Jak trwale usunąć swoje konto mobilne PUBG?

PlayerUnknown’s Battleground, znany również jako PUBG, to gra opracowana i wydana przez PUBG Studios, spółkę zależną od bardzo popularnego na całym świecie Kraftona. Gra ma ponad 100 milionów pobrań i ma taką samą liczbę aktywnych użytkowników dziennie. PUBG jest dostępny na prawie wszystkich platformach, takich jak iOS, Android, Windows, PlayStation i Xbox. Jest to gra wieloosobowa i pozwala grać ze znajomymi w zespole, a także prowadzić rozmowy głosowe podczas gry. Jeśli jesteś uzależniony od tej gry i chcesz teraz usunąć konto mobilne PUBG z ​​Google Play, ten artykuł z pewnością Ci pomoże. Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak trwale usunąć swoje konto mobilne PUBG. Pomoże ci również usunąć konto PUBG na PC i dowie się, czy naprawdę możesz usunąć konto mobilne PUBG z ​​Facebooka.

Jak trwale usunąć swoje konto mobilne PUBG?

Możesz trwale usunąć swoje konto mobilne PUBG, kontaktując się z obsługą klienta mobilnego PUBG z ​​poziomu USTAWIEŃ. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające to samo szczegółowo z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Notatka: Poniższe kroki są wykonywane w Battlegrounds Mobile India (wcześniej PUBG Mobile India), a ilustracje są również dołączone do tej samej gry. Ta gra wieloosobowa została wydana przez Krafton wyłącznie dla graczy w Indiach. Jeśli korzystasz z globalnej wersji PUBG na urządzeniu mobilnym, sprawdź poniższe kroki przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w swojej aplikacji lub koncie.

Dlaczego PUBG jest popularny w Indiach?

PUBG jest popularny nie tylko w Indiach, ale na całym świecie. Jest kilka powodów, dla których ta gra stała się tak popularna w Indiach. Powody są następujące:

  • PUBG działa na prawie wszystkich głównych platformach (Android, iOS, Windows, Xbox i PS).
  • Możesz grać w tę grę na tańszy Internet i niedrogie smartfony ze świetnymi specyfikacjami sprzętowymi w Indiach.
  • Minimalne wymagania sprzętowe dla PUBG mobile i PUBG mobile lite to 1 GB pamięci RAM.
  • Mobilne wersje PUBG można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Play i App Store.
  • Gra ma świetną grafikę i tryb dla wielu graczy.
  • Daje pełne doświadczenie wojny, broni i pojazdów.

Kiedy należy usunąć swoje konto mobilne PUBG?

Granie w jakąkolwiek grę w ramach limitów nie wpłynie na twoje ciało psychicznie i fizycznie. PUBG to fajna gra, ale jeśli jesteś zbyt uzależniony, czas się jej pozbyć. Możesz usunąć tę grę. Jeśli chcesz pozbyć się tej gry na stałe, możesz pomyśleć o usunięciu swojego konta mobilnego PUBG. Jeśli w takim przypadku Twoje konto mobilne PUBG zostało zhakowane, powinieneś natychmiast rozważyć jego usunięcie.

Jak usunąć swoje konto mobilne PUBG?

W końcu zdecydowałeś się usunąć swoje konto mobilne PUBG. Usunięcie konta spowoduje skasowanie wszystkich danych w grze, a po usunięciu konta nie będzie można go przywrócić. Wykonaj poniższe kroki, aby trwale usunąć swoje konto mobilne PUBG:

Uwaga 1: Działa zarówno na iOS, jak i na Androidzie. Upewnij się również, że korzystasz z najnowszej wersji gry.

Uwaga 2: Jeśli używasz mobilnego emulatora na swoim komputerze, możesz również rozważyć usunięcie konta PUBG na swoim komputerze za jego pomocą.

1. Uruchom grę mobilną PUBG.

2. Stuknij ikonę strzałki w górę w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij w USTAWIENIA.

4. Stuknij w Obsługa klienta.

5. Na ekranie pomocy stuknij ikonę czatu w prawym górnym rogu ekranu.

6. Wpisz i wyślij wiadomość Usuń konto, a zespół pomocy skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. W ten sposób możesz również usunąć konto PUBG na PC z mobilnym emulatorem.

