01/18/2022

Jak udostępniać wideo na żywo na Instagramie przez 24 godziny

Udostępnij teraz w social media:

Instagram umożliwia transmitowanie na żywo do swoich obserwujących. Jest dość podobny do funkcji Live na Facebooku. Kiedy ta funkcja została wprowadzona, była dość prosta, ale zadziałała. Z biegiem czasu Instagram dodał możliwość zapisywania wideo na żywo w rolce z aparatu. Następnie miałeś możliwość udostępnienia zapisanego wideo na swoim koncie. Jest jednak jeden haczyk. Chociaż Instagram pozwala udostępniać filmy, mają limit czasowy. Nie ma takiego limitu dla filmów na żywo, co oznacza, że ​​mogą być dość długie. Jeśli zdecydujesz się je zapisać, nie będziesz mieć możliwości udostępnienia całego filmu. Właśnie dlatego Instagram dodał opcję udostępniania wideo na żywo na Instagramie przez 24 godziny.

Sprawdź -   Jak zrobić film ze wspomnieniami na iPhonie

Udostępnij swoje wideo na żywo na Instagramie

Aby udostępniać swoje wideo na żywo na Instagramie przez 24 godziny, musisz najpierw rozpocząć transmisję na żywo. Śmiało i transmituj na cały świat. Kiedy skończysz, zakończ transmisję na żywo. Na ekranie końcowym możesz teraz udostępnić wideo. Opcja zapisywania jest nadal dostępna, jeśli chcesz zapisać wideo na rolce z aparatu.

Stuknij Udostępnij, a Twój film zostanie udostępniony za kilka minut.

Twoje nagrania wideo na żywo są wyświetlane jako historia u góry Twojego kanału domowego i kanału domowego wszystkich innych osób. Możesz go dotknąć, aby wyświetlić go ponownie. Masz również możliwość usunięcia go i zablokowania niektórym obserwatorom możliwości jego przeglądania.

Sprawdź -   Jak sprawdzić, ile pieniędzy zostało wysłanych na adres Bitcoin

Widoki i odpowiedzi

Twoi znajomi mogą odpowiadać na Twoje wideo na żywo. Odpowiedzi trafiają do Twojej skrzynki odbiorczej. Nie pojawiają się jako komentarze, ponieważ sam post jest tymczasowy.

Aby zobaczyć, kto oglądał Twoje wideo na żywo, odtwórz je. Podczas odtwarzania przesuń palcem w górę po filmie. Otrzymasz listę wszystkich obserwujących, którzy oglądali twoją historię. Na tym ekranie możesz zablokować niektórym widzom możliwość oglądania Twojej historii oraz przyszłych historii i postów.

Dobrym pomysłem jest zapisywanie wideo na żywo, nawet jeśli zdecydujesz się udostępnić je zaraz po zakończeniu. Oczywistą korzyścią jest to, że zapewnia kopię filmu, który w przeciwnym razie zniknąłby.

Sprawdź -   Jak wyłączyć skaner kodów QR w aplikacji aparatu w systemie iOS 11

Wideo na żywo ostatecznie zniknie. Zapisana wersja umożliwia edycję i udostępnianie jej bardziej wszechstronnej wersji. Oczywiście usuwa to również jeden poważny problem, który miał wideo na żywo; ograniczenia czasowe. Jeśli chcesz dotrzeć do większej liczby osób, nie musisz liczyć na to, że będą online. Funkcja udostępniania wideo na żywo umożliwia wydłużenie okna transmisji do 24 godzin.

x