Jak tworzyć i zarządzać zadaniami do wykonania w WhatsApp przy użyciu Any.Do

Często musimy tworzyć zadania z tekstów WhatsApp. Może to być Twój partner, który wysyła Ci wiadomość w celu zakupu artykułów spożywczych lub Twój kolega kontynuuje projekt. Ale nie musisz już opuszczać WhatsApp, aby zaktualizować listę rzeczy do zrobienia. Z Any.Do jest to tak proste, jak przekazanie wiadomości.

Any.Do oferuje bota WhatsApp, który przypomina o nadchodzących zadaniach i pozwala dodawać nowe bezpośrednio z aplikacji do obsługi wiadomości. Jest dostępny tylko dla użytkowników, którzy subskrybowali 2,99 USD / miesiąc plan premium, jednak. Oto jak to skonfigurować.

Aby włączyć usługę WhatsApp, przejdź do Aplikacja internetowa Any.Do. Następnie kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu, aby wyświetlić menu rozwijane.

Wybierz „Integracje”, a następnie kliknij „WhatsApp Reminders”.

Skonfiguruj bota Any.Do WhatsApp

Wpisz swój numer telefonu połączony z WhatsApp.

Wpisz swój numer telefonu połączony z WhatsApp.

Any.Do wyśle ​​Ci wiadomość SMS z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym. Wprowadź to, aby zweryfikować połączenie.

Zweryfikuj bota Any.Do WhatsApp

Otóż ​​to. W WhatsApp od razu otrzymasz SMS-a z potwierdzeniem od bota Any.Do.

Aby utworzyć nowe zadanie na swoim koncie Any.Do w WhatsApp, wystarczy wysłać ping do bota. Na przykład otwórz aplikację WhatsApp na swoim iPhone, Androidlub w internecie, a następnie wyślij „Get groceries”. Bot automatycznie dołączy zadanie do wykonania z tekstem jako tytuł na domyślnej liście Any.Do.

Dodaj zadania Any.Do z WhatsApp

Bot Any.Do rozumie również wprowadzanie terminów w języku naturalnym. Dlatego zamiast wpisywać konkretną godzinę, możesz powiedzieć mu, aby przypomniał Ci o zadaniu, powiedz na przyszły tydzień lub jutro.

Dodaj zadania Any.Do z WhatsApp w języku naturalnym

Alternatywnie, jeśli chcesz dodać zadanie z przychodzącego tekstu, nie musisz w ogóle niczego wpisywać. Możesz po prostu przesłać wiadomości do czatu Any.Do, aby zamienić je w zadania do wykonania.

Bot Any.Do WhatsApp może nawet powiadomić Cię o terminie zadania. Ale jeśli uznasz to za zbędne, ponieważ możesz już mieć włączone inne powiadomienia aplikacji, możesz je wyłączyć.

Aby to zrobić, odwiedź Witryna Any.Do i przejdź do menu ikony koła zębatego> Integracje> Przypomnienia WhatsApp. Kliknij przycisk „Wyłącz”.

Przejdź do menu ikony koła zębatego> Integracje> Przypomnienia WhatsApp.  Kliknij przycisk „Wyłącz”. ”  width = ”650 ″ height =” 336 ″ onload = ”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon (this);”  onerror = ”this.onerror = null; pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon (this);”> </p>
<p> Tutaj możesz również odłączyć Any.Do od swojego konta WhatsApp, wybierając przycisk „Rozłącz”. </ p> </p>
<p> Podobnie jak w przypadku integracji z botem Any.Do, istnieje kilka usług, które umożliwiają łatwe przekształcanie wiadomości e-mail w zadania. </p>
<p> <! - Widgets: After Post Content -> </div>
<div class =

Zaktualizowano: 7 grudnia 2020 o 15:22

x