Co się stanie po usunięciu konta mobilnego PUBG?

Wiedząc, jak trwale usunąć swoje konto mobilne PUBG, powinieneś również znać jego konsekwencje. Po usunięciu konta mobilnego PUBG konsekwencje są następujące:

  • Nie możesz go ponownie przywrócić. Usunięcie konta PUBG jest procesem jednokierunkowym. Nie można tego cofnąć.
  • Konto, które usunąłeś, spowoduje usunięcie wszystkich twoich osiągnięć w grze, skórek, monet i innych danych powiązanych z twoim kontem.
  • Twój profil gracza PUBG stanie się niewidoczny dla wszystkich znajomych w grze.

Zastanów się więc, zanim usuniesz konto PUBG na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Czy możesz odzyskać swoje dane po usunięciu konta?

Nie, nie możesz odzyskać swoich danych po zażądaniu usunięcia konta mobilnego PUBG. Wszystkie dane powiązane z Twoim kontem zostaną trwale usunięte. Możesz pobrać swoje dane przed usunięciem konta. Usunięcie konta mobilnego PUBG jest procesem jednokierunkowym i nie można go cofnąć.

Czy możesz usunąć swoje dane w grze bez usuwania konta?

Nie, nie możesz usunąć swoich danych w grze bez usunięcia konta PUBG. Nie ma takiej możliwości. Nawet jeśli spróbujesz odinstalować grę lub wyczyścić dane, wszystkie dane powiązane z Twoim kontem zostaną przywrócone po ponownym zalogowaniu.

Jak trwale usunąć konto PUBG Mobile z Google Play?

Możesz usunąć konto mobilne PUBG, wykonując te proste kroki, aby trwale usunąć konto mobilne PUBG z ​​Google Play:

1. Otwórz aplikację Gry Play na telefonie komórkowym.

2. Stuknij ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu.

3. Stuknij w Ustawienia.

4. W menu Ustawienia stuknij Usuń konto i dane Gier Play.

5. Stuknij opcję Usuń obok PUBG Mobile.

6. Stuknij w Usuń na stałe z wyskakującego okienka, aby trwale usunąć konto.

Czy możesz trwale usunąć konto PUBG Mobile z Facebooka?

Nie ma możliwości usunięcia konta mobilnego PUBG z ​​Facebooka. Facebook nie ma żadnych praw do PUBG mobile w zakresie manipulowania danymi i kontami swoich użytkowników. Możesz odłączyć połączone konto mobilne PUBG od Facebooka, ale nie możesz go usunąć. Kroki do tego są następujące:

Uwaga: upewnij się, że Twoje konto mobilne PUBG jest połączone z kontem na Facebooku.

1. Otwórz aplikację mobilną PUBG i dotknij ikony strzałki w górę.

2. Stuknij w USTAWIENIA.

3. Stuknij w Rozłączanie kont w Ustawieniach konta.

4. Stuknij w Tak w monicie, aby odłączyć swoje konto Facebook od PUBG mobile.

5. Otwórz swoje konto na Facebooku w przeglądarce.

6. Kliknij ikonę Profil > Ustawienia i prywatność > Ustawienia, jak pokazano poniżej.

7. Przewiń w dół lewy panel i kliknij Aplikacje i strony internetowe.

8. Kliknij Usuń obok PUBG Mobile, aby odłączyć konto mobilne PUBG.

9. Ponownie kliknij Usuń w wyskakującym okienku potwierdzenia.

Czy możesz odłączyć swoje konto mobilne PUBG od gry?

Tak, możesz odłączyć swoje konto mobilne PUBG od gry. W poprzednich wersjach istniała opcja logowania się jako gość. Możesz łatwo odłączyć swoje konta Facebook i Google za pomocą mobilnej gry PUBG. Ale w najnowszej wersji możesz odłączyć tylko swoje konto na Facebooku od gry.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak trwale usunąć swoje konto mobilne PUBG ze szczegółowymi krokami, aby ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania dotyczące tego artykułu lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.