Jak tworzyć i używać niestandardowych naklejek w Snapchacie?

Snapchat ma wiele funkcji i gier fabularnych, dzięki którym możesz spersonalizować swoje historie. Chociaż większość z nas zna filtry Snapchata i obiektywy AR, często pomijaną cechą są naklejki. W rzeczywistości firma oferuje nawet opcję tworzenia niestandardowych naklejek. Dlatego dzisiaj przyjrzymy się, jak tworzyć i używać własnych naklejek na Snapchacie.

Twórz i używaj niestandardowych naklejek w Snapchacie (2022)

Twórz niestandardowe naklejki Snapchat

1. W interfejsie tworzenia postów Snapchata otwórz obraz, z którego chcesz zrobić naklejkę, używając ikony galerii. Następnie dotknij ikony nożyczek na prawym pasku narzędzi. Zobaczysz teraz opcję zrobienia nowej naklejki. Możesz ręcznie narysować obramowanie naklejki na obrazie lub użyć narzędzia Prostokąt lub Elipsa, aby dokonać wyboru.

2. Po wybraniu fragmentu obrazu, który ma być naklejką, dotknij żółtego „Gotowe”, aby zapisać naklejkę. Możesz teraz umieścić swoją naklejkę w dowolnym miejscu w historii Snapchata.

Użyj niestandardowych naklejek Snapchat

1. Aby uzyskać dostęp do utworzonej naklejki, dotknij ikony naklejki w interfejsie tworzenia historii Snapchata i przejdź do zakładki nożyczki. Zobaczysz tutaj wszystkie naklejki, które do tej pory stworzyłeś.

2. Wybierz naklejkę, której chcesz użyć w poście, i przeciągnij ją, aby zmienić jej położenie. Aby usunąć naklejkę z historii, naciśnij i przytrzymaj naklejkę i przeciągnij ją na ikonę kosza, która pojawi się na dole.

3. Masz również możliwość wysyłania naklejek w wiadomościach bezpośrednich. Jednak naklejki są wysyłane jako obrazy na czacie. Twoja naklejka może zostać rozpikselowana, jeśli wyślesz ją na czacie.

Usuń swoją naklejkę Snapchata

Aby trwale usunąć utworzoną naklejkę Snapchata, dotknij ikony naklejki i długo naciśnij utworzoną naklejkę. Z wyświetlonego teraz monitu wybierz „Usuń” i to wszystko. Snapchat usunie teraz naklejkę z Twojej kolekcji. Możesz powtórzyć te kroki, aby usunąć wiele naklejek z aplikacji.

Twórz własne spersonalizowane naklejki na Snapchacie

W ten sposób możesz tworzyć własne naklejki na Snapchacie. Za pomocą naklejek możesz dostosować i spersonalizować swoje historie. Oprócz wielu spersonalizowanych naklejek możesz także tworzyć ankiety na Snapchacie, aby utrzymać zaangażowanie swoich obserwatorów. Aby uzyskać więcej takich wskazówek, zapoznaj się z naszym artykułem na temat najlepszych wskazówek i trików Snapchata.

x