Jak trwale usunąć swoje konto Snapchat

Snapchat to niezwykle popularna aplikacja na smartfony, która umożliwia użytkownikom przesyłanie między sobą zdjęć i filmów, które wygasają w ciągu 10 sekund. Mimo że Snapchat to świetna aplikacja, która umożliwia wysyłanie szybkich zdjęć do znajomych i przeglądanie specjalistycznych treści za pomocą historii, nie jest dla wszystkich i to jest w porządku. Tutaj pokażemy Ci, jak trwale usunąć swoje konto Snapchat w kilku prostych krokach.

Jak usunąć swoje konto Snapchat: Co to jest Snapchat?

Po pierwsze, czym jest Snapchat? Snapchat to niezwykle popularna sieć społecznościowa (jeśli można to tak nazwać), która umożliwia użytkownikom wysyłanie i odbieranie zdjęć i filmów, które wygasają po maksymalnie 10 sekundach. Oprócz możliwości wysyłania do siebie zdjęć i filmów, Snapchat oferuje również czat tekstowy, chociaż zasady są nieco inne w przypadku wiadomości. Użytkownicy nadal mają możliwość usunięcia wiadomości po przeczytaniu jej po raz pierwszy, ale mogą również dotknąć i przytrzymać wiadomość, aby zapisać ją na przyszłość.

Wydaje się, że wszystko to zostało ostatnio przyćmione wraz z wprowadzeniem soczewek Snapchat. Po raz pierwszy wprowadzone we wrześniu 2015 r. Po rzekomym wydaniu milionów na tę funkcję, soczewki Snapchata okazują się być funkcją, z której ludzie korzystają z aplikacji. Korzystając z oprogramowania do rozpoznawania twarzy i animowanych efektów, Snapchat zapewnia użytkownikom zabawne i bezpłatne soczewki, których można używać i wysyłać znajomym, a wybór zmienia się codziennie. Zobacz także: Czym są okulary Snapchat? i plotki o telefonie Snapchat

Aby dowiedzieć się więcej o tym, co oferuje Snapchat i jak korzystać z różnych funkcji, możesz zapoznać się z naszym kompletnym przewodnikiem po Snapchacie.

Ale co, jeśli masz już dość irytujących selfie, bezsensownych filmów z wieczornych wypadów i tego samego przyjaciela, który codziennie wysyła Ci zdjęcia z różnymi obiektywami, jest stałe wyjście. Zamiast po prostu usuwać aplikację Snapchat z telefonu, możesz trwale usunąć całe konto Snapchat, w tym znajomych – po prostu czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Jak trwale usunąć swoje konto Snapchat

Jeśli więc zdecydowałeś, że wystarczy i chcesz trwale usunąć swoje konto, oto jak to zrobić. Niestety nie można tego zrobić za pomocą samej aplikacji Snapchat, ale można to zrobić w dowolnej przeglądarce, w tym na smartfonie lub tablecie, bez konieczności korzystania z komputera PC lub Mac.

1) Pierwszym krokiem jest przejście do strony dezaktywacji konta Snapchat, do której można uzyskać dostęp, klikając tutaj. Jak wspomniano powyżej, można to zrobić w dowolnej przeglądarce na dowolnym urządzeniu.

2) Po wejściu na stronę wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło Snapchat — będą to te same dane uwierzytelniające, których użyto do zalogowania się do aplikacji Snapchat na smartfonie lub tablecie.

3) Następnym krokiem jest zaznaczenie pola potwierdzającego, że nie jesteś robotem – jeśli jesteś robotem, nie masz szczęścia (także jak to czytasz?).

4) Po wypełnieniu wszystkich formularzy następnym krokiem jest naciśnięcie Prześlij. Zanim Twoje konto zostanie całkowicie usunięte, musisz potwierdzić swoją decyzję, ponownie wprowadzając hasło Snapchat.

5) Po wpisaniu hasła po raz drugi, po prostu dotknij „Usuń moje konto”. Pamiętaj tylko, że po dotknięciu tego przycisku Twoje konto zostanie trwale usunięte i nie będzie możliwości uzyskania dostępu do konta ani żadnych znajomych na tym koncie. Po usunięciu konta to koniec — jeśli chcesz się upewnić, że został usunięty, spróbuj zalogować się do aplikacji Snapchat. Jeśli nie możesz się zalogować, jesteś całkowicie darmowy Snapchat!

Po usunięciu konta to wszystko — jeśli chcesz się upewnić, że zostało usunięte, spróbuj zalogować się do aplikacji Snapchat. Jeśli nie możesz się zalogować, jesteś całkowicie darmowy Snapchat!