, które są opracowywane w celu obsługi graczy Pokémon Go, najpopularniejsze są mapy, które pozwalają zlokalizować w czasie rzeczywistym, gdzie Pokémon pojawiają się w pobliżu. Te mapy są świetne, ale bardzo niestabilne z wielu powodów. Często gracze po prostu nie mogą ich używać, ponieważ są okaleczeni przez obciążenie, z którym spotykają się na co dzień. Jedynym sposobem obejścia tego jest stworzenie własnej mapy, która pokazuje pobliskie Pokémony, gdy się odradzają. Oto jak.

Zanim zagłębimy się w to, są dwie rzeczy, nad którymi możesz się zastanawiać;

Czy to oszustwo? Nie. To pokaże ci, gdzie Pokémony pojawiają się w pobliżu, ale to wszystko. To nie pomoże ci ich złapać. Nadal musisz wstać i fizycznie podejść do tego miejsca, aby złapać Pokémona.

Czy to spowoduje, że zostaniesz zbanowany? Tak, to będzie. Używaj go na własne ryzyko lub lepiej, użyj do tego innego konta Google. Może to spowodować zablokowanie gry, ponieważ jest to naruszenie warunków aplikacji. Korzystając z tej mapy, uzyskujesz dostęp do serwerów gry spoza gry, co nie jest w porządku w przypadku Niantic.

Czego potrzebujesz

Zainstaluj Python 2.7.12 z tutaj. Żadna inna wersja nie wystarczy.

Pobierz mapę Pokémon Go z tutaj ale pobierz wersję 1.0. Wersja 2.0 wymaga utworzenia własnego interfejsu API Map Google, a jego skonfigurowanie może zająć więcej czasu, niż jesteś skłonny zainwestować. Wybieramy tutaj najkrótszą, najłatwiejszą i najszybszą metodę.

Jak

Krok 1: Zainstaluj Python. Uruchom exe, aby to zrobić i wprowadź hasło administratora, jeśli zostaniesz o to poproszony. Zainstaluj go dla wszystkich użytkowników. Nie powinno to zająć więcej niż kilka minut.

Krok 2: Wyodrębnij mapę Pokémon Go. Przytrzymaj klawisz Shift i kliknij prawym przyciskiem myszy wewnątrz folderu. Wybierz „Otwórz tutaj okno poleceń” z menu kontekstowego.

Krok 3: Uruchom następujące polecenie. Zainstaluje pip i potrwa do dziesięciu minut.

C:Python27Scriptspip install -r requirements.txt

python skonfigurowany

Krok 4: Uruchom następujące polecenie po zainstalowaniu pip.

python example.py -a ptc -u [Username] -p [Password] -l [Your current location] -st 100

Jeśli używasz swojego konta trenera Pokémon, pozostaw „ ptc ” nietknięte. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło w odpowiednich obszarach wskazanych powyżej. Przejdź do Google Maps i znajdź się na mapie. Wybierz współrzędne lon / lat i zamień [Your current location] z nimi. „-St 100” wskazuje promień skanowania, gdzie st 100 oznacza sto kroków. Możesz zwiększyć tę liczbę do dowolnej liczby.

Jeśli używasz konta Google do logowania, zamień „ptc” na „Google”. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło Google w odpowiednich polach.

skanowanie pokemon-go-map

Krok 5: Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz localhost: 5000 w adresie URL, aby zobaczyć mapę i pojawiające się w pobliżu Pokémony.

pokemon-go-map

Nie zamykaj okna wiersza polecenia, dopóki nie będziesz gotowy do zamknięcia mapy. Powinniśmy jeszcze raz wspomnieć, że uzyskuje to dostęp do serwerów Pokémon, więc używaj go tylko wtedy, gdy masz poważne problemy ze znalezieniem Pokémona.